Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Odcinki Bleach Empty Odcinki Bleach Wto Cze 01, 2010 5:58 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
A więc proszę was, fani Bleach, wyciągnijcie przyjazną dłoń do mnie!
Jestem fanem Bleacha od dłuższego czasu i obejrzałem ok. 190 odcinków. Dalej nie oglądałem bo filery mnie wykończyły... a przynajmniej tak myślałem! Stanąłem na odcinku opowiadającym o powrocie do przeszłości, gdy Vaizardzi i Urahara byli Shinigami w Gotei 13 i myślałem, że to filery. Teraz przeszedłem grę Bleach: Heat The Soul 6 gdzie niema filerów, a te odcinki były przedstawione w formie walk (w grze) tak więc chcę kontynuować oglądanie Bleacha, lecz nie wiem który numer odcinka rozpoczyna ten "powrót do przeszłości".

Jest jeszcze jedno ALE. Mianowicie nie za bardzo pamiętam co się wydarzyło przez całego bleacha od uratowania Rukii więc czy mógłby ktoś to streścić?

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam, Dase.

2Odcinki Bleach Empty Re: Odcinki Bleach Wto Cze 01, 2010 8:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Od czasu uratowania Rukii?
Przedstawię Ci to w jak największym skrócie, jakim tylko można.

Po Soul Society Arc, czyli po uratowaniu Rukii.
Bounto Arc, czyli walka z Bounto, wyjaśnienia skąd się wzięli etc..
Hueco Mundo Arc, czyli wyruszenie za Inoue do Hueco Mundo w celu jej uratowania. Wcześniej jednak jeszcze nauka u Vizardów, jak nim zostać. Prawdopodobnie jeszcze w tym Arc'u Aizen napada False Karakura Town. Ichigo vs. Grimmjow etc..
Następnie..
Bakutou Arc, czyli 'saga' poświęcona mieczom Bakutou, nie Zanpakutou. Jakaś gówniara którą Ichigo ochrania, walka Amagai'a czyli kolesia z ognistym Zanpaczem i Bakutaczem blokującym Reiatsu. Przy okazji, widzimy pierwszą Hollowfikację w SS, którą wykonał.
Później..
Hueco Mundo Arc II, czyli ciąg dalszy rozrabiania w Hueco Mundo. Wykańczanie powoli każdego z Espady.
Next..
Muramasa czy Zanpakutou Relase Arc, czyli 'saga' która nie dawno zakończyła się i opowiadała o uwolnionych Zanpakutou, oraz pod koniec o Mieczach Bestiach kilka odcinków. Nudny Arc.
No i wreszcie..
Hueco Mundo Arc III, czyli to co dzieje się teraz.

Sorry za spoilerowanie, ale jak już opisałem to wolałem wszystko. Przynajmniej wiesz gdzie masz fillery xd

Co do odcinka. Kojarzę, ale nie pamiętam który to był xd Musisz poszukać, przypominając sobie na którym skończyłeś, chyba że ktoś Ci powie xd

3Odcinki Bleach Empty Re: Odcinki Bleach Sro Cze 02, 2010 5:56 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Skończyłem czytać na
Ichigo vs. Grimmjow etc..
bo gdzieś tu skończyłem, i zaczęły się te wspomnienia... no dobra, dzięki. Teraz przyda się nr odcinka, którego chyba poszukam już sam (kreskowka xD).

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.