Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[O-S-W] by Talian Empty [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 2:22 pm

Talian

Talian
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Kilka moich lepszych prac.
[O-S-W] by Talian Myopars



Ostatnio zmieniony przez Talian dnia Sob Sty 09, 2010 3:19 pm, w całości zmieniany 2 razy

2[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 2:29 pm

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Wszystkie są dobre, XD
Ten 1 to chyba Pudzian co nie ?XDD
Robocik jest chyba z tego.. no.. Power Rangers :D
Wszystkie mi się podobają : D

3[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 2:39 pm

Iveen

Iveen
Saiyan
Saiyan
1.Strongman
Zmieniłbym kolor pasu, bo podobny do skóry. Za dużo się nie napracowałeś. Na jednej pozie Gamona zrobiłeś. Dodana tylko chustka, spodnie, buty i tatuaż.

2.Demon Talian
Strasznie podoba mi się ten "armor". Fajne te "coś" na rękach. Włosy tylko przekolorowane, a spodnie i buty nie zmienione. Pas fajny.

3.Brak nazwy
Podobają mi się włosy. Fajny pomysł na strój. Cienie są bardzo dobre. Podoba mi się pas oraz spodnie. Buty podobne jak w spricie Taliana.

4.Robot
Od zera? Jak tak to świetnie. Za bardzo nie ma co oceniać, ale samo wykonanie świetnie wygląd.

5.Koleś z gołą klatą
Włosy mi się podobają, ale dwa przednie kosmyki wzięte od Voku. Podoba mi się klatka piersiowa. Dobre cienie na spodniach. Ogon nie podoba mi się.

6. i 7.Brak Nazwy
Bardzo mi się podoba. Włosy są świetne. Podoba mi się ten strój. Cały. Topór też fajny. Cienie świetne. Jeden z najładniejszych.

8.Koszykarz
Fajne włosy. Strój też mi się podoba. Ładnie to wygląda, jak trzyma piłkę. Cieniowanie dobre.

9.Brak nazwy
Włosy są cool. Armor podoba mi się. Spodnie fajne, ale można na nich trochę cienie poprawić. Cienie dobre.

Rób tak dalej.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f



Ostatnio zmieniony przez Iveen dnia Sob Sty 09, 2010 4:17 pm, w całości zmieniany 1 raz

4[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 3:35 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
1. Strongman
Ładna chusta na głowie. Dobre cieniowanie. Zgodzę się z Iveenem, że kolor pasa przydałoby się zmienić.

2. Demon Talian
Super pokolorowałeś te włosy. Cienie wszędzie są super. Armor i te rękawiczki mi się podobają.

3. Bezimienny
Super włosy i ubranie. Extra cienie.

4. Robot
Jest jakiś krzywy, bo chyba stoi przodem do nas. Ale ładnie wygląda.

5. Koleś z ogonem
Przerobione włosy Voku, wszędzie cienie są dobre, klata pięknie wygląda.

6. Koleś z toporem
Włoski podobne do włosów bezimiennego. Podoba mi się strój, dobre cienie.

7. Koszykarz
Ogólnie ładnie wygląda, ale cienie do bani, włosy mi się nie podobają.

8.Saiyan
Dziwne włosy, jak i armor. Cienie w porządku.

5[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 4:22 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Ocenie ogólnie - musisz popracować nad cieniami oraz konturami, jeśli włosy są twoje(bardzo to cenię) to cienie są do dupy za lekkim przeproszeniem, w większości opierasz się na base s-h, polecam ci się przerzucenie na sklejkę kilku base, albo przerobienie kogoś sprita, wtedy powstaje najlepsze base (spójrz na moje, razem z Sezem przerabiamy sprity Saske-Isha.

6[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 4:26 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
W większości podoba mi się ułożenie ich włosów. Dosyć ciekawie wyglądają. No, ale zacznijmy od początku.

1.
Cieniowanie jego skóry wydaje się według mnie takie mdłe. Bandama na jego głowie wydaje się zbyt 'prosta'.
Cieniowanie na pasie zbyt jasne. No i jeszcze nie podobają mi się jego buty. Cieniowanie i ich ułożenie.

2.
Tutaj jakoś skopałeś cieniowanie włosów. Zbyt dużo tego ciemniejszego koloru i jaśniejszego. Przy 'zbroi' powinieneś zmienić jeden piksel, bo wygląda zbyt krzywo. Reszta Ok.

3.
On dosyć fajnie wygląda, lecz dziwaczne ułożenie włosów i te czarne kreski na nich. Po co ?

4.
Robot O.o

5.
Fajne włosy, dobre nawet cieniowanie. Klata w sumie może być, lecz nie trawię tych czarnych kresek na spodniach. ;s Po co wy wszyscy je tam dajecie. Można lepiej to zrobić ;s

6/7.
Tutaj prawie wszystko wygląda fajnie. Czemu prawie ? Otóż, nie lubię jak ktoś dodaje usta do takich małych prac ;s One wyglądają komicznie. No i cieniowanie jego włosów, płaszcza i topora.

8.
Hmm... Fajnie wygląda ten koszykarz, lecz cieniowanie dwu tonowe na całym oparze, lecz już nie na włosach ;s

9.
Fajne włoski, troszkę biedna zbroja i jeszcze gorsze spodnie ;s Ogólnie jedynie co tutaj Ci się udało to włoski.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

7[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 7:34 pm

Talian

Talian
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[O-S-W] by Talian Ptucdz9p096wmxnjtbs
Włoski mi nie wyszły zbytnio. Thx dla Szajna, że mi poradził pożucić base S-H.

8[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 7:39 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
A dla mnie włoski się podobają, ale może bez tych dwóch kosmyków wyglądałoby lepiej. Klata do bani, spodnie takie sobie. Cieniowanie na spodniach dwutonowe chyba. Pasek ładny. Stać Cię na wiele więcej...

9[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 7:44 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No a więc tak. Włosy fajnie wyglądają, lecz nie te dwa kosmyki. No i ta jedna ciemniejsza kreska po środku tego większego kosmyka wygląda dosyć dziwnie ;s
Nie podoba mi się jego twarz, nie lubię jak ktoś dodaje do takich małych prac usta. Wciska się je, jak i tak jest mało miejsca na detale. Tak samo nie podoba mi się, że nie ma tych 'dwóch' oczu. No nic...
Nie podoba mi się także cieniowanie na jego spodniach. Chciałeś zrobić podobne do S-I, ale Ci się jednak nie udało ;s.
To raczej wszystko ode mnie. Ogólnie jest lepiej, lecz nadal musisz popracować.

Aaaa... jeszcze jedno. :P Jego ręka jest słabo pocieniowana jakoś tak.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

10[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 7:58 pm

Iveen

Iveen
Saiyan
Saiyan
A mi się ten opar podoba. Włosy są ładne, ale rzeczywiście powinieneś zobaczyć jak będą wyglądać bez tych dwóch kosmyków. Usta usuń, tak jak powiedział Pan Sezu: "i tak jest mało miejsca na detale". Klata ładna. Rękawiczki mi się nie podobają. Pas ładny. Spodnie wbrew pozorom mi się podobają. Cienie są dobre.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

11[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 9:45 pm

Talian

Talian
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Daję poprawioną wersję:
-inne włoski
-ciut inny strój
-Poprawione cienie na rękach i spodniach
-usunięte usta
[O-S-W] by Talian Oparnasi
Proszę o srogie komentarze.

12[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 10:48 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Nie wiem czy włosy twoje, ale chyba nie więc nie oceniam xD

Podoba mi się to, że masz ciekawy pomysł na strój... rękawice i ten pasek :^^: Cienie niczego sobie... ogólnie postać wygląda jak w stylu vortexa, ale nie mówmy o nich w końcu jesteśmy na Ars :^^:

Nie mam już nic więcej do powiedzenia... tylko dam ocenkę, 8,7/10 :^^:

13[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Sob Sty 09, 2010 11:06 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Od razu lepiej wygląda. Dobrze, że zabrałeś ten kosmyk, wygląda teraz lepiej. Ale dodałeś jeszcze parę kosmyków z przodu co się opłaciło. Ładna koszulka, klata także. Bardzo mi się podoba ten pasek. Cieniowanie już wygląda lepiej. Dobrze dobrane kolory, pasują do siebie. 10/10.

14[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Nie Sty 10, 2010 9:10 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Trzeba powiedzieć, że cieniowanie włosów wychodzi Ci coraz to lepiej ! Lecz ten jeden kosmyk na twarz psuje już efekt :^^: Szkoda, że cieniowanie reszty dajesz 2 tonowe. Przerób go i dodaj 3 tonowe i zobacz jaki wyjdzie efekt. Na moje będzie lepiej, jeśli dobrze go pocieniujesz. Cienie na spodniach już bardziej podobne do S-I, co mi się nie podoba. U niego fajnie to wychodzi, lecz u Ciebie nie za bardzo. Cieniowanie ręki lepsze, lecz nadal nie podoba mi się ta głowa w tym 'starym' stylu. Jakoś jej nie trawię.

15[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Nie Sty 10, 2010 10:02 am

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Ocenię najnowszego, okay?

Włoski. Sam kształt jest dobry. Cieniowanie 3 tonowe. Dobre, ale mogłoby być lepsze. Ten odstający kosmyk dziwnie wygląda. Psuje tą 'duszę włosów'. Włoski 3, a reszta 2 tonowa? Dlaczego? Wątpisz w moc 3 tonów? Strój ciekawy. Nawet bardzo. Cienie na nim są cool, ale dwutonowe. Takie... Ręka mogłaby być lepsza. On nie ma bicepsa! Cieniowanie spodni takie.. takie... dziwne. Naprawdę. Wyglądają plastikowo. Popraw cieniowanie, o oparek jest naprawdę bardzo dobry. :^^:

16[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Nie Sty 10, 2010 10:08 am

Talian

Talian
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
@Diwan
Włoski są mojej roboty.

@Topic
Poprawiona wersja:
-Usunięty kosmyk
-Cienie zmienione na 3-tonowe
-Editnięte oczy.
[O-S-W] by Talian Oparnasi
No i pytanie do was, która wersja lepsza.

17[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Nie Sty 10, 2010 10:17 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Więc... Większość znam już z SR, ocenię ci tylko ostatniego (muszę ostrożnie korzystać z weny na posty, żeby ją rozbudować xd).

Zacznę od tego, że lepsza wersja II.
Wygląda naprawdę nieźle. Włosy i ich cieniowanie są świetne, tak samo strój. Nieskomplikowany, ale dobrze pocieniowany. Dlaczego też wersja II? Bo wszyscy wiedzą, że jestem prawdziwym maniakiem min. 3-tonowego cieniowania. To na wersji I nie jest złe, ale w porównaniu z tym na II... to koleś obraca głowę po to, żeby znaleźć najkrótszą drogę ucieczki xd A ten kosmyk na I średniawo pasuje.



Ostatnio zmieniony przez Viego dnia Nie Sty 10, 2010 10:18 am, w całości zmieniany 1 raz

18[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Nie Sty 10, 2010 10:17 am

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Bez kosmyka wygląda o wiele lepiej. Dobrze, że oko przesunąłeś, bo wcześniej wyglądał jak cyklop. Ładne trzytonowe cieniowanie. No co tu więcej napisać.... Myślę, że ten opar został zakończony pomyślnie i możesz myśleć nad nowym projektem.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

19[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Nie Sty 10, 2010 10:43 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
No a więc posłuchałeś i wdg. mnie złączyłeś dół Saske-Isha i górę AL, chyba teraz widzisz, że oparki lepiej wyglądają, chociaż masz małe problemy z cieniowaniem spodni :>. Ogólnie wybrałbym wersję z opadającym kosmykiem na twarz, cienie na włosach niezbyt dobrze wyglądają ale nieduże ci brakuje by osiągnąć perfekcję, masz jeszcze małe problemy z 3 tonowym cieniowaniem, ale ogólnie opar b.db. Szkoda, że dołączyłeś do Hypernovy, bardzo bym chciał cię widzieć w barwach Death Dealer (xd), razem z Sezem zostawimy dla ciebie miejsce w timie, jeśli oczywiście chcesz dołączyć do nas.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
On dochodzi do mnie ;s
/f

20[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Nie Sty 10, 2010 11:04 am

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Mi osobiście bardziej podoba się wersja bez kosmyka :D
Cienie 3-tonowe są lepsze, lepiej się prezentuje cały oparek.
Na włosach mógłbyś dodać trochę cieni u góry =/
Butki dla mnie wyglądają jak takie.. takie.. takie japońskie Łabaki XDD
Pasek jest taki śmieszny xd

21[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Nie Sty 10, 2010 11:15 am

Iveen

Iveen
Saiyan
Saiyan
Jeśli miałbym wybierać wersję to druga.
Ten kosmyk opadający na głowę nie pasuje, więc dobrze, że go wyrzuciłeś. Cienie włosów świetne. Oczy, to się już przyzwyczaiłem do tych z base ShadowHuntera, nie mam zastrzeżeń. Chciałbym mieć tak jak ty, pomysły na strój. W tym oparze jest świetny. Podobają mi się cienie koszulki. W wersji drugiej, te paski na spodniach są zbyt kanciaste. Buty zwykłe. Cienie skóry dobre.
Świetna robota!


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

22[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Nie Sty 10, 2010 11:16 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
No powiem ci Talianie że ten OPAR jest zajebisty :P Cieniowanie koxi, włoski mi się bardziej podobają bez tego kosmyka na twarz.Bardzo podoba mi się ten pas który zwisa.Pocieniuj oczy może.Dziwne cieniowanie twarzy ale ono mi się podoba.Ogólnie opar bardzo dobry.Wersja II jest lepsza niż I.Nie wiem czy robisz Sprita czy tam Spara ale rób z wersji II :P


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

23[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Nie Sty 10, 2010 11:43 am

Talian

Talian
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[O-S-W] by Talian Oparnasi
Lepsza wersja z kosmykiem czy bez??

24[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Nie Sty 10, 2010 11:46 am

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Teraz najlepsza jest wersja trzecia :D
Dobrze zrobiłeś, dodając ten taki kołnierzyk z białymi końcówkami, ale uważam, że powinien być za to Credit dla mnie, bo ja jako pierwszy miałem coś takiego na Oparze..
Ogólnie jest dobrze :D
Zrób Sprita z wesji III
:pedolsw:


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/f

25[O-S-W] by Talian Empty Re: [O-S-W] by Talian Nie Sty 10, 2010 11:47 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Ja myślę, że o wiele lepiej Opar wygląda z kosmykiem... Ten bez jakoś nie za bardzo : /


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 0kp.
/f

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.