Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[Spirity] by Krycha95 Empty [Spirity] by Krycha95 Sob Sty 09, 2010 6:30 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Oto mój najnowszy spirit:
https://2img.net/r/ihimizer/img205/4084/krychanew.png

2[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Sob Sty 09, 2010 8:28 pm

Uleq94

avatar
Earthling
Earthling
jak dla mnie to na 1 rzut oka robi wrazenie ^^ cieszy oko innymi mowiac,sama postac ladnie wykonana,cienie i kreacja tez mi sie podobaja,ale za to tło i obróbka jest kijowa,pozy poustawione tak sobie,1 wyzej,1 nizej,no ale dobra, tla nie ma no i nazw atakow ,mogles go jakos porozstawiac itd. jak
juz cos robisz to rob to na 100 % ;pp ocena 8/10

3[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Nie Sty 10, 2010 7:27 am

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Zaje**** sprit :D.Fajnie ci wyszedl cienie,wlosy i ogolnie caly ubior.Dopracuj jeszcze estetyke tego spritka to bedzie kox narazie dam 9/10

4[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Nie Sty 10, 2010 10:24 am

Talian

Talian
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ten dłuższy kosmyk psuje efekt włosów. Te paskowate cienie na nich mi się podobają.
Strój może być, ale cienie na spodniach niezbyt pasują.
Włosy w pozach gdy głowa jest tyłem wogule nie pasują.
Trochę mało tych ataków KI.
Zmień kolor włosów SSJ.
Kolor skóry wziąłeś z base.
Narazie dam 6/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
to nie jest kreatywnie ;s
/f

5[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Nie Sty 10, 2010 10:49 am

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
No no.. Nowy Sprite jest fajny, jednak nie ma tego czegoś, co miał poprzedni :<
Zarąbiste cienie było przy Ssj :<
Tutaj też niczego sobie Cienie :P
DLACZEGO WSZYSCY ROBIĄ TO CO SOŁTYS?!!!!!?!!!!?!?
Ostatnio jakoś każdy ma Czarne włosy i innego koloru pasemka >.<
Nie macie własnego stylu... Proszę was...

6[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Nie Sty 10, 2010 11:40 am

Iveen

Iveen
Saiyan
Saiyan
Na pierwszy rzut oka sprite wydaje się dobry, ale są błędy.
Włosy, zbyt długi kosmyk najbardziej po prawej. W większości póz się nie poruszają. Brzydkie włosy, patrząc od tyłu, jest ich za dużo. Cienie na nich słabe. W pozie gdy obrywa od tyłu, też popsułeś fryzurę. Nie rób charge, gdy stoi z założonymi rękoma, nie pasuje to, że stoi sobie i na około niego aura. Mało ataków Ki. Strój jest ładny. W pozie gdy jest wyczerpany, głowa zwrócona w dół, włosy w ogóle się nie poruszyły, w stosunku do pozy jak stoi normalnie. Zmień to.

Wszystkie pozy chaotycznie poustawiane. Posegreguj je jakoś. Jedne do ataków Ki, drugie do emotek, a jeszcze inne do zwykłych standów. Dodałbym jeszcze jakieś tło i autora, bo nie zawsze nazwa sprita to nick jego autora.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

7[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Nie Sty 10, 2010 1:34 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Taki trochę kolorowy, popracowałbyś trochę nad tymi włoskami, biały ogon maupy? Już nie mogę się doczekać formy maupy :D. Cieniowanie jest średnie, na włosach czy spodniach jest za dużo czarnego, proponuje ci żebyś zmienił base, choćby na stare, bo nowe jest fee. Poćwicz trochę a z pewnością będzie lepiej.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

8[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Nie Sty 24, 2010 3:10 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Oto najnowszy projekt spirita , jest to potara mojego spirita i Ykmo.
Był on robiony przezemnie i Ykmo:
https://2img.net/r/ihimizer/img694/2579/krychmo.png

9[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Nie Sty 24, 2010 5:00 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Nie wiem ile w tym pracy Ykma czy twojej ale spritek bardzo mi się podoba xD
Nie mile mnie zaskoczyłeś niby tu fuzja potary ale bardzo mało ki.(napisane "projekt" więc mam nadzieję że dodasz więcej ataków Ki)
B. podobają mi się włoski, widać ze fuzja Krysi xD Cienie na nich są ładne...
ładne również ciuszki i jak zawsze "spódniczka" hehe normalnie znak rozpoznawczy :^^:
Również podoba mi się te atak Ki z piąchy , brakuje mi tam tylko jakiś efektów przy wystrzale xD
nawet sporo mele...
Mało póz mogłeś dodać jakąś od siebie...
Brakuje mi aur troszkę mało ich tu ale mam nadzieję że dodasz więcej.
Pod względem wyglądu bardzo mi się podoba ale każdy medal ma dwie strony...Dodaj to wszystko co wymieniłem i będzie bardzo dobrze :^^:
Ocena 4/5

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

10[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Nie Sty 24, 2010 6:45 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Jak dla mnie ta fuzja nadal wygląda jak twój spritek tylko troche włoski zmienione.Ubranko sprita Ykmo też troche zmienione ale spritek jest ładny i to sie chwali.Cieniowanie-myśle że jest spox.Dla mnie też troche mało ataków ki.Ale nawet durzo innych ataków. Mam nadzieje że jak to projekt to jescze wszystko może się zmienić.Narazie 5/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

11[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Nie Sty 24, 2010 7:26 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Mało tutaj zrobiłeś, staraj się sam robić a nie brać od kogoś i lekko ulepszać. Oczywiście przez to ocenka będzie słabsza, niż jakbyś robił od zera, albo się wzorował czy coś. Ogólnie Opar wygląda dośc ciekawie, ma ubranko które się dosyć wyróżnia za to plus bo nie jest takie codzienne, ręce mógłbyś poprawić nie wyglądają za bardzo realnie. Cienie ładne, nie mam zastrzeżeń jedynie na twarzy sux... Póz jest nawet sporo, pozy takie podstawowe trochę nie ma jakichś kosmicznych. Ta kameha mi się podoba ma dużo póz, i długo się ładuje, fajny efekt. Przy kamehah, włoski powinny mieć inny kształt i przy niektórych ruchach nie zmieniłeś za to minus niestety. Ssj, przemiana fajnie wygląda dobrze dopracowana a włoski na ssj mają ładne cienie ale nie różnią się zbyt tak bardzo od poprzedniej wersji za to minus niestety i to duży.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

12[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Sob Lut 06, 2010 8:19 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Oto mój najnowszy spiritek :^^: :
https://2img.net/r/ihimizer/img6/9084/krychanewu.png
Proszę o ocenki.

13[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Sob Lut 06, 2010 11:01 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Od razu powiem, że cały sprit jest słabo pocieńowany, tylko jeden cień!
Włosy by były ładne gdyby je lepiej pocieńować, jeden wystający włosek psuje ogólny wyglad włosów!

Koszulka to masakra dodałeś jakiś brązowy kolor i koszulka wygląda na brudną dodałeś czarną krechę która też psuje wyglad koszulki!

Spodnie i spódniczka to też nie wyglądają ładnie brakuje pikseli konturów w wielu miejscach, jak zwykle wrzuciłeś czarne piksele w spódniczke, spodnie to prawie brak cieni, a w bucie lewym brakuje piksela konturu, bo prawy but jest dobry!

A ogólnie w spricie to za mało ataków KI, w niektórych pozach popsułeś włosy np. jak krzyczy!
Fuzja Jeffrey'a i Krychy to by nie wyszedł ktoś z białymi włosami, jak czarne + czarne = białe?

Daje 4/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/f

14[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Sob Lut 06, 2010 11:29 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
@up
Cieniownie dwu tonowe ? .... Tak ostro oceniasz a pewnie sam lepiej byś nie zrobił ....
Krycha w ogóle go nie słuchaj to po prostu twój styl który mi się b. podoba xD
@topic
Ale do rzeczy xD włoski są o wiele lepsze od poprzednich bardzo mi się podobają cienie na nich są ok nie ma czego się czepiać ,a nie jednak jest co xD ja jestem fanem twoich starych kosmyków tzn. tych białych były nie powtarzalne no ale ok
Ubranie poprawione na lepsze xD o wiele lepsze od poprzedniego cienie też ok.. kurczowo trzymasz się tej jakby spódniczki :^^: wiesz doskonale że ona mi nie przypadła do gustu twoja wola
Buty i paseczki czerwone nie ma w nich co oceniać buty sayana a te paski to tylko pokolorowane na czerwono
Standing mało za mało mogłeś dodać coś od siebie bo te podstawowe nie "cieszą" oka
Mele nic nie zmieniłeś brakuje mi nowszych ataków w starym sprice było 13 i tu jest 13 nie postarałeś się :^^:
Ki ataków tyle samo co w poprzednim spricie nic nowego...
Transform tylko recolor nic więcej...
Fuzja z Ykom bardziej przypomina ciebie niż połączenie was dwóch
Emoty ładne również nie ma się czego czepiać ale i tak trochę ich mało :/
Po co dajesz ten ogon mnie on nie pasuje w ogóle :/
Ogólnie duża poprawa ale mogłeś dodać więcej mele, Ki ,standów i emot
Moja ocena 4/5


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

15[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Sob Lut 06, 2010 2:23 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
bardzo ładne spritki najlepszy ostatni
ładne włoski ubiór ataki ki dużo ruchów
fajne minki ładny efekt scalenia
moja ocena to :sparta1010:

/S
[...]

16[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Sob Lut 06, 2010 8:38 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Piekne cudowne Kox'erskie Pro itp xd .
Bardzo ladnie wykonales spritka .. ladne cieniowanie . które masz mnie nauczyc xd . pomysl na sprita tez bardzo dobry . jedyne co mi sie niepodobalo troche w tym spricie .. to to ze Podczas zamiany w SSJ troche nie bardzo mi sie podoba takie stanie w miejscu . ale to szczegól .
oceniam celująco xd 10000000/10

17[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Nie Lut 07, 2010 10:33 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
https://2img.net/r/ihimizer/img205/4084/krychanew.png
Włosy, omfg sołtys O.o? słabe cieniowanie, chociaż kształt całkiem fajny :).
Koszulk,a omg kolejna taka.Moim zdaniem wyglada do dupy.Cieniowanei też nei najlepsze.
Ręce, ujdą , nic specjalnego.
To "coś" na spodniach, nie wiadomo z kąd się tam wzięło.Mogłoby troche odstawać od spodni, a nei kńczyć się równo z nimi bo to chyba nie jest rysunek na nich O_o?
Buty, palce mu wychodzą przez przód O_O?
No, ale ogonek całkiem fajny, łądnie się prezentuje w większości póz.
Ataki i aury niezbyt oryginalne(czyt. do dupy ...)Ten atak z aurą wokół rąk, co to wogóle jest O_o?
Za to, atak z gonkiem bardzo oryginalnyi całkiem nieźle wykonany, super :).
Dalej, emoty mogą być.Niektóre całkiem pomysłowe.Transformy do dupy, na odpał.Popracuj nad nimi :/
Fuzja, omfg to dopiero shit. Żadnego efektu nic.
Nawet, uuznał bym że to jest WIP.
Następny sprite, to to samo tlyko że w ramkach?No nie gadaj...


Akcja "Oceniam Kreatywnie"- 1kp.
/f

18[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Wto Mar 16, 2010 6:18 pm

sinico

avatar
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
- Krycha

Ooo , bardzo fajny spritek. Włoski , cool , lukier i banany , fajny kolor , kszałt i cieniowanie. Ogonek fajny , trzyma się "kupy" , nigdzie nie odstaje ;> . Pozy ogólnie fajnie zrobionie. Aury ... trochę podstarzałe , przynajmniej według mnie. Mało ataków ki , szkoda ... Najfajniejszy tutaj jest jednak strój. Ładnie pocieniowany , "kształtny" , tylko ta spódniczka ... w niektórych miejscach nie wygląda najlepiej.

No moja ocena to 7 / 10 ;>

- Krychmo

Zaje. Bardziej mi tu przypomina Kryche niż Ykmo jednak to chyba nie ma wiele do rzeczy. Mało ataków ki... a to fuzja chyba nie? Włoski z tyłu troche ci słabo wyszły , ale ta się zjeść. Strój jaskrawy , ale zjadliwy , kolory ładnie dobrane.

6 / 10

/S
2KP

19[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Czw Mar 25, 2010 7:19 pm

Jumpray

avatar
Earthling
Earthling
https://2img.net/r/ihimizer/img205/4084/krychanew.png

Długo się mu przyglądałem ponieważ nie wiedziałem jak można stworzyć tak ładnego sprita, spodobało mi się w nim w sumie wszystko bardzo ładnie dobrane kolory włosów, skóry, Ubrań i reszty. Cienie też nie są najgorsze ale nie zadowoliły mnie, z daleka wydawały się takie "Pro" a jak przybliżyłem to zauważyłem że nie ma w nich nic "Zaawansowanego". Tak jak niektórzy czepiali się rozstawienia sprita, to mi tylko brakowało nazw. Bo wolę jak jest białe tło i tylko podpisy, niż w ***j Grandietów, Brushy i Patternów. Tyle z mojej strony.

Jeszcze mam pytanie. Robiłeś w MS Paint czy w Adobe Photoshop.

Ocena Końcowa; 8/10

20[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Sob Sie 28, 2010 10:42 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Hey Krysiu.
Wyjechałeś to ci ocenie, będziesz miał niespodziewanke jak wrócisz. :D
Zacznijmy od włosków, które posiadają bardzo ciekawy kształt, oczywiście uniesione do góry, w twoim przypadku to akurat normalne. 2 białe kosmyki prezentują się bardzo ładnie z czarnymi włoskami. Cienie pomimo tego iż są 2 tonowe są bardzo ładne.
Twarz jest taka jak w Base, cieni tez nie zmieniłeś.
Koszula (czarna) z Gi takiego jak miał Goku posiada ładne cienie oraz pięknie komponuje się z niebieskim podkoszulkiem podobnym do tego, którego posiadał Goku.
Na rękach i frotkach, cienie pozostały takie jak w base, nie wróży to dobrze tak samo jak i w przypadku twarzy.
Ogonek biały, hmm... ciekawy kolor, ale pamiętam że w twoim pierwszym spricie, który w 90% był niczym innym jak base, też był ten sam ogonek. Nie jest on rysowany przez ciebie, co do cieni na nim to nie mam pojęcia.
Sukienka jest ciekawie wykonana, ale widziałem taką samą u jakiegoś gościa z Vortexa. Krysiu, Krysiu, Krysiu... czy tobie zawsze zostanie tendencja do kradnięcia pomysłów ?
Cienie na spodniach są z base więc nie ma co oceniać.
Buty saiyańskie... muszę przyznać, że ciekawie się prezentują w tych kolorkach.
Ataki są podstawowe ale bardzo podoba mi się jak ładuje to kamehame, jest to bardzo oryginalny pomysł.
Sprit pokazuje, że z n00bka wyrosłeś na dobrego spritera i takie tam brednie.
To pozdro i cya !

3kp

21[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Sob Sie 28, 2010 11:33 pm

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
Na pierwszy rzut oka sprite wydaje się dobry, ale są błędy.
Włosy, zbyt długi kosmyk najbardziej po prawej. W większości póz się nie poruszają. Brzydkie włosy, patrząc od tyłu, jest ich za dużo. Cienie na nich słabe. W pozie gdy obrywa od tyłu, też popsułeś fryzurę. Nie rób charge, gdy stoi z założonymi rękoma, nie pasuje to, że stoi sobie i na około niego aura. Mało ataków Ki. Strój jest ładny. W pozie gdy jest wyczerpany, głowa zwrócona w dół, włosy w ogóle się nie poruszyły, w stosunku do pozy jak stoi normalnie. Zmień to.Wszystkie pozy chaotycznie poustawiane. Posegreguj je jakoś. Jedne do ataków Ki, drugie do emotek, a jeszcze inne do zwykłych standów. Dodałbym jeszcze jakieś tło i autora, bo nie zawsze nazwa sprita to nick jego autora.

1kp

22[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Wto Paź 11, 2011 5:38 pm

siwus1

avatar
Earthling
Earthling
Ej krycha fajny spritek ale dodaj też ssj to będzie bardziej koxu :)

23[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Wto Sty 10, 2012 7:38 am

malopl

malopl
Zbanowany
Zbanowany
Dla mnie krycha95 Robi najlepsze sprity wiec jak dla mnie on jest zarąbisty
Jest bardzo dużo fajnych emocji :D i moja ocena tego sprita wynosi calutenkie
10/10. Jest lepszy niż te co przedtem robiłeś więc wielkie brawo :perfect:

24[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Sob Sty 14, 2012 4:31 pm

Mroczny

Mroczny
Zbanowany
Zbanowany
bombowe krycha włosy strój super
Daje 10/10

25[Spirity] by Krycha95 Empty Re: [Spirity] by Krycha95 Sob Sty 14, 2012 6:18 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Dziękuje wam wszystkim za oceny
Niestety już się nie zajmuję lsw,myślę o powrocie ale nie wiadomo jak to będzie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.