Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Cinigami Empty Cinigami Nie Kwi 18, 2010 8:11 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
No, a więc czas i na mnie (znowu). Cóż, trzeba zrobić sobie przerwę, ale taką porządniejszą. Może będę wchodził na ARS, ale prac raczej moich już nie zobaczycie. Nie mam weny, skill poszedł się rypać, nie potrafię skleić porządnego gifa i wszystko jest do dupy. Cóż, to będzie 1,5 roku w LSW... No, może nie całe. No, powiedzmy: rok i jedna trzecia. Dodatkowym powodem jest Diwan, ale w sumie... on nic nie zrobił. Dziwne, nie? I tak poprzez moją karę na komputer(którą mam dalej, ale już w lżejszym stopniu) nie robiłem pracek, nie wchodziłem na ARS i tym podobne. Znalazłem sobie jako-tako zajęcie. Ale proszę nie spamujcie mi na komórkę, a tym bardziej na GG, na które wchodzę raz na ruski rok. Coś jeszcze? A tak, jakieś pozdrowienia i słowa pożegnania by się zdały, nie? No, a więc... Cholerka... może napiszę tylko komu dziękuję, a nie za co? Dobra, skoro tak...
Dziękuję: Diwanowi, Daniossowi, Rekinowi, Dase'owi, Sezowi, Shine'owi, Feliemu, Viegowi. Co, jeszcze?? Ehh... Butaracie(albo Ketsowi. Jak wolisz...), Umi, Takesowi, Dase'owi, Sage'owi, Joszowi, Ykmowi, Bercikowi, Talianowi, Deanowi, Zengarowi, Pikaczowi, Lizukowi.. Jeżeli kogoś ominąłem, ma pecha, albo o nim zapomniałem. No, to tyle.
See'ya!

UĆ! Przypomniałem sobie! Zostawcie mi dostęp do DD, kay? A więc, Coolt ma nieograniczoną władzę :>



Ostatnio zmieniony przez Cineg dnia Pon Kwi 19, 2010 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Cinigami Empty Re: Cinigami Nie Kwi 18, 2010 8:53 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Szkoda że odchodzisz ... wracaj do nas co jakiś czas , przez Ciebie został ostatni modek ^^
nie ładnie , mam nadzieje żę nie będziesz za długo mieć przerwe w lsw , wracaj ^^
thanks za podziękowania

3Cinigami Empty Re: Cinigami Nie Kwi 18, 2010 8:57 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Omg... Szkoda, trochę. Za często nie wbijałeś, ale bije? mnie myśl że tutaj Ciebie już w ogle nie zobacze ; /. Dzięki za pozdrowienia ja Ciebie też pozdrawiam, i życzę powodzenia w nie LSW'o wym świecie ;s.

4Cinigami Empty Re: Cinigami Nie Kwi 18, 2010 9:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Kolejny członek naszej ekipy GTW poszedł się je**ć.
Za tobą niestety będę tęsknił. Dziękuję za pozdrowienia, aczkolwiek.. Czy ja zrobiłem coś, za co mi masz dziękować?

Wkurzają mnie te ciągłe odejścia, które przyciągają coraz to nowych i uwaga.. Coraz to lepszych Użytkowników.
Skłoniliście mnie wszyscy do jednego ciekawego projektu, który może zrealizuję po stworzeniu Sprita.

Mam nadzieję że będziesz nas odwiedzał i nawet jeżeli nic nie wrzucisz, to ocenisz komuś tą jedną czy dwie prace.

Moderatora już Ci zabrałem.
Dostęp do DD, tak samo jak Sołtysowi, zostawiam.

5Cinigami Empty Re: Cinigami Nie Kwi 18, 2010 9:12 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Teraz przydałby się Kamina wyskakujący z Gurrena żeby porządnie przyj3bać po gębie.

Co was teraz wszystkich naszło na odchodzenie?

Yare yare daze.

No cóż, hasta luego.

6Cinigami Empty Re: Cinigami Pon Kwi 19, 2010 5:17 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ogromna szkoda... mam nadzieję, że w przyszłości wrócisz x<
No i GTW się rozsypuje x<

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.