Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[OSW] by Neek - Page 2 Empty Re: [OSW] by Neek Pią Paź 22, 2010 4:35 pm

Dart

Dart
Saiyan
Saiyan
Ogólnie cienko, praca jest dość słaba,wydaje mi się że przód włosów jest pocieniowany w stylu Smoka, cieniowanie na ubraniu nie jest złe ale ta toga/habit (czy co to jest XD :D )nagle się kończy tak jakby to były dwukolorowe spodnie.

A więc kolego drogi
Chwalić się czym niema,bo wyrok srogi
Praca słaba i nic nie poradzisz.........

Ogólnie 4/10

27[OSW] by Neek - Page 2 Empty Re: [OSW] by Neek Wto Lis 02, 2010 5:52 pm

Neek

Neek
Saiyan
Saiyan
A oto i moje arcydzieło,dzieło mych rąk XD
[OSW] by Neek - Page 2 24716249240240554612

Arcydziełem to bym tego nie nazwał ._. /CT.

28[OSW] by Neek - Page 2 Empty Re: [OSW] by Neek Wto Lis 02, 2010 10:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy zdecydowanie za wysoko. Obniż je o jeden pixel na czoło OPAR'ka, być może to poprawi efekt. Po lewej stronie włosów (lewej OPAR'a) przydałby się jakiś dodatkowy kosmyk włosów, bowiem część ta wygląda dziwnie pusto. Cieniowanie na dość marnym poziomie, zważając jeszcze na dodatkowy fakt że do pocieniowania samych włosów użyłeś AŻ 5 odcieni. Wystarczą trzy aby uzyskać ciekawy efekt. U Ciebie nie wygląda to natomiast fajnie.
Cieniowanie twarzy to Pillowing połączony z Pillow Shadingiem. Uwierz mi, nie daje to tak ciekawego efektu jaki mógłbyś sobie wyobrazić. Poczytaj tutoriale na portalu jeżeli chodzi o cieniowanie. Myślę że przyda Ci się.
Kurteczka pocieniowana dość ciekawie jeżeli byśmy mówili o stylu, bowiem efekt jest niestety marny.
To samo koszula.
Spodni nawet nie oceniam, są zbyt ciemne, cieni w ogóle nie widać.
Buty ogólnie są słabe, nic specjalnego.

Musisz popracować przede wszystkim nad przejściem z jednego odcienia do drugiego, a z drugiego do trzeciego. Pamiętaj jednak że najciemniejszy kolor nie może być wręcz czarny, a najjaśniejszy srebrny. Musisz na tyle ciekawie ułożyć swoją paletę kolorów aby przejście z użyciem trzeciego odcienia okazało się dość łagodne.

Ogólnie masz problem z cieniowaniem i niekiedy proporcjami, jednakże idziesz w tym dobrym kierunku, a to najważniejsze.

3kp



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sro Lis 03, 2010 5:50 pm, w całości zmieniany 1 raz

29[OSW] by Neek - Page 2 Empty Re: [OSW] by Neek Sro Lis 03, 2010 4:35 pm

Neek

Neek
Saiyan
Saiyan
Ej Yohu a ocena!? Eee?...

/Nie oceniam prac w "systemie liczbowym". Wymieniam błędy, mówię co należałoby poprawić, ale skończyłem z dodawaniem liczb do swoich postów oceniających dany projekt LSW.

30[OSW] by Neek - Page 2 Empty Re: [OSW] by Neek Nie Lip 03, 2011 3:05 pm

Neek

Neek
Saiyan
Saiyan
[OSW] by Neek - Page 2 Neek1.th




Po długiej nieobecności na forum zrobiłem coś takiego :)


Link: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/685/neek1.png/

31[OSW] by Neek - Page 2 Empty Re: [OSW] by Neek Pon Lip 04, 2011 12:03 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Słabo-taka ocena ci wystarczy ?
No pewnie nie.
A więc do rzeczy, włosy są podobne do tych Yoha, ale Yoh pocieniował je o wiele lepiej. Twój pillow Shading wygląda na nich zdecydowanie słąbo. Zapomniałem dodać że mam wrązenie jakby to było w formacie .jpg ale to chyba tylko wrażenie. Koszulka zbyt obcisła, klata nie powinna sie az tak odznaczać. Mięśnie słabo widać. Spodnie to chyba najmocniejsza część opara bo są pocieniowane PRAWIE dobrze, ale jednak kilka pikseli bym poprawił. Buty to takie klocuszki czarne :D Mało co na nich widać.
Mówiąc szczerze jest lepiej niż poprzednio ale nadal musisz ostro ćwiczyć.
Jak byś chciał liczbową ocenę:
2,5/10

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.