Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] Wzol - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Wzol Sro Sie 18, 2010 11:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W sumie.. Ocenię Ci to żeby nabić trochę KP i ogólnie nowe posty na forum :D

Przede wszystkim.. Najlepsza z twarzy jest wersja numer jeden, reszta lepsza w wersji numer dwa. Druga wersja mogłaby mieć właśnie dlatego lepsze cieniowanie twarzy. Cienie są słabo widoczne, mowa oczywiście o tym średnim odcieniu. Samo cieniowanie także nie zbyt przypada mi do gustu. Kilka kresek po krawędziach twarzy i najciemniejszym odcieniu? Nie mów mi że cieniujesz w taki sposób bo normalnie Cię wyśmieję :|
Twarz koniecznie do poprawy. To do Ciebie nie podobne, by tak spieprzyć cienie twarzy. To samo na trzecim WIP'ku.
Dokonałeś także poprawy rąk.. Brawo. Ale tutaj z kolei, łapki są zbyt ciemne. A przynajmniej nie powinna być taka prawa dłoń. Popraw to.
Cienie kurtki oraz jej ogólny wygląd uległy małym, aczkolwiek przyjemnym dla oka zmianom. Nie mam co do niej większych zastrzeżeń, cienie choć mnie nie powalają, to ujdą.
Dostrzegam też poprawę w cieniowaniu ciemnej części spodni. Choć wiem że stać Cię na więcej i MOŻESZ pocieniować te spodnie lepiej, to jednak nie będę Cię o to prosił. Jest całkiem dobrze.
Cóż.. Buty białe, mogłeś być trochę oryginalniejszy i wymyślić coś ciekawego. Szkoda że tego nie zrobiłeś, bo w tym momencie oryginalność tych elementów leży. Leży i błaga o pomstę do nieba. Postaraj się więc coś z tym zrobić.
Co do maski i butli.. Jeżeli tak Ci zależy to już mówię.. Po pierwsze, butla dziwnie wygląda. Nie przypomina butli którą powinno się nosić na plecach, a jakiś plecaczek. W dodatku, zero cieni. Oj, zapomniałeś o tym czy zrobiłeś to celowo?
Maska nie wygląda jak maska (XD). Raczej dała ona efekt otwartej do oczu gęby i zadowolenia albo wydzierania się. Jeżeli nie odpuścisz sobie maski, koniecznie zrób coś by wyglądała lepiej. Serio.. W innym wypadku sobie odpuść.

Ogólnie. Popraw buty pod względem oryginalności i koniecznie cieniowanie skóry na dłoniach i twarzy, jeżeli chcesz zostać przy trzech tonach. Maska i butla koniecznie do ostrej poprawy.

I na koniec...
Dopisz Credity dla twórcy Base, gdyż nie jest to twój Custom. Czas, do jutra, 20:00.

KP: 2
/Feli

27[O-S-W] Wzol - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Wzol Wto Sie 31, 2010 9:55 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Ok. Ocenie ci żeby nabić trochę kp. Włoski mają fajny kształt ale cienie wydają mi się do poprawy. Teraz ta maska? Mi to raczej wygląda na nieudaną chustę :|. Ogólnie ta maska do poprawy bo wygląda beznadziejnie. Łapy wydają mi się zbyt ciemne. Ogólnie cała skóra jest ciemna. Cienie bluzy są trochę za ciemnie i zbytnio ich nie widzę :|. Ta koszulka pod bluzą dziwnie wygląda, przypomina mi więzienne ubranko z takimi paskami xD. Teraz spodnie. Hmm... to białe przypomina mi trochę jakby nosił majtki na spodniach oO. A cienie spodni wyglądają mi na cienie z pewnego base. Butki mają dziwne cienie w pierwszej wersji. Ocenka będzie 6/10

KP: 1
/Feli

28[O-S-W] Wzol - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Wzol Wto Sie 31, 2010 5:05 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Tak jak pisałem innym - miliard kosmyków, w nich to samo. Cieniowanie włosków mi się nie podoba - sorry.
Na jego twarzy nie widać cieni, bynajmiej ja nie widzę - może są, ja nie widzę. Oczy normalne.
Górna część ubioru ma dziwne cieniowanie, takie na siłę - nie podoba mi się to, przykro.
Płaszczyk, kurtka, bluza czy Bóg wie co to jest, to samo - dziwne cieniowanie.
To białe coś na spodniach, wygląda jak gacie - nju elo pr0 whigger from Compton?Nie wiem - nie mi to oceniać. Dla mnie to jest niepotrzebne, aczkolwiek jakieś tam urozmaicenie dodaje.
Cieniowanie ciemnej części spodni mi się nie podoba, jednakowoż spodnie są fajne - wystarczy inaczej pocieniować, i będzie cacuś. Buty zwyczajne, nie ma co oceniać.
Co do maski - wygląda jakby żyletka przystawiona do jego ust, a butli prawie wcale nie widać. Jednak to, co udało mi się zauważyć, wskazuje na to, że jej nie musisz poprawiać, aczkolwiek tą maskę tak - jest ona STRAAASZNIE dziwna, i wygląda jak żyletka. Nowa moda emo, żyletka przy wargach?

7+/10.

2kp

29[O-S-W] Wzol - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Wzol Wto Sie 31, 2010 9:01 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Ocenię ci tego ostatniego z maską.
Włosy są całkiem niezłe.Kształt jest spoko, cieniowanie również ujdzie. Choć jest dużo kosmyków nie wygląda to aż tak strasznie.Twarz jak twarz.Cieniowanie ujdzie.Oczy mają taki sam kolor jak włosy?Zmień to ;p.Ta maska bardziej mi przypomina jakieś nieudany krzywy uśmiech xd.Strój też wykonany jest dobrze. Kształtem jak i cieniowaniem.Butla która wcale butli nie przypomina.Dla mnie jest to biała plama za plecami więc musisz ją jakoś poprawić.I ona w ogóle nie jest pocieniowana.Pocieniuj ją i popraw.Może dodaj jakiś wężyk do maski albo coś.Spodnie.Mogłeś zrobić jakieś lepsze przejście z białego w ciemne zamiast oddzielać czarnymi pixelami.Biała część nie zbyt mi się podoba.Może przez cieniowanie, nie wiem ale spróbuj jakoś to poprawić.Ciemniejsza część już wygląda lepiej i bardziej mi się podoba ;].Butów nie ma co oceniać bo są słabe.Ta praca jest taka średnia, są rzeczy do poprawy ale do najgorszych ona nie należy.

Moja ocena 7/10

2kp

30[O-S-W] Wzol - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Wzol Nie Kwi 24, 2011 4:42 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Dawno mnie tu nie było. Co prawda to nie LSW.. jak to nie ! Jasne, że na LSW tylko na moim base (oryginalnym, nieprawdaż ?).

Aktualnie WiP - zrobiłem go, w czasie pomiędzy wymyślaniem czegoś do komiksu.
Ze względu na wulgarne treści umieszczam odnośnik !
Tatarata tu tu !
Credity - mnq (twórca postaci)

Jeśli nie wiecie kto to jest (Jak to O.o ) polecam google (to nie reklama !)

31[O-S-W] Wzol - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Wzol Nie Kwi 24, 2011 6:52 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Nie no pomysł naprawde zaisty ! I całkiem fajen wykonanie. W sumie to nie ma co tu dużo oceniać, ale przyznaje kawał fajnej roboty XD Beztrzymanki own3d xd
Ogólnie to ten "człowiek owni sutki" ^^
Good Job !

32[O-S-W] Wzol - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Wzol Nie Kwi 24, 2011 7:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hah!
LSW wprawdzie to nie jest, ale cóż.. Zalicza się jako tako do Spritów, wszak postać jest ruchoma.
"Bez trzymanki" wybija resztę póz. Po prostu...

Own3d.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Wzol
» [Sprity] by Wzol
» Wzol Wright
» Ykmo vs. Wzol

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.