Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Sołti Empty Sołti Nie Kwi 18, 2010 6:12 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Przeczytaj moje blablabla,okiej? Zacząłem to pisać już 16 kwietnia aby nie zapomnieć czegoś.

Witajcie.
A może żegnajcie? Taaa… Raczej to drugie.
Stoczyłem walkę z Yohem,zrobiłem to o czym marzyłem odkąd nauczyłem się robić jakotako dobre OPAR’y : D Mogę iść.Co prawda New Sołtiego Nie skończyłem ale trudno.Może wrzucę to co mam. Zanim skończę pisać posta pewnie zdecyduję.
Zrobiłem wszystko co zrobić miałem? Może niekoniecznie. Gdybym miał to zrobić to… to… nie. To nie byłoby wykonalne. Zaoszczędziłem sobie kilka lat pracy. Przejaw geniuszu.
Admini sobie poradzą beze mnie. Do tej pory dobrze im to wychodziło xd
Czemu odchodzę? Bo muszę. Muszę i już : d Czuję potrzebę robienia czegokolwiek innego. Muszę zapomnieć o LSW ;< Szkoda Czasu? Czas to pieniądz! Nie,nie jestem materialistą,o nie.Muszę ruszać dalej. Świat mnie wzywa. [O.o]
Nie ma sensu robić czegoś czego się i tak nie zrobi. Nie lubię zabawy w Syzyfa ;<
Wypadałoby podziękować komuś?Nie. Nie wypadałoby ale czuję takową potrzebę ;d
Komu najpierw? Kto mi pomógł „wspiąć się na szczyty” ?
Pucolini : d Mój Pucuś : * Czułbym się samotnie,jeszcze na DBEvo,gdyby nie on. Te „przejebane” godziny na gg…xd Ooo… tak… Nie zapomnę tego ;d Potem się pochrzaniło trochę ale zapamiętam to co dobre.
Kto dalej? Może… a może nie…Albo tak ;d
Kto motywował mnie do dalszej pracy?[prawdopodobnie nie będąc tego świadom] Kto sprawiał swoją osobą,że chciałem zajść wyżej i wyżej,być coraz lepszym w tym co robiłem?
Mój Yoshi : * Dzięki tobie powstawały kolejne moje prace i kolejni Sołtysowie. Tak. Jesteś temu winny xD! Nie mogłem być przecież gorszy od Ciebie,nie? Nie dopuszczałem tej myśli.
Po za tym,może nie wiesz jak wielką przyjemność sprawiały mi kłótnie z Tobą xDD Tobie może niekoniecznie,nie wiem, ale mi owszem xd Będę tęsknił za tym ;< Może jednak sprawisz mi tą przyjemność i czasami pokłócisz się ze mną jeszcze w smsach? Zrobisz to dla mnie ? : d
Przy większości moich prac powinien być wielki cred for You xd Czymaj siem.
Kto dalej? Może po kolei?
Fresco- „Elita” DBEvo xdd Coraz rzadziej wbijasz,wcale nie wbijasz[?] na gg. Trochę szkoda. Pewnie nie wie nawet o ARS xd Epoka Si Dżeji xd
Kto tam dalej się napatoczył? Kuba? Majin Kuba? Chyba tak ;d Arghh… Jakże wkurwiałeś mnie niesamowicie. Ojjj tak ;d Miałeś moda,teraz go nie masz. Szkoda.Coś ci odpierdala ale ogarnij.
But? Butarata? Nie Ketsu. Nie. Butarata! Szkoda,że nie mam już starego archiwum ;d Może by mi się coś przypomniało Ciekawego. Również czym się i wróć do LSW bo szkoda ;<
Diwan?yup xd Jakże tu „swojego” nie wspomnieć? Xd Parę słów wymieniliśmy na gg i parę przez Skype’a. Trzym się.
Fakin szit! BeDe! Gdzie on się podziewa xD „padasz na dwa hity jak Fos” Na zawsze w mej pamięci xDD Niezapomniane konny z Pucem. Ciebie tez już nie ma…
Mezuren? Coś mi świta,coś świta… Też już Cię nie ma ;<
Vernos! Mój Verni! Wybacz,że na końcu :o Pr0 el0 Grafik z DBEvo :d Szkoda,że straciłeś skilla. Lubiłem Cię xdd
Mimie? Też na końcu? Wtf? Spamer pieprzony xdd pozdro ;d
Ray7? mać… Szkoda,że odszedłeś. Zajebiście szkoda…

Jadę jakoś epokami xd Wszystko mi się przypomina ;d
Woogy! Woogy Boogy! Też odszedł? Pieprzona masa projektów na które czekałem. I się nie doczekałem :< Pieprzony czas… Szkoda,że nie masz moda…
Rixioł? Xd hahaha xd Coś Ci odjebawszy ostatnio ale spoko ;d ogarnij trochę i odezwij się a nie fochach ;< Czym się również.
Aragami-gdzie się podziewasz ? x/
Wchodzimy już w okres wielkiej wojny,wielkiego pokoju i WIELKIEGO ARS!
Viego- Co mam napisać? xD ironista? xd Pieprzenie,opieprzanie. Cały Viego. Szkoda,że nie było kiedy pogadać dłużej…
Feli-Nie wiem czy wiesz,ale ja też wielbię Azjatki :> Może nie Chinki. Nie. Nie Chinki. Wszystkie są takie same ;< Ale Dżapanki? Mhhh…. Lllubię,uwielllbiam xD Życzę Ci jakiejś na przyszłość ;d Nie było kiedy pogadać „wystarczająco długo” x/
Rizuke- Fuck… też nie było kiedy pogadać dłużej. Cała SR-owska Administracja ? :< I tak Was polubiłem ;d A tak,tak Rizuke. Ciebie też lubię xdd Nie zapominaj o ARS,nie!
Colt- Mój zastępca :< Nie pozwól aby DD kiedykolwiek upadło! To na twoje ręce składam insygnia władzy. A któregoś z Adminów proszę o przekazanie mu uprawnień :d Walcz Coolt’cie,walcz!
Dase-Żeby nie było,że nie zdjąłem Ci warnów bo Cię nie lubię. Nie. Źle złożyłeś podanie w tej sprawie :< Nie jestem zły :< Należał Ci się Animator. Ooj tak…
Cineg? Wtf? Nie wiem co mam napisać :< Nie gadaliśmy nigdy dłużej?
Tray-Rap słuchacz. To lubię. Ciężko znaleźć pokrewną duszę,która za rap uważa rap a nie pierdolone jotpe :d Piona : d
SEZU! aVe! Twój przezajebisty śmiech xD YEAH! Pozdrów Mariusza! Nadal czekam na artykuł na nonsensopedii XShine- Ciebie też nie ma x< Mniejszy Mastab od Seza ale też również xd
Sage- Sage,Sage,Sage…Sage. Nie mów o emeryturze X< Działaj dalej.
Kto tu się nawinął dalej? A może nawinęła?
Umi- Dbaj o kota a Yoha trzymaj krótko.[„Yoha” Word zmienił mi na”Hoya” xdd]
Kenpachi! Też zniknąłeś. Na gg ni śladu. Mastah Writer. Mógłbyś zawalczyć z Viegiem i przynieść chwałę DD ;d
Pepsi- Chyba Ci nie oceniłem tych OPARów XDD hahahaha xdd może zanim wyślę tą wiadomość to i to zrobię xd Teamu się zachciało… W DD byłoby Ci dobrze :<
Smoku- Jadę po liście na gg więc nie myślcie,że was jakoś ustawiam specjalnie xd GDZIE NASZE KONCERTY?! Gdzie ty jesteś?! X< Nie odezwie się ni nic… Trzymaj się ;<
Raziel-Nie było kiedy pogadać… Zrób porządek jak będziesz miał okazję ;)
Ykmo-wtf? Był ogar już? Mam nadzieję. Odrabiaj straty i rób tak abyś był dobrze zapamiętany.
Krycha95- Tu miały być podziękowania dal ciebie ale mnie wkurwiles. Frajer jesteś. Bić,jebać nic się nie bać. Przynosisz wstyd na DD. I huj.
Akagi- Tobie też coś powiem xd Walcz z debilami i pisz tyle skarg[słusznych] ile można. ARS Ranger. O tak xd See You Later Aligator xdd
Ajajajaj. Rekin! Soutysowe Duo! DD! Też się nie poddawaj! Walcz i nieś chwałę.

Wszyscy? Być może. Jeśli kogoś nie wymieniłem,nie pozdrowiłem,to zapomniałem-wybaczcie ,LUB TEŻ jest takim idiotą,że szkoda mi mojej klawiatury na pisanie czegokolwiek na jego temat. Idiotów tu nie mało,nie brakuje ich. Liczę,że GTW ich przytępi. Jak najszybciej. Tępcie frajerstwo jeśli macie okazję. Nie można chować takiego bydła. Niech ktoś przejmie po mnie pałeczkę :<

Coś jeszcze może do Yosha? xd Napisałbym ale nie wiem co xd Bądź grzeczny? :< Nie zapomnij o Sołtim :<

Już 17 kwiecień.
Szkoda mi trochę,że nie będę mógł zaglądać do Modowni ani adminowni ;< Ale dostęp do DD mi zostawcie x< Będę zaglądał i oceniał jak się macie. Z góry wiem,że macie się dobrze,nawet bardzo i tak ma być x< Nie lubię się mylić więc nie sprawcie mi zawodu ;<
Co po za tym mogę Wam powiedzieć? Idą ruscy? Uważajcie na głowice jądrowe? Tak. To chyba to. Nie zapominajcie o ołowianych skafandrach i żelbetonowych schronach. To w trosce o Wasze Zdrowie!

Czekam,aż Coolt Wstawi nasze prace na walkę,aby napisać jaki będzie jej wynik i w końcu skończyć pisać ;< Ale mu się nie spieszy x< Yohowi pewnie też x<

Jeszcze kilka słówek :d
Do Administracji: Jeśli kiedykolwiek będzie Wam potrzebna moja pomoc [? Xdd] to walcie śmiało. Nie odmówię.
Do Userów: Jeżeli robicie cokolwiek,to róbcie to po to ku chwale ARS! Nie pozwólcie aby Nasza [Adminów i byłego admina xdd oraz Modków] poszła na marne. To co robimy,robimy dla Was. Nie pozwólcie nigdy.NIGDY na upadek ARS.

Wyszedł taki Littre testamencik xdd Piwo dla każdego kto przeczytał to co napisałem. Albo 2. Dla nieletnich oranżada. Nie trawię pijaństwa o 13 latków X< Wątroba jest tylko jedna. Hepatil nie pomoże. Telewizja Kłamie. Cyganka prawdę Ci powie.

Nadal nie ma prac… Nie doczekam się ;<
Pepsi-postanowione. Obiecałem to ocenię.
Dobra. Yohowi też oceniłem. Należy mu się xdd

18 kwiecień
To już trzecii dzień x<
Zmierzamy ku końcowi. Leeejeee wodęęęę…. Xd

Nie wiem czy to już pisałem,w końcu minęło już 2 dni,ale będę tu zaglądał! Z ukrycia! Niczym Ninja! I będę obserwował! Jak będziecie niegrzeczni to dostaniecie w ucho! Moich prac jednak nie zobaczycie :<

Po napisaniu tego posta wejdę na Forum one more time po to aby Viego zdjął mi Ownera na CB oraz po to aby spełnić marzenie Yoha!
Tak! Marzenia się spełniają! Pozwolę Ci się zbanować : D Cieszysz się? Powinieneś xd ostatnia okazja xd


19.56
WRESZCIE! Są prace!
Ale ,Yoh zjebałeś. Mówiłem,że będziesz żałował x< Ostatnia szansa na walkę ze mną i takie GÓWNO dać. Wstyd. Ja też żałuje. I co tu było do poprawiania? x/
Mimo,że już mnie nie będzie to niech walka trwa. Chce poznać opinie Userów i cały wynik. Taka moja kolejna prośba. Jeszcze,JESZCZE jestem Adminem,wiec należy mi się chyba,nie?xddd

Kurrrr…. Nie wiedziałem,że tak ciężko będzie kliknąć „Send” x/
Nie NO!!! X<
Myślałem,że będę kleił OPARy do końca świata,a ty proszę :<…
Trudno. NIE NO! X<
Przejebane tyle czasu i co? X< Jajecko x/

Sołtys
15.01.2009-18.04.2010 R.I.P.

Naprawdę ciężko Zostawiać to na co Tyle pracowałem :<
Żal ściska za serce.
Ale jeśli ARS będzie miało się zajebiście,DD będzie wymiatało jak nigdy i wykonywało Pr0 Pr0jekty,GTW będzie tępiło frajerstwo na potęgę-będzie mi lżej : D
To właśnie to OSTATECZNE PIERDOLNIĘCIE!! xD!

God Bless ARS!
Zarymowało mi się ;d Ostatni Sołtysowy Rym ARSowy. No dobra. Jednak nie był ostatni. Xd

Ku chwale ARS:
Sołti Kuchwale

Żegnajcie moje „Miśki z ARS“ xD

P.S. Jak czegoś nie napisałem. Wytknijcie mi to a jeszcze dopiszę xdd Ale TYLKO DZIŚ!
No i macie mojego sprita ofc : d
[img]https://2img.net/r/ihimizer/img689/139/googgasd.png[img]
Cred: SH,AB,Shine
Przypominam,że DON’T USE WITHOUT PERMISSION!
To,że mnie nie będzie na Forum to nie znaczy,że opuszczę GG X<
Na wszystkich wcześniejszych Sołtysów NIGDY,ale to NIGDY nie udzielę zgody na użycie. Jeśli zobaczycie któregoś z nich w czymkolwiek to strzelać i nie pytac. O Kazuhiro też proszę pytac x<

NIE NO! X<
Wkurzyłeś mnie Yoh!
Taki syf na Walkę Ostateczną XŻałuję tego jak niczego innego w tej chwili.
No może oprócz tego,że nie zajrzę już do Adminowni i Modowni xdd
A szkoda…

Okiej :<

Żegnajcie Misiaki. Sołti będzie o Was pamiętał ;<


#P.S. Zgrzewka Piwa dla tych,którzy przeczytali każde słowo xdd

Trzęsą mi się nogi :<"Send".



Ostatnio zmieniony przez Sołtys dnia Nie Kwi 18, 2010 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Sołti Empty Re: Sołti Nie Kwi 18, 2010 6:35 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
O fak ~ Men nie odchodź X< Ale jak już musisz X< Zapamiętamy Cię jako króla ! Robisz kox oparki X< Zaglądaj na forum i pisz do mnie na gg błagam X< No cóż, szkoda, ale tak trzeba ! xd Każdy kiedyś musi odejśc.

PS.Jesteś k0xem.
Btw. Przeczytałem wszystko

3Sołti Empty Re: Sołti Nie Kwi 18, 2010 6:38 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ale się dziś uchlam tyle piwek :p Nie no szkoda ze odchodzisz chociaż ostatnio mnie tępiłeś jak zarazę to i tak cię lubię :D za czasów DBEVS też często się kłuciliśmy xDD No ale dzięki że mnie wymieniłeś choć niepowiem doczytanie się tego sprawiło mi problem bo dużo tego jest.
Mam nadzięję że DD nie upadnie po odejściu aż tylu wspaniałych osób(Sezu,Shine, Sołti, ja ?xDD) Przykro mi bo po tym co przeczytałem raczej już nie ma szans na twój powrót no ale wkońcu są ciekawsze rzeczy niż LSW sam się o tym przekonałem "kończąc z tym"

Jak to powiedziałeś KU CHWALE Sołti Kuchwale
Szczerze mówiąc będzie mi cię brakowało :<

4Sołti Empty Re: Sołti Nie Kwi 18, 2010 6:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To gdzie ta zgrzewka dla mnie? Przeczytałem co do słówka xd

Szkoda że odchodzisz, nic na to nie poradzimy. Ja też nic na to nie poradzę, i żeby zrobić Ci na złość oddałem na tą naszą walkę byle gówno xd..
Hmm.. Nie będę za tobą płakał. Dla mnie to nawet lepiej że odchodzisz.
DD stanie się niczym w porównaniu do HN.

Gorzej, bo Centrum Warnów nie będzie nigdy pełne, a dzięki Tobie było.
Nie będzie także długich postów, jakie pisała święta trójca Forum, czyli Ja, Ty i Viego.
Zabranie Ci Admina zostawiam oficjalnie Viego'wi. Nie chcę tego robić, bo niema sensu zabierać Ci Adma od czasu znajomości na DBEvS.

To najlepszy post jaki miałem okazję czytać, odkąd wkroczyłem do LSW, wiesz?
To dla Ciebie zaszczyt.

Hmm.. Ostatnie słowa dla Ciebie?
Cieszę się że odchodzisz xd! CYA! xd
I dzięki za Sołtysa którego zakończę za Ciebie xDDD

Jeszcze raz Żegnaj.
Mam tylko wielką i szczerą nadzieję że na serio odchodzisz z LSW :)



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Nie Kwi 18, 2010 7:25 pm, w całości zmieniany 2 razy

5Sołti Empty Re: Sołti Nie Kwi 18, 2010 7:03 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Od 16 kwietnia to planowałeś...

Nie, muszę to powiedzieć.

Strasznie długo się wstrzymywałeś.

No cóż, patrząc, ile pracy włożyłeś w ten monograf (pisany monolog); zamiast w sprita, ale to inna sprawa; chyba próbowanie pisać "nie, nie odchodź, zostań" mija się z celem.

Więc, nie żegnaj, ale hasta luego.

Zaraz zabierzemy ci adma (SOŁTI NIE MA ADMA!!! nie no, żartuję.), ale dajemy ci w pełni zasłużoną rangę Zasłużony, bo zasłużyłeś.
A, dostęp do działu Domowych Dopieprzaczy ci zostawię i dopilnuję, żeby hoY przy nim nie majstrował.


Niech Moc będzie z tobą i bez niebieskich tabletek.

Btw, kratę piwa dla mnie wyślesz pocztą. Zostawię na potem i łyknę oranżadę na start xd

6Sołti Empty Re: Sołti Nie Kwi 18, 2010 7:23 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Lej wode piachu nie żałuj strasznie mi głupio że nie zobaczysz pierwszego koncertu z rangą admin, a gdy zaczynałem sie brać za koncert to musiałem oczywiście formata robić. Teraz to będzie 3 albo 4 tylko teraz spritów nie mam ;/ nie ważne.
Szkoda mi że odchodzisz teraz ja bd mógł cię zbanować na cb xDD...porszę skończ tego sprita.
Jeszcze jedna sprawa zgrzewkę to wyślesz mi potem teraz nie mogie jak odebrac xD joke jeżeli chodzi o napoje sfermentowane to zawsze mogę odebrać xD.
Pa Pa Sołtiii :(

7Sołti Empty Re: Sołti Nie Kwi 18, 2010 8:35 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
:( Żegnaj, będziemy tęsknić odwiedzaj nas czasami a przynajmniej nie zmieniaj nr. GG
Zabraknie nam naszego Sołtiego .Ilu jeszcze odejdzie?!Ilu...?Ilu...?!
No to żegnaj nie zapomnij o spiricie!
Goodbye :shock:

8Sołti Empty Re: Sołti Nie Kwi 18, 2010 8:51 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
O stary. Nie no bardzo miło i z ciekawością się czytało co się stanie dalej.
Kurde możecie mnie nazwać ciotą ale się wzruszyłem, tyle pracy tu włożyłeś, i teraz masz zamiar po mieście chodzić z rangą zasłużony?
Do Administracji: Jeśli kiedykolwiek będzie Wam potrzebna moja pomoc [? Xdd] to walcie śmiało. Nie odmówię.
Powiedziałbym, przemyśl to albo coś w tym stylu. No ale postanowiłeś to cóż. Będzie ciężej bez ciebie i tutaj nie użalam się tylko mówię prawdę. Zawsze pomagałeś, i może nie zawsze w swoim czasie spełniałeś obowiązki ale je spełniałeś. Userzy będą mieli lżej bo mniej warnów będzie leciało ; p, to na pewno... Mam nadzieje że będziesz czesto zaglądał, twojego powodu za bardzo nie rozumiesz. I mógłbym wywnioskować że masz za mało czasu.. Post w nieobecności by nie wystarczył? Też miałem tak parę razy, że chciałem odejść no ale jednak jestem. Będzie mi brakowało opini w działach GTW, wiem że będziesz miał dostęp ale na pewno nie będą już pisane przez Ciebie z takim zapałem. Osiągnełeś dosyć w LSW'owaniu i według mnie stracisz skilla jak nie będziesz nic robił, no bo dla siebie? Dx... Chyba nikt nie będzie robił. Nie będzie też konkurencji w POTW'ach. Jak widzisz dużo rzeczy opuszczasz. I według mnie to głupota że odchodzisz, skoro wszystko inne cię kręci to zrób sobie przerwe i tyle. Ale skoro postanowione to cześć. Wbijaj tutaj często.

9Sołti Empty Re: Sołti Pon Kwi 19, 2010 11:14 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
X<<<< DLACZEGO TY DLACZEGO TY KU*** x<
Nie no nie uwierzę że Sołtys odchodzi ;<Jeśli taka jest twoja wola...szanuję
Ale wiedz że będę bardzo za tobą tęsknił x<<<<<<

10Sołti Empty Re: Sołti Pon Kwi 19, 2010 12:57 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Łeee.Sołtys naszej wielkiej wsi odchodzi! :< Wreszcie będziemy miastem
Szkoda że to jużkoniec ;p.Byłeś naprawdę spoko i fajnie się z ciebie z yohem żartowało xD.
Planowałeś to tyyle dni?To prawie jak mały dzienniczek ;p.Dbałeś o forum i robiłeś koxi oparki.Sprit też rox :).
Jak wyżej, będe tęsknił, wpadnij kiedyśpogadać :D.

11Sołti Empty Re: Sołti Pon Kwi 19, 2010 1:15 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Nie spowdziewałem się tego po Tobie ...

Hah pamiętam jak ty mi mówiłeś , ąbym sobie wszystko przemyślywał

Przeczytałem wszystko proszę zgrzewke ! : :awesomeface:

Cóż Sołti żegnam : D mamy kontakt ; d

Pamiętasz jak gadaliśmy z twoja siostrą na Skype'a ;d haha xd


Do Widzenia Mr. Sołtys

12Sołti Empty Re: Sołti Pon Kwi 19, 2010 2:00 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Sołti 94918658718343760416
Żegnaj Sołtys. Obiecuję, że będę wodzem DD i razem spróbujemy zakończyć T.P.
See'ya i jeszcze raz:
Sołti 94918658718343760416

A mam taką nadzieję, że mi pozwolisz użyć twego sprita do mojego projekty xd.

13Sołti Empty Re: Sołti Pon Kwi 19, 2010 2:26 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Już myślałem, że mnie nie wymienisz x<, ale dzięki za uznanie Mastaha ;]. Planowałem wrócić do LSW, bo brak mi trochę tego mazania w Pejncie, ale większość odchodzi, a bez tych osób nie będzie tej samej afery). Szkoda, że tak kończy DD, wielu tych najlepszych odchodzi,a tak 'potenrzny' tim zostaje na barkach młodych(w LSW of korz). F*ck, teraz stracę nowe znajomości, zagaduj do mnie częściej bo aktywność wynosi 0.


No to cya, 3maj się.


P.S
Piwa nie chce, skołuj zielsko :D.

14Sołti Empty Re: Sołti Pon Kwi 19, 2010 2:44 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Spindalamy! xD

Narka czym siem xdd

15Sołti Empty Re: Sołti Pon Kwi 19, 2010 2:50 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Ej no! X<
Nie podobają mi się WCALE te odejścia zaraz po mnie X<
To,że mnie nie będzie miało was zachęcić do pracy,bad madafakers X<

Na pewno Was nie zostawię:d
Będę zaglądał i DOGLĄDAŁ czy wszystko idzie po mojej mysli ;d

Feli-taki urlop byłby nie w porządku x/ względem wszystkich. Przynajmniej ja bym czuł sie z tym źle. Zwłaszcza,że jest on CZASOWO NIEOGRANICZONY x/ Skilla nie stracę,bo skilla się nie traci jeśli się w to wierzy xd W sumie jeśli się w coś wierzy to tak jest. To kolejna Sołtysowa Myśl warta zapamiętania xd

A jeśli jeszcze raz dostane kicka na cb to się zdenerwuję X<!!
Yoh,Parufczq się mści na mnie za te czasy gdy nie mógł mi nic zrobić ;d Niech ktoś na niego nakrzyczy X<.

Chcecie pogadać to walcie xdd Ja się ukrywam niczym ninja! Nie ma mnie ale jestem!
Nie lubię klikać w to pieprzone słoneczko xd

Może któregoś pięknego dnia napiszę tu jeszcze parę zdań [to co jest w 1 poscie to rozgrzewka xdd dałem wam fory xdd]

Róbcie Prace :< Nie wolno tak się poddawać :<

I jako świeżo upieczony emeryt zabraniam odchodzenia z Forum X<!
Powiedziałem. DD ma trwać! Coolt! Dbaj o Team! I niech Team Dba o Ciebie! : D

16Sołti Empty Re: Sołti Pon Kwi 19, 2010 4:56 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Pucek wszedł na forum by poczytać sobie kolejne dosyć śmieszne posty w skargach ale zobaczył palący się temat z odchodzę.
Pomyślałem sobie " a co mi szkodzi... "
I teraz żałuje że wszedłem. Na prawdę nie mogę uwierzyć że to już koniec , że odszedłeś od tak sobie.
Ogólnie ostatnio się kłóciliśmy ale na serio jak zacząłem czytać poczułem się źle , i nadal nie mogę tego przyjąć do siebie! Po prostu to do mnie nie dochodzi i tyle.
Teksty typu "umyć ci plecki" lub " 3 głowa bestia w garniturku " zapamiętam na zawsze : )
Przeczytałem ten post w trakcie pracy nad nowym puckiem który miał nie powstać , chciałem go dodać w momencie wystawienia new sołtiego lecz tak mnie zdemotywowałeś że teraz ... czuje taką pustkę i niechęć do LSW , już chciałem wrócić = /
Chwila rozpoczęcia DBEvo ... powrót do gifów dzięki tobie i yoshowi ... pierwszy sprit dzięki tobie i yoshowi... nie mogę przyjąć że to tak koniec po prostu w jednej chwili wszystko się skończyło. Sołtysie wróć kiedyś ... i oczekuj mojego powrotu zaraz po twoim ...

See Ya !


Ps. Nie mam ochoty na piwo.
Ps2. Czuje taką pustkę w sobie...to przez ciebie (mam nadzieje że mi przejdzie za chwile)

17Sołti Empty Re: Sołti Pon Kwi 19, 2010 5:21 pm

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
Będę szczery.
Nigdy nie dażyłem Cię sympatią,może dlatego że nawet nie dałeś mi ku temu okazji,ale to co robisz i robi Riziu osłabia tylko forum i odbiera chęci inszym.Szkoda twojego odejścia dla forum.

18Sołti Empty Re: Sołti Pon Kwi 19, 2010 6:16 pm

Death

Death
First Child
First Child
Sołti dlaczego, byłeś jednym z najlepszych tu ludzi, robiłeś świetne opary i byłeś extra adminem, trochę szkoda ,że odchodzisz, ale trudno, będziemy musieli żyć bez ciebie.

Mam nadzieję ,że jeszcze do nas wrócisz :^^:

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.