Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[VGIFY] Dragon Ball Empty [VGIFY] Dragon Ball Czw Maj 27, 2010 2:48 pm

david287

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Mój pierwszy video gif https://www.youtube.com/watch?v=Wchj6ZSbMgA
Proszę o komentarze.

Credity:
Cell: Jay Ibero,Majin Aussie,Grim,Bonzai,Son Goharotto
Goku:Calmune,Bonzai,Son Goharotto
Gohan:Jay Ibero,Majin Aussie,Grim,Bonzai,Son Goharotto

2[VGIFY] Dragon Ball Empty Re: [VGIFY] Dragon Ball Czw Maj 27, 2010 4:07 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Jaja sobie robisz? OMG co to jest! Ale dobra... po kolei.

PEŁNO PRZESKOKÓW. Klatki nie są płynne i dźwięk się urywa. To jest jak dość szybko pokaz slajdów! Straszliwie duża mapa i ledwo widać sprity... mam pytanie... zaglądałeś chociaż do poradników? Tam jest ich mnóstwo! Photoshop ma także wersję portable, ważącą 50 MB więc nie żałuj łącza internetowego, ściągnij PS'a, zajrzyj do działu tutoriale, i przestań wystawiać takie coś... bo to żenujące, naprawdę. Lepiej robić zwykłe gify bez dźwięku niż takie, w których dźwięk się urywa bez wyciszenia (co jest także u ciebie). Np. gdy gohan się teleportuje, urwasz go natychmiast! Żart? Nie? To weź się do roboty i w czym innym dodawaj dźwięki niż dodajesz teraz. Za takie coś... dostajesz ode mnie solidne zarąbiste 0,5+/10.
Za co? Za to, że coś starasz się robić, to także coś... ale staraj się bardziej bo z takim czymś daleko nie zajdziesz ;/
Życzę powodzenia w dalszej pracy, i czekam na drugą, gdyż chcę zobaczyć, czy zrobisz jakieś postępy.

/f
KP: 2

3[VGIFY] Dragon Ball Empty Re: [VGIFY] Dragon Ball Czw Cze 03, 2010 1:28 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Wow To teraz chyba moja kolej.
Gif zbyt krótki.
bez sęsu jest to kiegy goku krzyczy 'Gohan Twoja Kolej'
gif zbyt wolny.
z duzo teleportów walka w gifie ma polegać na dużej wymianie ciosów a nie ciągłym teleportowaniu.
Twoj najwiękrzy błąd to to że tworzysz na dużym obrazie i sprity wydają się byc bardzo małe.
Gdzie fabuła?.
30 sekundowa walka nie ma sęsu wrzucania na you tube(ale to tak od mojej innaj strony)
Według mnie gif jest marny.
Zasługujesz maksymalnie na
3/10
Ćwicz bo bez tego twe gify się nie obejdą.


/f
KP: 1

4[VGIFY] Dragon Ball Empty Re: [VGIFY] Dragon Ball Czw Cze 03, 2010 1:38 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Więc nic ciekawego..Akcja nie jest płynna tyle przeskoków że masakra..Muza źle dobrana..Gif strasznie powolny..Powinieneś rozkręcić akcje.. Co do Spitów tylko one są tu dobre.I nie oszczędzaj na papierze ze takie małe sprity..20 sekund walka strasznie krótka mogłeś to wrzucić na imageshack.us "fabuła" nie jest ciekawa Szkoda twojego czasu na to i tyle.Dodawaj też mapkę bo to trudne nie jest i co do programu najlepszy jest photoshop portable.

Ocena 1/10
Ćwicz i ćwicz

/f
KP: 1

5[VGIFY] Dragon Ball Empty Re: [VGIFY] Dragon Ball Czw Cze 03, 2010 5:41 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Ja nie będę taki ostry jak Dase.
Zacznę od samego początku. Więc jeżeli to twój pierwszy Gif to jest spoko. Tylko za wolno klatki lecą. Polecam Ci dać na prędkośc 10-12. Tak przynajmniej ja używam. Tło jest za duże. Z tego wynika, że wcale postaci nie widać. Są one mało widoczne. Kolejna rzecz do przeskoki. Próbuj nie robić ich więcej. Psują całego Gifa. Jeszcze jedna rzecz mi przeszkodziła. Jak Goahn się teleportował i mówił w tym samym czasie "Dobra". Ta teleportacja byłą za długa. Mogłeś zrobić, że jak Goahn już stoi to odpowiada. To też bardzo zły błąd. Dźwięki uderzenie itp. są dobrze dobrane. Ale szkoda też, że Gif jest taki krótki. Mam nadzieję, że kolejny będzie lepszy

Ocena: 4/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.