Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Hej, jest 10 odcinek.

Odcinek 10 - czyli ostatni zajazd na Epsilon (cz.2) Historia Odyneczka z roku 2010 w jednej stronie wpi*r*olem.

Czy w skrócie "Historia Odyneczka z roku 2010 w jednej stronie wpi*r*olem".

Credity doszły w pierwszym poście.

Btw, gdybym mógł i nie zależałoby mi na jakości, dodałbym to do komiksu:
[Komiks] Jigentankenka no Kimyou na Bouken - Page 2 Thisisspam
Nie, Ketsu? xd

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Użyłeś trzech wykrzykników? XD Nie wierzę ;>.
Hmmm.. Jak na początku oglądam to wszystko wydaję się naprawdę dobre, dopóki zaczyna się pierwsza walka z tą dwójką i tymi klonami. Dlaczego? Kadry takie suche, mało efektowne, i w żaden sposób nie przyciągające uwagi. Lepiej już było gdy Woogy walnął Multi-Arm, i dalsza walka była już o niebo ciekawsza. Zabawny SPAM Attack, i współpraca podczas walki Woogy z... Nie wiem kto jest autorem sprita. Lodowy atak Ketsu'a bardzo pomysłowy, chwila nudy i potem znowu naprawdę dobre kadry, i końcówka czyli gadanie.
Ogólnie komiks wyszedł naprawdę nieźle, ale mogłeś bardziej pofantazjować zmieniając jeden kard na przykład na trójkątny jak w Mandze ;>.

Jak pisałem, komiks miejscami słaby, miejscami bardzo ciekawy z przewagę tego drugiego.
Licze na komenta w AMV.

/Y
+2KP

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tu bardziej wysilę się niż w dziale HyperNovy ^^"

Jak mówiłem wcześniej, 10 część komiksu wygląda wspaniale. Mało gadaniny, dużo walki. Jest to w twoich komiksach rzadki widok więc z chęcią czytałem cały komiks. Nie obyło się jednak od błędów ;)
Po pierwsze, jak powiedział Feli, kadry walki są "suche" i mało efektowne. Tylko w niektórych zastosowałeś ciekawe efekty, które dodawały walce tego czegoś.
Masz plusa za humor, którego choć mało to był ^^.
Oddyn: "Mam wrażenie, że zostałem pominięty..." xD

Spodziewałem się dobrej części komiksu i taką dostałem. Jedynie te walki tak mało efektywne, ale nie zawiodłem się. Jest dobrze.

Spadek formy ostatnio. Sumimasen.

Btw, 1 kp.

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Very Najs Viego. 10 Część bardzo przypadła mi do gustu. Ładne efekty, pokazałeś jak pracą zespołową można wiele osiągnąć. Te zmiany przeciwników, wyglądały jakby Viego i ten drugi, nie wiem jak mu tam byli słabsi (o ile nie byli). Najpierw wyczerpują trochę swojego przeciwnika, a następnie robią to z drugim. Bardzo mi się to podobało. Cóż, takiego dobrego komiksu to nikt nie zrobi. Czekam na parta 11. Pozdro

Byli, czy nie... Któż to wie... Oprócz mnie... xP
Btw, ten sprite Cinga, któremu sprzyjają wiatry to Sensaiyo. Mnie nie pytaj, sam nie wiem, skąd takie imię xd

A propos, 1 kp.

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Komiks jak na mój gust prezentuje się bardzo dobrze. Jak moi poprzednicy wspomnieli ,jest akcja, humor i zwyczajnie wciąga "czytelnika" ,ale co najważniejsze nie ma jakichś dziwnych ,żałosnych tekstów ,czy opowiastek ,które nie mają ani ładu ,ani składu. Ktoś tam u góry narzekał ,że mało efektów ,czy coś w tym stylu ,ale moim zdaniem nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Jedyną rzeczą która zwróciła moją uwagę ( negatywnie ) ,to chwila kiedy jakiś koleś już puścił falę uderzeniową ,jego przeciwnik miał na tyle dużo czasu ,żeby zareagować kurwą ,a Ty nagle dajesz jakiś wywód naukowy na 1/4 komiksu ,a fala uderzeniowa nadal nie doleciała :wtf?!: . To jest jedyną rzeczą do której mogę się przyczepić ,reszta jest wykonana perfekcyjnie ( o ile niczego więcej nie ominąłem ).
Chociaż nikt nie dał żadnej oceny w skali od 1 do 10 ,to mimo to ,ja się na to pokuszę :
9+/10

Fala czy nie, bełkot musi być :P

2kp

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Noo ! W końcu w komiksie xd Na początku trochę gadania a potem walka.Walka Ci wyszła dobrze, aczkolwiek mogłaby wyjśc lepiej ;d Sądząc po niektórych efektach można zauważyc, że robisz w gimpie lub ps..Więc dodaj więcej efektów.Dobra:dialogi - jak zwykle, w porządku.Klatka zaraz po "Ketsu poważnieje" jest zastosowany fajny efekt.Zwyczajny ale mi się podoba xd A jednak ! Ktoś wykorzystał w pełni mój rybi atak.Tylko coś szybko go rozwaliłeś x< Końcówka dobro wygrywa X< Za dużo tego =/ Przegrajcie jakąś bitwę w końcu ! Dobra, dobra :( Możecie wygrywac byle by mnie tam nie było ! Komiks bdb.

Tak, robię w Gimpie. I na chwilę obecną dobrzy muszą zająć tą bazę, żeby... NIC NIE MÓWIĘ!
1 kp

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
Pierwszy part:
Dowiadujemy się conieco o tym, że prowadzisz dziennik i podróżujesz. Masz też towarzyszkę lub wroga - płci pięknej. Jest "przeskok" w pierwszysch kadrach kiedy się tepasz stoisz na innym kamieniu niż na tym w kolejnym kadrze kiedy zapisujesz. Odcinek bardzo krótki.
Drugi part:
Bardzo długo mi się ładował... Poza jak siedzisz jest fajna, bardzo mi się podoba. Nie załadował się do końca, nie ocenie zbytnio.
Part trzeci:
Ładuje sie! ale jakoś ocenie z pamieci. Przebierasz się w stylu koxa. Hmm.. Śledzisz Shuna no i to chyba wszystko.
Part czwarty:
No więc sporo się napisałeś, dowiadujemy się coraz więcej. Cineg strzelił Heada? Musze z nim zagrac w CS albo Combata xd Shun zdziwiony? Troche zrobiłeś z niego głupka większego niż w rzeczywistości jest. Opisywanie bohaterów, no ta nawet ja tam jestem! Tylko, ze z Puckiem mamy najgorsza fuche. Zrobiłęś z siebie zbyt wielkiego koxa.
Part piaty:
Viego znowu koxi rozwalając wszystkich. Pokaz siły i odorbina chumoru z tym S.O.S - jedyny błąd jaki zauważyłęm to ten kiedy Tray(jeszcze w zbroi) mówi "Brac tego zasrańca" jest stary kolor Soldiera. Na głowie. No i rebelia dostała to co chciała.
Part szosty:
Też się długo ładuje. Nie załadował się. Z tego co pamietam poznajemy Hihoriego i Rizuke oraz jakiś tam symbol, który był podczas poprzedniej rebeli czy coś. Ogólnie dużo gadania.
Part siodmy:
Strzykawka?! NIE! Troche ci nie wyszła xd. Kiedy wbijasz ją Viego ma dziwny odcień na ręku. Walka bardoz energiczna. Hiken i Pucek mając najgorsza robotę tez walczą ze sobą. Jea! Nawet się wypowiedziałem!
Part osmy:
Nie! Dostałem hita i padłem!? Znowu mam iść z Puckiem? No widzę, ze bardzo się lubimy xd. Oczywiście nie ma nas w głównej fabule. Zabawe czas zacząc!
Part dziewiaty:
Walka, walka i wlaka bardoz energiczna. Viego znowu zgrywa koxa. Sezu spotyka starego kumpla.
Part dziesiaty:
Chyba najbardziej mi się podoba ze wszystkich dużo walki i akcji to mi się bardzo podoba czekam na 11

KP: 3
/Feli

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
IT'S A TRAP!
Tyrania, Rozpoznanie, Akupunktura, Przybycie

Tak, to długo wyczekiwany jedenasty odcinek.
Chcąc nie chcąc MUSIAŁEM go wreszcie zrobić. Powiedziałem sobie, że sprite PT2 (o którym wszyscy zapomnieli) będzie miał debiut w moim komiksie i nigdzie indziej. Dlatego zmieniłem fabułę, by się pojawiła już tu...

...NOT!

W wersji przedrevampowej pojawiła się już dawno temu, w najmniej spodziewanym miejscu. Ale gdzieś tam jest! Komu się uda znaleźć? Daję wam 24h na odnalezienie tej postaci. Gdy ktoś ją znajdzie, dostaje moje gratulacje i szybciej wstawiam sprita. Jeśli nie, nazwę was wszystkich przegrańcami i wstawię sprita po tych 24h.

Podpowiedź: jakiś dział na dole.

Hmmm, chwila, ile mam KP?
116...
Moje własne 10 kp dla tego, kto ją znajdzie.
________________________

Btw, jeśli kogoś ciekawi, skąd do diabła wytrzasnąłem "Yulius Dasharth"... Chyba już wie xd

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wreszcie! Spodziewałem się mimo wszystko trochę więcej walki, no ale nie jest źle. Viego poleciał w kosmos, jedynie to było dosyć ciekawe póki co xd No, ale pomijając fabułę która najbardziej mi się podoba było tu trochę za dużo przeklinania. Niektóre teksty mistrzowskie, ale zdecydowanie za dużo wulgaryzmów zwłaszcza w końcówce komiksu. Pomijając to jest dobrze xd No i wreszcie się doczekałem jej pojawienia! Propo 10KP. Dawaj.

@Edit
https://2img.net/r/ihimizer/img697/1687/wfrhx6o9mb1umt3orf.png
Jeszcze na S-R ją pokazałeś ale zabawę przeniesiono tutaj ^^'
'Temat'

+ Holiday OPAR's o których zapomniałeś co sam mi uświadomiłeś. Mimo że tam jest po revampie to jednak jest xd
'Temat'

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Poprawnie!
A jednak ci dam te 10 kp. I tak wygram więcej w turnieju 4-row.

A oto twoje gratulacje:
[Komiks] Jigentankenka no Kimyou na Bouken - Page 2 4chan+seal

ale zdecydowanie za dużo wulgaryzmów zwłaszcza w końcówce komiksu
Były konieczne. Na wojnie chyba nie powiesz swojemu przeciwnikowi "Azaliż waszmość panie nadzwyczaj doceniłbym, gdyby pan wielmożny raczył opuścić tę ziemię". Powiesz raczej "Wyp*****laj je***y c**ju!"

Oprócz "Nie oglądaj się za siebie...". To po prostu chciałem uwzględnić. Dla jajec.

V---------------Y
116--------975
-----(10->)-----
106--------985

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie rozumiem ludzi. Nie oceniają tak świetnego komiksu. Wkurza mnie takie coś. Sami chcą, aby im coś ocenić a nie oceniają nic.

Przejdźmy do komiksu.
Początek jest dobry, dość... Widzimy jak to się relaksują po walce. Rozbroiło mnie to jak Woogy krzyczy xd. Idziemy dalej. Czyj jest ten sprit/opar który przedstawia się po Spanielu. Spadają na ziemie, gadka szmatka i kolejne co mnie rozbroiło to mina Viega gdy pyta sie co to za kozak, ogolnie ten panel jest bekowy. Następnie wasze tytuły xd, Viego Zapałczany hahaha. Hihori jest pedantem(i tak wiem, ze połowa forum pomyli z pedałem więc nie widzę potrzeby tłumaczenia tego słowa). Viego wydał Raya/Traya więc ot nie ładnie, ale i tak ja odjebałem jeszcze bardziej, zdradziłem rebelie. ale jestem Ivul xd. Zawsze powtarzałem żeby ufac tylko sobie. Ja tu ściągam kask a Viego "O, hej Hiro jak tam trening" - spadłem z krzesła, szczególnie dlatego, ze Cineg zareagował zupełnie inaczej.
- "Kolejna bajeczka typu uczeń ledwo probuje przerosnąc mistrza?"
- "Pierdol się!"
- "Ja czy on?"
xdd

Nie rozumiem jak ty włączyłeś ten poziom bez powietrza.
No i na koniec kamasutra Woogberta.

Ja włączyłem? o.O

Btw, jak to napisałem w creditach w pierwszym poście, rolę posłańca z Legionu Saturnus pełni Creedo Wesell autorstwa Template.


KP: 2
/Feli

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint

Przepraszam za odkopanie tematu, ale widziałem ten komiks kilka lat temu i chciałbym go zobaczyć ponownie. Może ktoś ma go na dysku i by udostępnił?  :)

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Heh, w sumie to dołączam się do prośby. :D
Sam spamiłem Viegowi, żeby mi go podesłał. Niestety ten tłumaczył się, ze już go nie tworzy, wiec nie ma go na dysku. Nie pomyślałem o tym, że ktokolwiek inny z forum może go mieć. Liczymy na was pyrpaczki. Ktoś musiał go zapisać na dysku :D

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Gdy chciałem go zapisać, obrazki wygasły. Komiks był zajebisty - też prosiłem Viersilheliona o podesłanie mi wszystkich części, a ten tłumaczył się, że nie ma go na dysku. Bo brak komentarzy, bo nikogo nie obchodzi ta historia i tym podobne.
Także, również się dołączam do prośby. Oczywiście, o ile Viesław po prostu kłamał i w dalszym ciągu go ma.

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Ale, żeby od razu go z dysku usuwać  ;( aż szkoda...

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
https://i.imgur.com/jDWyawT.gif
znalazłem na starej płytce z LSW. Niestety więcej nie mam. :<

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.