Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Gif]y by Hattori Empty [Gif]y by Hattori Czw Cze 03, 2010 2:07 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
A oto mój nowy gif pod tytułem:Anime Revolution Sprites: Atak Furjanów. Zapraszam do oglądania oraz oceniania.

Credit For:
Yoh92,
Woogy,
Viego,
Talian,
Nieznany twórca mapek.



Ostatnio zmieniony przez Hattori dnia Czw Cze 03, 2010 2:32 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[Gif]y by Hattori Empty Re: [Gif]y by Hattori Czw Cze 03, 2010 2:20 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
To może ja zacznę.Akcja mało dynamiczna były przeskoki..Fabuła mnie nawet wciągnęła.Sprity są ok.Błędów ort nie zauważyłem.Troszkę krótki.Początek Yoh strasznie wolno leciał..Musisz podkręcić dynamikę gifa.Dodaj w poście credity bo dostaniesz warna..Nie podobało mi się napis na początku gifa zmieniłbym czcionkę. Miło że przedstawiłeś na końcu postacie.Ale że to twój 1 gif z tej serii.Powinieneś zrobić to na początku i zrobić jakieś wprowadzenie.Czekam na 2 cześć i na nowe walki No i ocenka
4/10

/f
KP: 1

3[Gif]y by Hattori Empty Re: [Gif]y by Hattori Czw Cze 03, 2010 2:21 pm

arczi11

avatar
Earthling
Earthling
a więc tak:
Moje zdanie hmmm początkowy napis jest trudny do przeczytania. Ten zielony napis do Czarnego tła po prostu według mnie nie pasuje. Podczas chodzenia Yoh bodajże (nie jestem pewien imienia bohatera) są lekkie przeskoki, trudne do zauważenia ale są. Potem przeskoki minimalne zaczynają sie podczas lotu. Walka jest wszystko ok. Co to fabuły to wszystko kumam po za jedną rzeczą. Nie wiem własnie czemu Yoh chodzi bezcelowo. Nie opisałeś co się stało ani nie nic.
ogólna ocena to:
8,7/10

ps. jak dało by rade to wkręć mnie w 2 odcinek jakoś :P:P

4[Gif]y by Hattori Empty Re: [Gif]y by Hattori Czw Cze 03, 2010 5:45 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
To teraz moja kolej Cię nieco zdołować :]

Może na początek wspomnę o bardzo widocznych przeskokach podczas walk ,chodzenia ,efektów ładowania ki i wszędzie indziej gdzie się da. Nie podoba mi się także prędkość latania i wznoszenia się w powietrze. Chodzi mi o postać Yoha ,kiedy denerwuje się z powodu chodzenia ( no właśnie nie wiem o co tutaj chodziło ) ,wznosi się w powietrze 3 sekundy , a potem pokonuje taką samą odległość lecąc 5 sekund. Dodam że przechadzając się po łące przeszedł pół mapy w takim samym czasie... .Kolejna rzecz ,to fatalna fabuła tzn kompletnie nie wiem o ,co tu chodzi. Najpierw idzie jakiś kolej po łące ,jakby na coś czekał ,denerwuje się i gdzieś leci. Kiedy dociera na miejsce proponuje jakiś sparing i nagle ktoś się pojawia... Jedynym pozytywnym momentem w gifie jest napis . Tak się przy tym uśmiałem XD
Właśnie za ten napis dostajesz ode mnie całe 5/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.