Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Update ARS! Empty Update ARS! on Sob Cze 12, 2010 10:21 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Hej ludziska! Mam przyjemność poinformować was o tym, że właśnie zakończyła się pierwsza faza wielkiego update ARS. Mam nadzieję, że wprowadzone innowacje zrekompensują wam 30 minut braku dostępu do forum.

1. ARS Times – wielkie odrodzenie.
Tak, szanowni państwo, nasza formowa gazetka ożywa w takiej formie, jakiej nie było jeszcze ani na ARS, ani na SR, ani na DBEvS, wątpię też, czy wcześniej takową miało polskie LSW. Będzie ona w zamyśle dwutygodnikiem, w którym będziemy zawierać najnowsze informacje z forum, z LSW, ze świata grafiki, kultury, a także wybrane artykuły tematyczne. Format gazetki? Innowacyjny i wygodny w obsłudze.
Zobaczcie sami:
Do lektury! :9000:

2. PBF
Formowe PBF! Wreszcie spełniliśmy wasze oczekiwania z ankiety. W specjalnie wykreowanym świecie będziecie mogli się wcielić w postacie, które sami kreujecie w LSW i np. toczyć walki z innymi. Zero bazowania na anime, po prostu wasze sprity i ubaw. Ale nic za darmo, niestety! By uzyskać dostęp do PBF musimy być pewni, że będziecie z niego korzystać w sposób kreatywny, dlatego… tak, zgadliście. By pisać w PBF trzeba będzie uzbierać 40 Kreatywnych Punktów. Ale spokojnie, dział i jego subfora będą widoczne dla każdego mimo to.

Dział PBF:
Kliknij mnie! :lizz:

3. #4 Replay!
Chyba nie wątpiliście w Feliego, prawda? Czwarta odsłona Replaya żyje i ma się dobrze! Jakie ciekawe filmy w nim umieścił? Jakie screeny, jakie akcje, kto sobie poskacze rowerkiem po Los Santos? Ja wam nie powiem. Obczajcie to sami.
Obejrzyj! :cookiemaster:

4. Komnata Chwały
Nieużywany dział? Tak być nie może! Hall of Fame od dzisiaj będzie zawierało ranking najbardziej zaprawionych w pojedynkach userów. Często wygrywasz walki? Nie masz sobie równych? Oto tu będzie twoja chwila chwały!
Wejdźcie! :spartabest:

5. Zmiany kadrowe
Z głębokim żalem zawiadamiam, że… dalej będziemy warnować i banować userów.
Spokojnie, dramatyczny początek wcale nie oznacza, że kogoś wywalamy/ktoś odchodzi/ktoś odchodzi, bo go wywalamy (niepotrzebne skreślić).
Oto Coolt, jako kompetentny członek GTW zostaje awansowany na Grand Battle Moda!
Co to oznacza w praktyce? Jest on teraz pełnoprawnym modem, z uprawnieniami moderacji na całym forum, ale na jego własne życzenie pozostaje dalej strażnikiem formowej Areny.

6. Druga faza update
Hmmm… Update był dobrą okazją, by zmienić layout… Dlaczego to nie nastąpiło?
Bo nastąpi już niedługo, w drugiej fazie wielkiego update!
GTW pracuje przy każdej okazji by wybrać idealny dla ARS styl, który przypadnie do gustu userom. Może coś jeszcze się załapie na powstanie przy drugiej fazie?
Bądźcie cierpliwi, korzystajcie z nowości tej części update i wypatrujcie na horyzoncie drugiej jego części!

Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia!Update ARS! 21br5af

2Update ARS! Empty Re: Update ARS! on Sob Cze 12, 2010 12:09 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dodam też że gracze pbf'a mają w profilu specjalną sekcje: "Postać w PBF", coś wyróżniającego właśnie graczy pbf'a. Tutaj macie przykład.
https://anrevosprites.forumpl.net/profile.forum?mode=viewprofile&page_profil=rpg&u=1

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.