Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[OSW] By Dean - Page 2 Empty Re: [OSW] By Dean Pią Sie 07, 2015 9:12 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
I właśnie o to mi chodziło. Ogólnie chciałem się dowiedzieć jak to teraz jest. Kiedyś więcej czasu poświęcałem grafice (sygny, userbary), niż O-S-W, chociaż próbowałem to słabo mi to wychodziło.

A co do włosów to nigdy nie potrafiłem ich robić. Te wyżej mam od kolegi, później widocznie chciałem je przerobić i poszedłem na łatwiznę. 8D

[y]Cóż... Z upływem czasu może być już tylko lepiej, jeżeli będziesz cokolwiek tworzył ;)[/y]

27[OSW] By Dean - Page 2 Empty Re: [OSW] By Dean Sob Sie 08, 2015 2:28 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
[OSW] By Dean - Page 2 Mwbrsl

Oh, oops...

28[OSW] By Dean - Page 2 Empty Re: [OSW] By Dean Pon Sie 10, 2015 10:49 am

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
[OSW] By Dean - Page 2 A4xxfq
credit: Zbir

29[OSW] By Dean - Page 2 Empty Re: [OSW] By Dean Pon Sie 10, 2015 11:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Miałem już wcześniej napisać Ci komentarz, ale jakoś nie znalazłem chęci do skończenia tego, co zacząłem. Po kolei... W przypadku ciemnoskórego jegomościa proponowałbym jeszcze trochę popracować nad rozmieszczaniem cieni na włosach. Postaraj się o nieco inną paletę kolorów, by różnica pomiędzy użytymi kolorami była naprawdę doskonale widoczna. Cieniowanie twarzy nie prezentuje się zbyt imponująco i wymaga jeszcze doszlifowania Twoich umiejętności. Jeżeli jednak będziesz cały czas coś tworzył i brał pod uwagę ewentualne komentarze, to stosunkowo szybko się poprawisz.
Kobieta stworzona na starym base Zbira nie wygląda tragicznie, ale nie zasługuje też na pochwałę. W wielu miejscach rozmieszczenie cieni mogłoby być lepsze. O ile na to mógłbym jeszcze przymknąć oko, tak nie rozumiem dlaczego używasz palety kolorów, gdzie poszczególne barwy są do siebie kurewsko zbliżone. Weźmy za wzór podkoszulkę tej Pani. Z daleka nie jestem w stanie zauważyć jakiegoś konkretnego cieniowania. Dopiero po przybliżeniu w Paintcie widzę trzytonową paletę kolorów, w przypadku której, przejścia pomiędzy konkretnymi odcieniami są cholernie słabe. Gdybyś rozjaśnił najjaśniejszy odcień, efekt już byłby nieco ciekawszy. To samo dotyczy spodni. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle - mogłoby być jednak znacznie lepiej. Cieszę się natomiast, że tworzysz i nie odpuszczasz (póki co...).

30[OSW] By Dean - Page 2 Empty Re: [OSW] By Dean Pon Sie 10, 2015 3:08 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Dzięki bardzo za komentarz.
[OSW] By Dean - Page 2 255td0l  [OSW] By Dean - Page 2 1432a92

31[OSW] By Dean - Page 2 Empty Re: [OSW] By Dean Czw Sie 13, 2015 9:43 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
[OSW] By Dean - Page 2 Nwcv9k
credit: Luka

32[OSW] By Dean - Page 2 Empty Re: [OSW] By Dean Wto Sie 18, 2015 12:08 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
[OSW] By Dean - Page 2 2z7kbaw

credit: Luka

33[OSW] By Dean - Page 2 Empty Re: [OSW] By Dean Wto Sie 18, 2015 5:01 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Meh, czemu by ci nie ocenić? W końcu nie mam nic lepszego do roboty, a dopiero wstałem. Przydadzą mi się kreatywne punkty, by zdjąć sobie warna.

Ash
Pierwsze co rzuca mi się w oczy to stanowcza poprawa cieniowania. W porównaniu do pierwszej pracy, którą wrzuciłeś po powrocie, spodnie wyszły naprawdę fajnie. Popracowałbym odrobinę nad rozmieszczeniem niektórych cieni, ale ogólnie nie jest źle. Cieniowanie górnej cześć ubranka też nie najgorsze. Widoczny jest progress. Przyczepić się mogę jednak do kilku rzeczy. Trochę kłuje mnie w oczy, że ten żółty element na kamizelce nie posiada cieniowania. Dodatkowo cała głowa. Czapka - jej kształt i wykonanie - leży. Nie podoba mi się brak czarnych konturów. To samo tyczy się włosów. Jak na moje lepiej by wyglądały z konturami. Cieniowanie twarzy tez nie powala. Wydaje mi się, że jest odrobinę za dużo średniego i najciemniejszego odcienia, a za mało tego najjaśniejszego. Podsumowując - widać duży postęp w krótkim czasie, ale do perfekcji nadal brakuje.

Tu przez chwile zastanawiałem się, czy nie wysłać posta, a drugiego opara ocenić w nowym poście, żeby w razie czego dostać 4 a nie 3 kreatywne punkty, ale nie chce mi sie ;/

Gary
W tym wypadku jest trochę odwrotnie. Bardzo podoba mi się, że włosy mają czarne kontury. Kształt jest dobry, tylko cieniowanie mogłoby być lepsze. Ja widzę tam po prostu plamy średniego odcienia. Twarz posiada lepsze cieniowanie niż w przypadku Asha. Choć nadal nie do końca podoba mi się lewa strona. Niestety na tym chyba mogę skończyć pochwały. A nie, podobają mi się jeszcze buty. Cieniowanie spodni - idzie w dobrym kierunku, jeśli chodzi o styl, ale rozmieszczenie pixeli totalnie tutaj leży. Bluza czy co to jest, po prostu nie wyszła i tyle. Sam nienawidzę tego typu części ubrań. Ogólnie nienawidzę cieniować wszystkiego poza spodniami i włosami. Więc wiem, że nie jest to łatwe zadanie i pewnie się trochę namęczyłeś. Ale wygląda to bez większego ładu i składu. Jakbyś powstawiał pixele w randomowe miejsca(Tak Yoszu, zapożyczyłem tekst).

Rób dalej, bo widoczny jest postęp.

34[OSW] By Dean - Page 2 Empty Re: [OSW] By Dean Nie Sie 23, 2015 4:26 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
[OSW] By Dean - Page 2 5fhkqu 
Co do tego żółtego elementu to zapomniałem go pocienowiać. Próbowałem zmienić czapkę i takie coś mi wyszło. Pomyślałem, że może lepiej zrobić go bez czapki, ale nie wyszło lepiej  Oh, oops...


[OSW] By Dean - Page 2 33w5n3q
Zmieniłem cienie włosów, twarzy, trochę spodni i próbowałem coś zrobić z tą bluzą...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Dean

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.