Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Oceniamy Kreatywnie i parę niusów Empty Oceniamy Kreatywnie i parę niusów on Pon Maj 10, 2010 1:30 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Witam.

Pierwsze co chciałbym powiedzieć to że wygasł obrazek 'Oceniam Kreatywnie'. Mówię o tym bo to dość ważny, obrazek i nie wyświetla teraz u nikogo.
Więc proszę wszystkich aktywnych Kreatywnych Oceniaczy o zaktualizowaniu sobie podpisu, tym linkiem https://2img.net/r/ihimizer/img571/3430/kreatywnie.png Abyśmy wiedzieli że nadal w tej akcji jesteście.

Druga sprawa, to ostatnia poprawa aktywności sami wiecie że forum ma teraz nie za ciekawy okres ale widać teraz poprawę ^.-. Oby tak dalej nasi drodzy userzy, piszcie, i bierzcie udział w konkursach.
I tu wypadałoby się zatrzymać. Chciałbym poinformować tych którzy jeszcze nie wiedzą że mamy pierwszych 3 nabywców Smoczej Kuli. Sezu, który wygrał ją w Konkursie (#4SADS) oraz Dean i Dase którzy zdobyli ją ponieważ zrobili świetnie tutoriala na konkurs poboczny. No ale nie tylko konkursy są po to żeby coś wygrywać, gdy robimy prace to skilla trenujemy a tego chyba każdy chcę ; ].

Zdradzę wam jeszcze jedną a jednak bardzo istotną rzecz. Aktualnie pracujemy nad paroma projektami, które wprowadzimy w najbliższym update! Tak spodziewajcie się bardzo ciekawych dodatków i zmian.

To chyba wszystko, mam nadzieje że aktywność jeszcze się zwiększy, a my będziemy mieć motywacje i też was mile zaskoczymy przy update ; ].

Dzięki to tyle.

/V
Ja tylko dodam, że słynne "TO" też zostanie dodane przy okazji update.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.