Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] Majek Empty [O-S-W] Majek Wto Maj 04, 2010 6:05 pm

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Witam. Oto moje postacie (dopiero zaczynam się tym bawić) :P
[O-S-W] Majek Fullmetaled
[O-S-W] Majek Discoboy
Credit for:
YungBlaze & Piece Of Pie (za base)

2[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Wto Maj 04, 2010 7:28 pm

sinico

avatar
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Hmmm , jeżeli to są twoje pierwsze , to całkiem ładnie ci to wyszło. Większych zastrzeżeń nie mam co do tych spritów. Trochę dziwne cieniowanie w tym afro , bo nie widoczne za bardzo , ale da się przegryźć. A i te afro , cieniowanie na tej fryzurze jest dobre , ale ta wielka piłka na głowie wygląda jak czapka a nie afro... Popracuj nad kształtami.

7/10

3[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Sro Maj 05, 2010 12:01 pm

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Taki zrobiony z nudów
[O-S-W] Majek Moje
Credit for:
S-H

4[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Czw Maj 06, 2010 6:14 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Kształt włosów mi się nie podoba ani trochę :/ bo wygląda jakby miał jakieś poroże założone do góry nogami xD ale ładnie jest pocieniowane.
Klatka mi się bardzo podoba nie wiem czemu ale jest bardzo ładna
Spodnie i buty shit :/

6/10

5[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Czw Maj 06, 2010 8:00 pm

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Co sądzicie o tym?
[O-S-W] Majek Dave2v
Jak coś to te białe (na rękach i na klacie) to bandaż.

@Edit
Zapomniałem o jednym
Credit:
S-H

6[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Czw Maj 06, 2010 8:24 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Pierwszych prac nie będę oceniał bo chyba nie ma większego sensu. Jeżeli chodzi o te 2 ostatnie to są już znacznie lepsze. Podobają mi się włosy ,mają ciekawy kształt i całkiem fajnie są pocieniowane. Gorzej z cieniami na spodniach i butach. Jest ich po prostu za mało jak na mój gust. To samo się tyczy rąk ,poza tym mało są podkreślone mięśnie Może używaj troszkę ciemniejszych barw do cieniowania ? Myślę że dałoby to nieco lepszy efekt. Ostatnią rzeczą która rzuca mi się w oczy jest brak konturów tego bandażu w drugiej postaci.
Pierwszy 8/10 drugi 6/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
2KP
/Y

7[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Pią Maj 07, 2010 7:36 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Ten opar jest najzwyklejszy, a te bandaże nie są bandażami na 2 oparze nie ma mięśni.Włosy są takie zbyt puszyste powinieneś je robić mniejsze, ale co tam może być.Tak się postarałeś, że nie ma co oceniać odrazu ocenka i liczę na twoją odpowiedź w moich oswach.
4/10

8[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Pon Maj 10, 2010 9:04 pm

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Poprawiłem cieniowanie na postaci. Co o tym sądzicie?

[O-S-W] Majek Dave2j

9[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Wto Maj 11, 2010 10:09 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak u Danioss'a. Krótko i na temat.

Włosy.
Ciekawie pocieniowane, ale to nie to co chciałbym ujrzeć. Możesz zrobić to lepiej, zresztą.. Mam tutaj takie samo zdanie, jak do włosów Danioss'a.
"Popracuj nad tym stylem cieniowania."

Skóra i twarz.
Zbyt słabo widoczne cienie. Zwłaszcza na mięśniach rąk, które nie są w ogóle widoczne. Postaraj się robić mocniejsze cienie, a prace pod tym względem będą wychodzić lepiej. Tylko nie przesadź dając jako główny kolor jakiś jasny, a najciemniejszy jako brązowy xd

Podkoszulka.
Cieniowanie słabe, koniecznie do poprawy. I skasuj widoczne mięśnie klaty, chyba że miałeś zamiar zrobić SuperExtra obcisły podkoszulek. To i tak te mięśnie są zbyt słabo widoczne xP

Bandy i pasek.
Ciekawe bandy, masz plus za oryginalność. Gorzej z nudnym paskiem... Cieniowanie mogłoby być lepsze. Postaraj się!

Spodnie.
Zmierzasz w dobrym kierunku, ale to nie to! Cieniowanie mogłoby... Nie! Ono musi być lepsze niż teraz. Wiem że potrafisz pocieniować w inny sposób i czekam na to. Mam nadzieję że oceniając kolejną pracę ujrzę coś... ciekawszego? Lepszego? Tak, to dobre określenia.

Buty.
Styl ala. Yoh xDD.
Nie, no! Jak ja lubię kiedy coś ma podobny styl do czegoś innego xd No cóż. Buty dobre, wykonanie normalne.

Ogółem.
Dużo błędów w cieniowaniu. Musisz popracować właśnie nad stylem cieniowania, bo to on dodaje uroku całym OPAR'om.

4/10

3kp

10[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Nie Maj 16, 2010 12:04 pm

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Kolejna poprawka postaci.
[O-S-W] Majek Dave3
Credit:
S-H

11[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Nie Maj 16, 2010 1:40 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No a więc tak, jest lepiej niż przy pierwszych pracach, lecz może być jeszcze lepiej. Co musisz poprawić ? Ogólnie musisz dodawać większe różnice pomiędzy odcieniami jednego koloru. No i nieco cieniowanie spodni. Dodałeś jakieś ciemniejsze kreski, lecz one akurat tam nie pasują. Gdybyś je inaczej umieścił i dodał tak z kilka pixeli także ciemnych w innym miejscu, to wyglądało by to dobrze. Kolejna rzecz co mi się nie podoba, to cienie mięśni ręki. Są dosyć dziwne. Mógłbyś także poprawić cieniowanie twarzy i włosów. Chociaż włosy tutaj jako tako mogły by zostać. Kilka rzeczy jest do poprawy, lecz oparek nie jest aż taki zły.

3kp

12[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Nie Maj 16, 2010 5:26 pm

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Poprawiłem te cienie (mam nadzieje, że teraz dobrze jest tylko nie wiem czy czasem nie za jasne dałem spodnie) i nie rozumiem co mam zrobić z tą ręką, mam ją dać ciemniejszą czy jak?
[O-S-W] Majek Dave3 Credit : S-H



Ostatnio zmieniony przez Majek dnia Pią Maj 21, 2010 10:15 am, w całości zmieniany 1 raz

13[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Pią Maj 21, 2010 10:14 am

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Zmieniłem mu włosy (teraz zapewne są lepsze :P) ale nie wiem czy są dobre.
[O-S-W] Majek Majek Credit : S-H

@Edit
Dodałem wersje z ciemniejszymi cieniami włosów

14[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Sro Cze 09, 2010 11:11 am

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Szkoda że nikt nie chciał mi go ocenić :P Ale teraz powiedzcie mi czy dobre jest cieniowanie (najbardziej chodzi mi o spodnie) bo reszta chyba jest ładna :).
[O-S-W] Majek Majek1 Credit: S-H

15[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Sro Cze 09, 2010 1:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To ja Ci go ocenię, bo mam chwilę czasu zanim zbuforuje mi się odcinek Anime.
Oke.

Włosy.
Kształt ujdzie. Jest dziwny, ale mimo wszystko ujdzie. Cieniowanie jednak wymaga poprawy. Pobaw się trochę i zmień styl cieniowania.
Skóra zdecydowanie ma zbyt mocne kolory. Rozumiem że cienie mają być dobrze widoczne, ale bez przesady. Trochę inną kolorystykę zastosuj i powinno być dobrze.
Mięśnie są o dziwo całkiem dobrze widoczne, po tym jak się ktoś już na WIP'a popatrzy. Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń.
Podkoszulka normalna, taka.. Standardowa? Jedynie cieniowanie jest w miarę dobre.
Cieniowanie spodni wymagałoby kilku drobnych poprawek, JEDNAKŻE teraz też nie jest tragicznie.
Średnio wyszło Ci natomiast cieniowanie spodni w pozach 4 i 5.
Buty normalne, ala. Yoh xD

Ogółem.
Nie jest źle. Gdzie nie gdzie, WIP'ek wymaga poprawek jednak nie jest tak tragicznie jak myślałem.
Wyrobisz się w LSW, tylko musisz chcieć ;)

7/10

2kp

16[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Pon Lis 15, 2010 10:09 pm

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Wracam po dłuższej przerwie i nie zaskoczę nikogo moją pracą. Na małą powtórkę odświeżyłem moją postać. Ćwiczę dalej cieniowanie.
[O-S-W] Majek Majekods Credit: S-H, Yoh92 (z leksza wzorowałem się na koszuli)

17[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Sob Maj 18, 2013 9:02 pm

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Witam. Ostatnio nudziło mi się w domu (matura i takie tam), a jakoś natrafiłem znów na te forum. Naszła mnie przez to ochota na stworzenie własnego sprita i tutaj pojawia się moje pytanie. Czy postać jest dobra?
[O-S-W] Majek Fruttispozy Credit: Luka (base)
Myślę, że wykorzystam z brązową koszulką postać.

18[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Nie Maj 19, 2013 1:32 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Cieniowanie włosów oraz tej kamizelki można poprawić, te ręce mi się nie podobają, jednak praca po takiej przerwie zadowala. Myślę, że postać jako cały sprite będzie się prezentować bardzo dobrze. Działaj dalej.

19[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Pon Maj 20, 2013 4:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Postać lepiej prezentuje się w czerownej kamizelce.
Znośnie pocieniowane włosy, odpowiednie cieniowanie całości. Proporcje ze względu na „base” zostały zachowane. Popracuj nad cieniami podkoszulki pod kamizelką – na chwilę obecną bowiem nie zachwyca.
Yohowe obuwie stało się ostatnimi czasy dość popularne ^^

20[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Nie Sie 18, 2013 9:34 pm

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
Pomyślałem sobie, że lepiej tworzyć postacie na swoim base i tak oto powstało :P
[O-S-W] Majek GndlTe dwie pozy różnią się tylko jego lewą ręką (jedna bardziej wysunięta)
[O-S-W] Majek Tm2x a tutaj poprawiona wersja mojego sprita.
C: Luka (base)
Już niedługo wrzucę go całego ;)

21[O-S-W] Majek Empty Re: [O-S-W] Majek Nie Wrz 22, 2013 3:18 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Base dałbym jakąś szyje - to po pierwsze. Druga sprawa to cieniowanie. Zdecydowanie wymaga poprawy na rękach ,nieco mniej na spodniach ,czy butach. Tors również mógłby zostać nieco poprawiony ,choć wygląda nienajgorzej. Ja bym wykonał go minimalnie inaczej ,ale tutaj wchodzą sfery gustu.
PAR'ek na base Luki ( nie wiem po co robiłeś własne żeby potem robić prace na czyimś >.< ) wygląda całkkiem dobrze. Spodnie prezentują się naprawdę dobrze ,buty również są ok. Nie do końca podoba mi się kurtka ,czy koszulka. Tutaj nie wiadomo co jest co. Wykonane są dość chaotycznie jak na mój gust. Włoski wyglądają ok ,aczkolwiek zdaje mi się ,że poleciałeś na łatwiznę i wkleiłeś je z innej Twojej starej pracy.
Tak czy siak jest nienajgorzej ,nad kilkoma rzeczami można by popracować ,ale nie jest tragicznie :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.