Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1obrazki z iv.pl Empty obrazki z iv.pl Sob Kwi 03, 2010 1:31 pm

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
Może wprowadźcie zakaz wrzucania obrazków,gifów itp na iv.pl?Ponieważ co jakiś czas wygasają i jest to strasznie upierdliwo-wkur@#ające.

/Y
Pomysł rozpatrzony przez Administrację.
Odrzucono.

2obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl Sob Kwi 03, 2010 3:08 pm

Fredka

avatar
Namekian
Namekian
Właśnie patrzałem na sprity,maki itp. i połowa już wygasła przez te iv.pl
Weście to na jakiś inny host wrzucjajcie

3obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl Nie Kwi 04, 2010 10:50 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ja jak zawsze coś hostuje, to na img shacku. A co do spritów, brałem z dbevs a tam hostował Yosz ;s. Może ma jeszcze linki albo coś.

4obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl Nie Kwi 04, 2010 1:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Każdy Sprit, a przynajmniej ten którego ja hostowałem na DBEvS, był na Imageshack.us .
Jeżeli wygasły aktualnie Sprity Base, czy kilka postaci z działu "Inne Anime", to niestety nie mam do nich dostępu bo nie ja je wrzucałem.

Oczywiście, postaramy się zuploadować wszystkie pliki w najbliższym czasie. Masz moje słowo.. Tyle tylko że pierw musimy wiedzieć, co było tam wcześniej, a bez uprzedniego skontaktowania się z osobą wrzucającą obrazki, nic nie zrobimy.

Co do iv.pl , to każdy wrzuca obrazki gdzie chce. Jeżeli potrzebuje trwałego hostingu, daje na Imageshack, jeżeli potrzebuje czegoś na góra miesiąc, dwa to wrzucam na Iv.pl .
Nie możemy zabronić wrzucania obrazków na Iv.pl, bo nie każdy lubi Imageshack czy inną stronę.

5obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl Nie Kwi 04, 2010 1:42 pm

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
To widzisz jakie gówno wychodzi.

6obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl Nie Kwi 04, 2010 2:34 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
I personally am using Iv because I don't have time/am too lazy to register on Imageshack/Photobucket. And I can always reupload for someone. I really pefered Imageshack when all you had to do is just find the image and simply press a button. =/

It's not necessary to register on imageshack.

7obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl Sro Kwi 07, 2010 5:34 pm

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
I temat został olany....No zakażcie dodawania na iv.pl jeśli z obrazków mają korzystac wszyscy użytkownicy (np jak w przypadku base)Sam żeś Yoh powiedział że jak potrzebujesz na miecha,lub jeden,a takie ten (jak np Base) TO NIE NA MIECHA,A NA DŁUUUGOO!!!

8obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl Sro Kwi 07, 2010 6:03 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jak mówił Yoh, nie możemy zabronić korzystania z jakiegokolwiek serwisu hostującego.

Niech userzy się sami przekonają, że iv jest pod tym kątem gównianym hostingiem. Może to i userzy forum LSW, których zachowanie dobrze znamy, ale myślę, że da się jakieś zmądrzenie z tej gromady wycisnąć.

9obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl Sro Kwi 07, 2010 6:11 pm

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
Wiesz że nie.Dobra close

10obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl Sro Kwi 07, 2010 7:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Myślę że jednak coś zdziałamy, dzięki temu tematowi.
A przynajmniej, kilku z naszych szanownych Userów zrozumie że lepiej wrzucić na trwalszy hosting, żeby było co oceniać przez długi, długi czas.

Tak jak prosisz, zamykam.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.