Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[komiks] Mega War Empty [komiks] Mega War Sob Maj 22, 2010 1:31 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
http://iv.pl/images/55856478982135883236.png[komiks] Mega War 55856478982135883236
Credits:
-Yoh92
-Shun
-Wzol
-Coolt
-Map Maker

2[komiks] Mega War Empty Re: [komiks] Mega War Sob Maj 22, 2010 3:32 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Więc tak...
Komiks fajnie się zaczyna, fabuła jest świetna! Napisy mogłyby być trochę wyraźniejsze ale i tak da radę przeczytać :P
Akcje są dobrze przemyślane, a postacie dobrze dobrane xD
Szkoda, że mnie tam nie ma :(
Czekam na next party z niecierpliwością:D
Ocena: 9/10
Było by 10 ale mnie nie dodałeś :P

3[komiks] Mega War Empty Re: [komiks] Mega War Sob Maj 22, 2010 4:03 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Ykmo, Ykmo :D

Komiks na razie jest nie zbyt fajny, ale to początek. Fabuła zapowiada się fantastycznie. Oczekuje Kolejnych części. Już jestem ciekawy co się stanie dalej :P.

Moja ocenka 9/10

4[komiks] Mega War Empty Re: [komiks] Mega War Sob Maj 22, 2010 5:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Fabuła i ciekawa razem? Niee..
Kilka wątków jest głupich, takich jak wypuszczenie Ykmo żeby stworzył armię i zabił Shun'a. Po co go puścił jak chce go zabić...?
Niepotrzebnie rozmazywałeś tak te napisy. Mogłeś dać otoczkę, ale dlaczego są tak jakoś 'rozmazane'. Już napis - 'Kilka minut później !' wyszedł lepiej niż reszta.

Dlaczego wszystko kończy się wykrzyknikiem? Niema już czegoś takiego jak znak interpunkcyjny nazywany ogólnie 'kropką'?
No i najciekawsze.. Błędów ortograficznych jest więcej niż ja mam włosów na głowie. A mam ich trochę.
Brak przecinków powoduje że Ja sam nie łapię się zbytnio np. w tym tekście:
"Ykmo mój upadły uczniu ciemności Ty mnie wszechpotężnego Shuna unicestwić najpierw musisz pokonać Nissa następnie Starkera a potem mnie!"
Klawisz przestał Ci działać?
O co Ci chodziło, rozumiem. Nie rozumiem jednak gdzie kończy się jedno zdanie by Shun wymówił drugie.

Błędów w pisowni jest bardzo dużo, fabuła może być choć jest zbyt 'prosta'. Mam nadzieję że ją jakoś rozwiniesz.
Cóż..

4/10

3kp

5[komiks] Mega War Empty Re: [komiks] Mega War Wto Maj 25, 2010 4:19 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Zapowiada się całkiem nieźle, ale czy taki będzie ? :what: Widziałem dużo komiksów z dobrym początkiem, a później spieprzoną fabułą, postaraj się tego nie zwalić Ykmo :fuckemo:
Dialogi są w miarę dobre, yyy... no niema za bardzo co oceniać bo to tylko parę klatek...

Poczekam aż zrobisz 1 parta, wtedy dostaniesz większą ocenę, jak na razie 9,2/10

6[komiks] Mega War Empty Re: [komiks] Mega War Wto Maj 25, 2010 5:09 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Tak no czas mnie goni to tylko powiem, że ładna oprawa graficzna, ale zrobiona dość chaotycznie, postaraj się porobić jakieś kreski albo coś na oddzielenie wszystkiego od siebie. NO fabuła , fabuła - może być czemu nie. Zapowiada się dużo walk ("moi wysłannicy nie dadzą ci spokoju"), choć sama rozmowa mogła by być lepsza. Pozwala mu zebrać armie hmm.. mnie to wygląda na pretekst dla Shuna by mógł sobie powalczyć - bo to w końcu mistrz, right ? A do tego jeśli dojdzie do tej bitwy, to będzie fajnie się oglądało. Tak więc czekam na kolejne części.

2kp

7[komiks] Mega War Empty Re: [komiks] Mega War Sob Cze 12, 2010 12:05 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Tak jak napisał wcześniej Wzol oprawa graficzna jest naprawdę ładna.Napisy trochę rozmazane, nie rób tak bo to psuję ci ocene =/ Chciałeś zrobic że się niby świeci ta czcionka ale niektóre słowa są rozmazane tak że ich nie da się odczytac. Komiks jest krótki ale fabuła nawet fajnie się zapowiada.Gdybyś zrobił taką wojnę na kilkaset wojowników i przedstawił w komiksie.To by dopiero było coś.No nic, czekam na więcej i popraw czcionkę.No i jeszcze jest mało efektów, w next dodaj więcej i zrób dłuższy part.

2kp

8[komiks] Mega War Empty Re: [komiks] Mega War Sob Cze 12, 2010 12:47 pm

Ater

Ater
Notowany
Notowany
Więc tak:

Grafika:Jest Bardzo ładna ale te neony zrobiłeś niepotrzebnie ponieważ się źle czyta
dlatego że za bardzo rażą w oczy

Pisownia:Nie dość że ^napisy rażą^ to jest pełno błędów i prawie wgl. niema
przecinków

Fabuła:Jak na razie to nie wiem bo comic's jest krótki mógłby to być zwiastun
tego co zrobisz ,ale jak narazie zapowiada sie bardzo dobże,
bez sensu było to że Shun go puścił mówiąc przy tym aby zrobił armię
przeciwko niemu,chociaż jak zrobisz kolejne części to moze nas czymś zaskoczysz

Czekam na kolejne części

Grafika : 5/10 + Pisownia: 3/10 + Fabuła: 7/10 = 15/30 : 3 = 5/10

PozdroPoćwicz

1kp

9[komiks] Mega War Empty Re: [komiks] Mega War Sob Cze 12, 2010 6:05 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
o fabule nic nie wiadomo przychodzi jakiś gostek do drugiego gościa i daje zadanie ten odpowiada że ma swoją godność nie zabije kobiety i zaczynają się bić zobaczyłem jeden błąd w piśmie mianowicie twich chyba powinno być twych
fajne efekty tylko szkoda że nie ps'owe
ocena:7/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.