Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W]By Mor - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Mor Nie Lip 04, 2010 7:43 am

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
Dobra te błędy zrobiłem, bo na opara nie miałem pomysłu. Łapajcie prostego Mor'a Asuko!(Ciekawe jak Yoh ma na nazwisko xDD jakby co sory, ale mi się zrymowało trochę i od razu wpadło mi to na myśl.)
[O-S-W]By Mor - Page 2 Morasuko
https://2img.net/r/ihimizer/img269/4250/morasuko.png
Credits for:
-SH
Liczę na większe oceny, a dla Zbira ocenię zaraz jego oparka jakiegoś w dziale osw.

27[O-S-W]By Mor - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Mor Czw Lip 08, 2010 1:49 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widzę ,że od dawna nikt do Ciebie nie zaglądał ... oprócz mnie. Straszne tutaj pustki ,więc pozwolę sobie jeszcze raz skomentować Ci pracę. Jak zawsze zero taryfy ulgowej ^^.

Włosy zrypałeś po całości. Kształty takie sobie ,ale może byłoby z nich jeszcze coś ,gdyby nie to cieniowanie. Coś okropnego. wiem ,że jesteś ode mnie dłużej w LSW ,ale pytam się
Cię ,czy obejrzałeś / poczytałeś sobie jakieś tutoriale ? Jak nie to radzę Ci do jakiegoś zajrzeć. Tak samo te 2 cieniutkie kosmyki po bokach są absolutnie zbędne. Jeżeli chodzi o twarz ,to brakuje mi tutaj oczu XD. widzę ,że jest tutaj jakaś opaska ,ale czy nie mógłbyś ją przenieść troszkę do góry ?

Koszulka także nie specjalnie Ci wyszła. Dajesz za dużo najciemniejszego koloru. Poza tym jakoś bez pomysłu ją pocieniowałeś. Ręce to samo co koszulka plus fakt ,iż nie widać tutaj żadnych cieni. Opaska / sznurek ( można to tak nazwać ) na biodra także jest dziwnie ciemny. Nie podoba mi się jego grubość oraz jest za blisko krocza ,zlewa się z tym czarnym kolorem. Spodnie wykonane ciekawie ,aczkolwiek ,nie podoba mi się lewa nogawka. Tak jak wszędzie indziej za mocno próbowałeś je pocieniować ,używając tych najciemniejszych tonów. Buciki mogłyby być nieco jaśniejsze bo wyglądają jakby były czarne z białą podeszwą.

Ocena końcowa to ... 4/10 ( jakby nie patrzeć ,to tendencja rosnąca :P )

3kp

28[O-S-W]By Mor - Page 2 Empty Re: [O-S-W]By Mor Czw Lip 08, 2010 2:00 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
O jezu! Z takimi cieniami nie będziesz miał lepszych ocen. Zacznijmy od włosów.

Włosy wyglądają jak kupa nałożona na głowę. Cieniowanie w ogóle opada.

Twarzy prawie w ogóle nie widać przez te włosy, a cienie na tej twarzy są bardzo słabe, źle dodane tony :P.

Bluzka dno! Pewno cieniowałeś w PS'ie dlatego takie dno. :P

Pasek nawet dobrze wygląda ale to jedyna rzecz tutaj dobra :P.

Spodnie także odpadają :P. Cienie i fałdy źle ułożone.

Butów nie będę komentować.

Ocena:
1/10

Pracuj nad cieniami. Na początek radzę videotut Ługeja.

1kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.