Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Assassin's Creed: Brotherhood Empty Assassin's Creed: Brotherhood Wto Cze 08, 2010 7:06 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Jak ostatnio informował Hyper, Ubisoft zarejestrował domenę Assassin's Creed: Brotherhood.
Dziś jest już pewne że taka gra powstaje, i ukaże się prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Jej bohaterem ponownie będzie hasający po dachach Ezio. Tyle że tym razem dachy będą rzymskie, bo to właśnie w Rzymie będzie się rozgrywać akcja. Więcej informacji na ten temat będzię na targach E3!
Tak to właśnie Hyper ogłosił na antenie xP.

Screenów za bardzo nie ma ale podobno gdzieś wyszły w sieci które zostały potwierdzone przez Ubi.
Ale jest mini trailer który znalazłem i radzę obejrzeć.



Ja obstawiam, że będzie to duży samodzielny dodatek do dwójki, (za duże pieniądze).
Ogólnie to chętnie bym to zobaczył, bo trochę w dwójce błędów było xP.

2Assassin's Creed: Brotherhood Empty Re: Assassin's Creed: Brotherhood Wto Cze 08, 2010 8:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hyper KoX. Nie dość że mam na nim Anime, to takie nowości o.O? Wspaniale. Po zakupie nowego kompa, koniecznie kupię sobie tą grę, o ile nie będzie dodatkiem.
Jeżeli to będzie nic innego jak dodatek, to zastanowię się.

Jej bohaterem ponownie będzie hasający po dachach Ezio. Tyle że tym razem dachy będą rzymskie, bo to właśnie w Rzymie będzie się rozgrywać akcja.
No i dobrze. Jak zacznie skakać po tych rzymskich dachach, to aż mnie korci żeby tą grę kupić. No.. Zapowiada się ciekawie. Ale zobaczymy jak będzie wyglądało, zapewne wkrótce.

Ja obstawiam, że będzie to duży samodzielny dodatek do dwójki, (za duże pieniądze).
Ogólnie to chętnie bym to zobaczył, bo trochę w dwójce błędów było xP.
Ueee ;( Ja wolę zobaczyć to jako zupełnie nową część, niźli dodatek. Czemu za duże pieniądze? Pieniądze w takich produkcjach nie grają roli! Najważniejszy jest uśmiech Gracza kiedy pogra w grę :D
Myślę że to będzie po prostu nowa część gry. Nie, no.. Muszę kupić to jak już zaopatrzę się w nowego kompa. No, po prostu muszę! XD

3Assassin's Creed: Brotherhood Empty Re: Assassin's Creed: Brotherhood Sro Cze 09, 2010 12:21 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Z tego co czytałem na gry online i oglądałem na Tv Gry
AC


MIAŁO (podkreślam MIAŁO) być trylogią ale twórcy nie będą zarzynać kury znoszącej złote jajka i będą wydawać pełno takich dodatków.
W sumie za bardzo się nie narobią bo mają animacje do all postaci i textury więc teraz zrobią nowe otoczenia i dodadzą tryb multi i gra gotowa.
Z tego co jeszcze wiem Ezio będzie miał swój zakon zabójców.

Ps. Jeżeli poszperacie na necie to znajdziecie okładkę do tej gry.
Od tego w sumie się wiadomości zaczęły.

4Assassin's Creed: Brotherhood Empty Re: Assassin's Creed: Brotherhood Sro Cze 09, 2010 2:47 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Ja tam obstawiam,że to będzie dodatek do gry.Ale nie cieszę się zbytnio bo mam AC2 na X360 i ciekawe jak ja sobie pogram.Chyba,że będzie to działało na zasadzie takiej jak Dragon Age.Mam oryginalną częsć i Dragon Age:Przebudzenie.Ale żeby pograć w Przebudzenie po prostu wkładam płytkę i gram.Oby tak było z AC2:B.Jeżeli ktoś jeszcze nie ma,to polecam ściągnąć,kupić i możecie nawet zrobić wsszystko,żeby pograć w AC2.Bardzo gorąco grę polecam,przeszedłem i powiem Wam,że jes warta kupienia.Ale teraz tak.Microsoft wymiślił sobie zabezpieczenia i jak kupujecie na PC to tylko oryginał ze stabilnym Internetem na kompie.Otóż zabezpieczenia te wyglądają tak[pewnie już o nich słyszeliście]:Podczas gry nawet w Singlu potrzeba stałego dostępu do Internetu.Gdy rozłączy Wam się Internet,to gra się wyłącza i musicie czekać aż znowu będzie net,bo inaczej zapisy idą w pi*du.Nie kupować piratów,bo piraty nie mają dostępu do serwerów Microsoftu.Inaczej jest na Xboxie.Nie potrzeba żadnego neta.Więc jeżeli chcecie pograć,a nie chcecie tych zapezpieczeń,to polecam kupić X360 i dopiero po przerobieniu pirata.

5Assassin's Creed: Brotherhood Empty Re: Assassin's Creed: Brotherhood Pią Cze 18, 2010 6:28 am

laki789

avatar
Earthling
Earthling
Jak pisało na Gry online, to Assassin's Creed Brotherhood będzie się zaczynał od ataku na dom w mieście Villa. Jak jeszcze Gry online zainformowało Ezio będzie miał swoich Assasynów, czyli jak będziemy widzieć gostka to możemy albo sami go zabić albo też zlecić to Assasynowi który w niecałą sekundę go rozwali. Jak dla mnie Nowy Assassin's Creed zapowiada się ciekawie ale bardziej mnie przyciągała AC2 niż najnowsza część. Gra ma się pojawić pod koniec roku w listopadzie. A i jak zapewnia producent to ma być nowa część gry a nie żaden dodatek.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.