Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[gif] Mój pierwszy gif Empty [gif] Mój pierwszy gif Nie Cze 20, 2010 7:31 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[gif] Mój pierwszy gif Gokuvscell
To mój pierwszy gif którego zrobiłem oceniajcie.



Ostatnio zmieniony przez mikidius dnia Nie Lip 18, 2010 11:50 am, w całości zmieniany 1 raz

2[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Nie Cze 20, 2010 7:47 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
https://2img.net/r/ihimizer/img28/4624/gokuvscell.gif
Coś zjebałeś przy zapisywaniu bo albo ustawiłeś aby gif odpalał się tylko raz, albo ostatnią klatkę ustawiłeś na czas 999*

Nawet jak na pierwszy gif, to nie jest ciekawie. Przeskoki robisz, a to jest wprost karygodne, ponieważ na forum znajdziesz tutki właśnie dla takich początkujących jak ty w których jest wszystko pięknie opisane. A tutaj i tak zdarzają się takie błahe błędy. Brak mapki, brak fabuły no sam widzisz jak to wygląda... Atak, nawet nie uderza Cella, radzę Ci poczytać tutoriale.

3[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Nie Cze 20, 2010 9:16 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[gif] Mój pierwszy gif Wojnaandroidwodc1
To mój drugi gif.Tak właściwie to 1 odcinek serii pt:Wojny Androidów.

4[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Pon Cze 21, 2010 11:45 am

sasuke203

sasuke203
Zbanowany
Zbanowany
To powiem tak ma parę przeskoków szczególnie są widoczne w czasie ładowania rusza się w prawo i w lewo. Kiedy gohan teleportuję się w te inne miejsce i tam gadają to słabo widać mogłeś dać np.czerwony kolor tych liter. Kamehameha jakoś dziwnie znika powino się zmniejszać i zninąć a nie tak od razu znika .sprity jakieś wyblakłe dałeś . A i jesczę kamehameha tak jakoś lata. Ale żeby nie zniechięcić cię powiem że gif jest płynny ale za krótki jak na odcinek .

(zrobiłem pare błedów wiem w pisowni ale niewiem czemu jakoś ę się nie chciało napisać w wyrazie "jeszczę" bo zmieniało cały czas

5[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Pon Cze 21, 2010 1:59 pm

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Powiem że bardzo fajny ale jak wszyscy mówią ma pare przeskoków wogule troche banalnie ci to wyszło chodź przyznaje że nie umiem robć gifów bo niemam programów ani nic ale bym zrobił lepszego zobacz

Dzial Tutoriale --> Poradnik By Dase

I zobacz jak sie robi gify jak zrobisz all według tego poradnika bedzie spoko i rób troche dłuższe ale właściwie skoro jesteś początkowy to nie ma co zarzucać dobra koniec paplaniny XD

9/10

6[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Pon Cze 21, 2010 4:43 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
[gif] Mój pierwszy gif Wojnyandroidwodc2zoczuw
Mój drugi odcinek.Nie wyszedł mi dosyć ponieważ niketóre napisy nie znikaja i są podczas walk itd.Oceńcie 1-10 chociaż nie licze na oceny powyżej 5 xD.

7[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Pon Cze 21, 2010 5:56 pm

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
to na początku to pokaz slajdów zal ale reszta to nawet nawet myśle ze gdybys bardziej się postarał to by było fajniejsze ale niestety to bardzo żałosne i banalne obrazy się przerywają

Fabuła ??

Też coś prawie jej nie widze i co to może być gohan zalatwia C13 oglądaj DB Special Sagi a ppotem rób gify a imie Master Flamaster jezu już lepsze było by imie Debil powiem ci żebyć się bardziej przyłożył

3/10

8[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Nie Lip 11, 2010 8:39 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Zrobiłem se małą przerwe na gify poniewarz zajołem sie oparami.
Jednak wruciłem do gifowania i zrobiłem takie cuś :D
2 są bez mapki poniewarz...tak właściwie sam niewiem ale 3 już jest z mapką.
Apokalipsa odc.1 Czarne chmury
[gif] Mój pierwszy gif Apokalipsaodc1
Apokalipsa odc.2 Sprzeczki
[gif] Mój pierwszy gif Apokalipsaodc2poszukiwa
Apokalipsa odc.3 Chory plan(ten zrobiłem z mapka bo robiłem go dzisiaj i doznałem natchnienia xD ale są przeskoki)
[gif] Mój pierwszy gif Apokalipsaodc3choryplan
Prosze o ocenki :) !
Credity dostają
Yoh za krew
Nieznany twórca mapy

9[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Nie Lip 11, 2010 9:01 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Ocenię wszystkie 3 odcinki.
Więc 1 odcinek. Brak mapy, za co jest wielki minus. Lepiej rób z mapą :D. Ten odcinek jest za krótki i nic praktycznie się w nim nie dzieje. Tylko króciutki trening Goku. Jest to parę uderzeń w powietrze i Kamehameha. Jeżeli robisz trening to popracuj nad nim. Gif będzie miał na pewno lepsze oceny. Bo takie treningi to nic. Minus też jest za teksty. Nie które wcale nie śmieszne, a chyba chodziło i o to by były śmieszne.
2 Odcinek. Także bez mapy. Troszeczkę więcej akcji, ale nadal jej jest za mało. Jest parę przeskoków. Najgorzej wygląda to z tą mapą. Powiększa się i zmniejsza. Tak nie może być. I ta przemiana Bardocka też jest zła. Bo stoi sobie Bardock a tu nagle Oozaru. Mogłeś bardziej urozmaicić. Kolejna rzecz to walka Buu z Farmerem. Chodzi mi tu o ten wybuch. Czemu od razu taki duży. Trzeba po kolei robić.
3 Odcinek wyszedł Ci chyba najlepiej. Lecz też jest parę błędów. Plus jest za mapkę w tle. Lecz w prawym i dolnym rogu jest trochę białego. Też źle. Kolejna rzecz to walka Goku i Bardocka. Gdy Goku ładuje Kamehameha to pocisk od Bardocka... Tańczy?! Zawraca i leci?!... Nie wiem co to jest. Gdy Kamehameha dociera do Bardocka to jest taki dłuższy moment. Nie daje to miłego efektu :/

To tyle. Ocenka za wszystkie odcinki 4/10

/f
KP: 2

10[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Nie Lip 11, 2010 9:11 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
THX za ocenke Bombi
Jutro jade od babci na wieś a więc brak netu dlatego wstawie nowego gifa dopiero w niedziele albo poniedziałek nastepny.
Jutro zdołam tylko z 3 posty napisać a więc dzięki bo już wiem co poprawić.

11[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Pią Lip 16, 2010 4:41 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
4 cześć mojego gifa bez mapki niechiało mi sie ale następny chyba będzie z mapką :)
Troche krótki i jest gadaniny troche ale akcja też jest.
W następnym zrobie więcej akcji.
Apokalipsa odc 4.Pomsta
[gif] Mój pierwszy gif Apokalipsaodc4plan
PS:Jest w jakośći JPG bo mój EGA nie wczytuje PNG
Ocenka w skali 1-10
Credit for
LSW za freezera i goku
Deep-555 za buu
Shinoda za brolliego

12[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Pią Lip 16, 2010 7:44 pm

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
To ci ocenie ten najnowszy , czasem są przeskoki za szybko napisy mijają czasem więc trochę je zwolnij , brak mapki. Dodasz mapkę i będzie lepiej.

13[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Pią Lip 16, 2010 8:48 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dodaj taga do tematu ^.-.

14[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Pon Lip 19, 2010 7:51 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Gif jest ładny.Nie widziałem przeskoków, jest płynny , ma fabułę.
Wszystko ładnie tylko nie ma mapki a szkoda , napisy są za szybkie powinieneś je trochę zwolnic.
A i czasami nie które postacie stoją tak krzywo :P.

Moja ocena 7/10

15[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Sro Lip 21, 2010 11:40 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Niewiedziałem gdzie to wstawić dlatego wstawiam tu :D
[gif] Mój pierwszy gif Auraprototyp
Jest to prototyp aury do mojego spritka ale niewiem czy sie nadaje i chcialbym abyscie ocenili czy warto ja dawać.

16[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Pią Lip 23, 2010 10:39 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
a wieć powiem tak.
twoj ostatni gif jest chyba najleprzym jaki moze być jedynie on nie jest z masa przeskoków.jednakże twoje poprzednie gify:
klatki lecą za wolno!!
dam ci radę jeżeli w gifie robisz walkę to ustawiaj na 11/s
a jeżeli jakiś z fabułą to napisy ok 100-500]
a walka 9-13.
Ocena 3/10 All

17[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Pon Lip 26, 2010 2:03 pm

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
O kurde sory ze to powiem ale to jakas kicha dobry ten z brollym buu freeza i goku ale ten jest taki debilski jak niewiem
po 1 bluza od yoha a spodnie od viega a włosy nie wiem skąd je wzioles ale tez są głupie a ta aura troche dziwna ale fajna podoba mi sie nawet ale gify ogolnie troche cienkie bo napisy za szybko lecą
Popracuj nad nimi a ten 1 pff juz ci cos mowilem
Dzial Tutoriale --> Poradnik By Dase
I zobacz jak sie robi gify jak zrobisz all według tego poradnika bedzie spoko i rób troche dłuższe ale właściwie skoro juz duzo zrobiles gifow to ci daruje więcej tej paplaniny oglądaj poradniki itp

3/10

/Y
+1KP

18[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Wto Lip 27, 2010 5:51 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Off
^^pan up
Hahaha gościu nic od Yoha i od Viega nie wziołem a jak chcesz oceniac wygląd to idż do działu opary tutaj są gify.
Sory za spam ale musiałem to napisac.

19[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Sro Lip 28, 2010 1:17 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Nowy gif
Jest krótki bo chciałem sprawdzić efekty PS-a
Kameszka nie idzie do końca mapy wiem wiem ale to dopiero mój pierwsyz gif z PS-em xD
Apokalipsa odc.5 Początki z PS-em xD
[gif] Mój pierwszy gif Apokalipsaodc5pocztkizp

20[gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [gif] Mój pierwszy gif Sob Wrz 04, 2010 11:22 am

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
To tak... Przeskoków nie ma to plus. Co do treningowej walki Goku to mogłeś ją trochę urozmaicić bo nie wyglądała zbyt ciekawie - dwóch gości naparza się na zmianę po mordzie. Co do tego Kamehameha to mogłeś go dociągnąć do końca. Co do samego efektu... koleś dostał z jedej z najleprzych technik i dalej stoi. Przemiana Broliego trochę dziwnie wygląda jak dla mnie jest troszeczkę za wolna. I dlaczego aura tak nagle znika. Jeśli chodzi o teleportacje to też mogłeś się bardziej postarać. Dialogi nie są złe ale czas ich wyświetlania jest stanowczo za krótki. Ogólnie popracuj nad czasem klatek, urozmaiceniem akcji i efektami.

6/10

1kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.