Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[V. Gif] V.Gif by me Empty [V. Gif] V.Gif by me Czw Cze 03, 2010 8:14 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Cześć zaczynam od nowa po...Około 2-letniej przerwie.
Nic już nie pamiętam skoro iż jest późno dodałem tylko transformaćje Jutro będzie Prawdziwa Walaka:
https://www.youtube.com/watch?v=9NA5rqfHA2o
Proszę o Oceny



Ostatnio zmieniony przez mikro18 dnia Wto Sie 09, 2011 8:21 pm, w całości zmieniany 2 razy

2[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Czw Cze 03, 2010 8:24 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Więc ja ocenię :D.
Gif jest bardzo ładny. Chodzi mi tu o płynnośc walki. Przeskoków chyba nie było. Ale jest parę błędów. Na przykład: Gif jest krótki. Jest tylko parę ataków. Następnego Gifa zrób dłuższego. A miło by było gdybyś dodał dzwięki lotu, ataków itp. Brakuję mi też mapki. Mapka dodaje takiego uroku :D. Nie podoba mi się też jedno, To jak Yoh i Ja :D atakujemy z tych ataków Ki, jest to ta przerwane :). A pozatym to jest spoko

Moja ocenka to 6/10 bo to twój pierwszy Gif :D
Jestem ciekaw twoich kolejnych prac :D

1kp

3[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Czw Cze 03, 2010 8:42 pm

david287

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Tak jak wyżej brak mapki, jest przerwa między atakami, gif jest za krótki, następnym razem dodaj dźwięki ataków i uderzeń.Czekam na więcej prac.
Moja ocena 5/10

4[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Pią Cze 04, 2010 6:59 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Akcja płynna przeskoków nie zauważyłem. Gif jest strasznie krótki nuta niezbyt dopasowana.Nie ma odgłosów lotu i uderzeń.Nie ma także mapki.A gif jest strasznie krótki. Gdy bohaterowie atakują z ataku Ki są lagi.Chyba że to tylko u mnie.A tak to jest OK
ocena 5/10

1kp

5[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Pią Cze 04, 2010 9:07 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dodaj tag, bo licznik warnów wzrośnie do trzech..

6[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Sob Cze 05, 2010 6:12 am

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Wiem w jakim programie zrobiłeś ten v.gif a więc było jeszcze dodać mapkę , jak i dźwięki ciosów na tle muzyki. Trochę przy krótki jest , przydało by się więcej klatek :P.

7[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Sob Cze 05, 2010 7:53 am

Kopytko

avatar
Earthling
Earthling
Ok to ja ocęnię :]
Długość -
Płynność +
Że to twój 1 +
Fabuła -
Akcja +
Przeskoki +(nie było)
Mapa -
Muzyka +
Efekty -
Ok to się rozpiszę. Gif jest krótki ale to twój 1, chociaż mogłeś zrobić dłuższego. Jak na 1 gif to jest naprawdę dobry, jest płynny co nie każdy robi tak płynnie. Ten punkcik na koniec... Fabuły ten gif nie ma, jest to tylko walka, popracuj nad tym. Akcja jest nawet nawet, tylko troszkę za mało ataków ale jest dobrze wykonana. Przeskoków nie zauważyłem chociaż chyba jak postać leciała (tak mi się zdaje) że leciała raz w górę raz w dół. Głupio że bez mapki, to zawszę psuję ogólną ocenkę. Muzyka była nawet dobrze dobrana i wpadała w ucho ale bez efektów uderzeń itp. Ale to twój 1 gifol i miałeś prawo ;]
Ocena: 7,5/10

8[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Sob Cze 05, 2010 12:01 pm

malopl

malopl
Zbanowany
Zbanowany
Ok zaczynam!
Muzyka fajna , ale bardzo krótki jest gif moja ocena 4,5/10

/Y
Staraj się pisać dłuższe posty. Naprawdę.



Ostatnio zmieniony przez malopl dnia Sob Cze 05, 2010 12:09 pm, w całości zmieniany 1 raz

9[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Sob Cze 05, 2010 8:48 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Oto doszedł mój drugi gif:
Praca


credits:bombi,neimad



Ostatnio zmieniony przez mikro18 dnia Nie Cze 06, 2010 7:44 am, w całości zmieniany 1 raz

10[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Sob Cze 05, 2010 8:54 pm

david287

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Gif jest krótki,dobrze dobrane odgłosy,bez fabuły,muzyka może być.Następnym razem zrób jakiś 2-3 minutowy i z jakąś fabułą.
Moja ocena 6/10

11[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Nie Cze 06, 2010 5:54 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Mikro, mikro. Rozumiem, że Ci pomogłem z Gifami, ale daj też creditsy osobą które stworzyły te Sprity. Na tym Spricie gdzieś piszę "Created by" czy coś takiego. Lepiej to popraw i o tym nie zapominaj. Teraz coś powiem o samym gifie. Gif jest dobry, ale nadal za krótki. Było trochę przeskoków. Minimalnych przeskoków. Dobrze, że dodałeś odgłosy walki. Gif jest wtedy bardziej przyjemny i lepiej się go ogląda. Ale mówiłem Ci też, żebyś robił Gify w Photoshopie. Wtedy pozbędziesz się przeskoków i dodasz do tego mapkę. Nadal gif jest krótki, ale wiem, że to twoje początku jaki Animatora. Lecz postaraj się robić 2 razy dłuższe gify.

Ocenka 6/10

2kp

Btw, wygląda na to, że głupiemu nie wyjaśnisz.

12[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Pon Cze 07, 2010 12:41 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
HMMM...Głupi to ja nie jestem.

Prosze o kolejne komentarze

13[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Pon Cze 07, 2010 2:02 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
HMMM...Głupi to ja nie jestem.
Jakoś mnie tą uwagą nie przekonałeś...
Gif słaby... postaraj się użyć postaci w stylu LSW. Poraz drugi muszę napisać, iż pomimo tego, że mam w podpisie "Oceniam Kreatywnie" to tym razem tak nie zrobię, bo się nie da. Krótka, brzydka, bez tła oraz żadnych ciekawych efektów... Nic więcej nie mogę napisać. Przykro mi. Staraj się nie robić "na odwal się".

Nie no, 1kp ci się udało wycisnąć.

14[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Wto Sie 09, 2011 8:22 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Odświerzam Patrzcie na 1 Post

15[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Sro Sie 10, 2011 11:58 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Zbyt krótkie...
Nie potrzebnie się porusza, powinien stać w miejscu.
Jak są wyładowania elektryczne nie wyciąłeś kilku białych pikseli(może trochę więcej niż kilka).
Ale transformacja jest płynna.

16[V. Gif] V.Gif by me Empty Re: [V. Gif] V.Gif by me Sro Sie 10, 2011 3:38 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Takie pracki się naprawdę ciężko ocenia.
Nie wiem czy specjalnie on ma takie przeskoki czy nie ale wygląda to źle. Lepiej niech postać stoi w miejscu, a całość powinna się trząść. No co tam jeszcze jest, aha, dźwięki w tle miłe dla ucha. Dobrze że zadbałeś o takie efekty przy tak krótkiej animacji. Samo charge jest średnie, mogły być lepsze efekty świetlne i co więcej - aura. Samo przejście na SSJ, również mało efektowne. Włosy migają i tyle, nie ma chwili grozy, "ładownie" Goku i tak dalej.
Pamiętaj o efektach i tym aby pomijać te przeskoki, nawet jak były celowe.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.