Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

15 najlepszych walk w anime Empty 5 najlepszych walk w anime Sro Kwi 21, 2010 3:46 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
5. Naruto
Gaara vs. Lee
Podobały mi się te serie szybkich ataków. Walka była dynamiczna i z charakterem.

4. Gilgamesh
Walki członków Gilxxa z O.R.G.A.
Gdy było ich pierwsze spotkanie, to było naprawdę mrocznie. No i nowy, potwór? Walka była krótka ale mi się podobała.

3. Slayers
Oj zapamiętam na długo tę walke. Byłem jeszcze mały, a to pamiętam jak Slayers leciało w TV. Nie pamiętam dokładnie, ale był odcinek w którym Lina Inverse i jej towarzysz walczyli z jakimiś zombiakami. Nie pamiętam dokładnie co tam było, bo to daawno temu było.

2.
Dragon Ball
Walka z pierwszą i drugą formą Frezzera.
Epickie momenty, przypominają mi dzieciństwo >3

1.
Dragon Ball
No i numer the oneoene!!11
Walka Gohana z Komórczakiem ; dd.

Czekam na wasze top 5

25 najlepszych walk w anime Empty Re: 5 najlepszych walk w anime Czw Kwi 22, 2010 3:38 pm

Wikel

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
1.Naruto
Walka Naruto vs Sasuke w jakimś tam kanionie.Fajne akcje a przy końcu walki Chidori i Resengan xD
2. Dragon Ball Z
Walka Gohana z Cellem. Father And Son One-Hand Kamehameha rox xDD
3.Dragon Ball GT
Walka Gogeta SSJ 4 vs Li Shenron.Hah niezły ostateczny atak xDD
4. Naruto Shipudden
Asuma vs Hiddan.Ładna walka
5.Naruto
Rock Lee vs Gaara .

35 najlepszych walk w anime Empty Re: 5 najlepszych walk w anime Czw Kwi 22, 2010 3:50 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
1. Chou Tengen Toppa Gurren Lagann vs ...I forgot his name. ;-; Super Grand Zamboa /V
All I can say is... epic. Just. epic
2.Tegen Toppa Gurren Lagann vs ^ Grand Zamboa
Read nr. 1
3. Any not-so-important villian fight in Hokuto no Ken
When Ken rips his shirt off and that music plays, you can really feel someone is about to get his head explode. Serously.
4.Genesic GaoGaiGar vs Palparepa more accurately Palparepa Prajna. Oh, and btw, he didn't punch him when he did his chant. Chant is chant, overkill is overkill. lies. He said his chant while punching him, overkill and rape of any sort was BEFORE that. D<
Once again, sorta short. But all the points go to the end. Where Guy PUNCHES that guy while chanting his Hell & Heaven. He also punched him directly in the face (Inside GGGG) AND made him disspear. Badass.
5.Daizengar vs villian robots
It can't be really considered a fight, but it is. A short scene from the OVA Super Robot Taisen Orginal Generation The Animation, where Zengar and Ratzel appear with Kurogane, we have Zengar say his good ol' catchprase and jump, destroying like THOUSANDS of them with one, single slash.



Ostatnio zmieniony przez Akagi Shigeru dnia Pią Kwi 23, 2010 7:21 pm, w całości zmieniany 1 raz

45 najlepszych walk w anime Empty Re: 5 najlepszych walk w anime Pią Kwi 23, 2010 6:43 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
5. Full Metal Panic

Arbalest (Aizen) vs. 5 Venomów - pięknie ich rozniósł, zwłaszcza ostatniego

4. Naruto

Rock Lee vs. Kimimaro - zwłaszacza jak Lee się schlał xD

3. FMP

Arbalest (Aizen) vs. Venom (Gaul) - cudowna nożówa w mechach ^^

2. Bleach

Kanpachi vs. Nnoitra - "To jest ku*wa to. To się dopiero nazywa napier*alanka" xD

1. Code Geass

Lancelot Albion (Suzaku) vs. Guren S.E.I.T.E.N. Eight Elements (Kallen) - Poprostu zaje*ista ;]

55 najlepszych walk w anime Empty Re: 5 najlepszych walk w anime Wto Lip 27, 2010 2:01 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
1. DB
Gohan ssj2 <> Cell
2. Naruto
Orichimaru vs Sasuke w lesie w teście na chunina
3. Naruto
Lee <> Gaara w pojedynkach na teście
4. DB
Trunks <> Freezer

65 najlepszych walk w anime Empty Re: 5 najlepszych walk w anime Wto Lip 27, 2010 2:14 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
1.Dragon Ball Z
Gohan vs. Cell ta walka była spektakularna pamiętam jak byłem młodszy jak z dnia na dzien nie mogłem się doczekać na następny odcinek.

2.Bleach
Kurosaki Ichigo vs Grimmjow Jagerjack, jedna z najlepszych walk w anime moment gdy ichigo przedzierał się przez desugaron... miaźdźący!

3.Bleach
Zaraki Kenpachi vs. Nnoitra Jiruga
Genialna napierdalanka dwch popaprańców^^ najlepszy moment to jak zaraki wbija mu miecz w oko(tak myślał że to oko), resurrection Nnoitry oraz kendo Zarakiego.

4.Dragon Ball Z
Walka Goku z Kidd Buu, to było coś a najlepsze było na koniec jak puścił Genki Dame.

5.Bleach
Kurosaki Ichigo vs Ulquiorra
Początkowo jadący kurosakiego jak szmate ulquiorra, jednakże po ujawnieniu swojego drugiego ressurection i doszczętnego wpierdolu dla ichigo pojawił się hollow i strony się odwróciły.Najlepsze moment w tej walce 1 i 2 res ulquiorry oraz pojawienie się hollowa no i Lanza del Relampago.



Ostatnio zmieniony przez Sameyaro dnia Sob Sie 21, 2010 8:47 am, w całości zmieniany 2 razy

75 najlepszych walk w anime Empty Re: 5 najlepszych walk w anime Sob Sie 21, 2010 7:40 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
1.Dragon Ball Z
Gohan VS Cell. Niezapomniana walka.I na koniec One Han Kamehameha.

2.Bleach
Ichigo vs Grimmjow. Jak zaczynałem oglądać bleach nie mogłem doczekać się tej walki.

3.One Piece.
Luffy VS Lucci.Luffy w tej walce kozaczy.

4.Dragon Ball Z
Goku VS Kid Buu.Wspaniała walka i końcówka z Genki Damą.

5.Naruto
Naruto VS Sasuke w Dolinie końca.

85 najlepszych walk w anime Empty Re: 5 najlepszych walk w anime Sob Sie 21, 2010 8:05 am

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
DRAGON BALL

1.Gohan vs Cell [najlepsa walka do końca się coś działo i to FATHER SON KAMEHAMEHA byłó świetne]

NARUTO

2.Naruto vs Pain [najlepsze i ta furia naruto ]

Black Lagon

3.REVY vs ROBERTA [taka szybka akcja że się pogubi

Bleach
4.
ichigo vs espada 6 [napisałem espada 6 bo nie pamiętam jak miał na imię walka uluqiory była dobra ale krótka ]

Tryniti Blood
5.Abel vs krusnik #1[krusnik jeden bo nie miał imienia]

95 najlepszych walk w anime Empty Re: 5 najlepszych walk w anime Sob Lut 05, 2011 8:07 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
1. Togainu no Chi
Shiki vs Premier - Na pierwszym miejscu, dlaczego? Dowiecie się oglądając to anime.
2. Bleach
First Battle Grimmjow vs Ichigo - Moment gdy Grimmjow wbija do Karakury i miażdży Ichigo.
3. Dragon ball
Gohan vs Cell - muszę wyjaśniać?
4. Naruto
Gara vs Lee - genialna walka.
5. Goku vs Vegeta Majin - Przepiękna walka, pełna dynamiki.

105 najlepszych walk w anime Empty Re: 5 najlepszych walk w anime Sro Cze 29, 2011 1:48 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
@up
"First Battle Grimmjow vs Ichigo - Moment gdy Grimmjow wbija do Karakury i miażdży Ichigo."
To wogóle można nazwać walką? On go poprostu zmasakrował...
A ja loffciam tylko bleacha więc wszystkie będą z bleacha :33.
5. Ichigo vs. Aizen
Zarąbiste koxy, ale dużo gadaniny :3.
4. Kyoraku vs. Starrk
Obydwaj, bardzo ciekawe umiejętności :3.
3. Ichigo vs. Grimmjow
Jadka, poprostu jadka!
2. Vasto Lorde Ichigo vs. Ulquiorra Ressurection Segunda Etapa
Nagły zwrot akcji i to jaki zarąbisty.
1. Ichigo vs. Kuchiki Byakuya!
Waaa! Pierwsza kozacka walka w Anime, i moja ulubiona ^^.

Z innych anime, kilka mechowych walk i oczywiście w db też było dobrych. Ale ja zostanę w bleachu.(Naruto saxi i tam nie ma żadnych dobrych walk MWAHAHA)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.