Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Klasy Empty Klasy Sob Lip 17, 2010 7:43 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Witajcie, w mej głowie pojawił się jakiś średniej kategorii pomysł a mianowicie "KLASY".
Pomysł polega na tym iż były by klasy np.

< Klasa>



No i każdy by zaczynał od klasy G i im więcej ktoś ma wygranych walk tym w wyższej grupie się znajduję.
Była by punktacja: (Wymagania punktowe na Klasy nie muszą być akurat takie to już może ustalić administracja forum)

Celem tego pomysłu jest się dostać na sam szczyt "piramidy" tej oto niżej:

Pro elo piramida
Klasy 59459947906351877764

0-100 pt - G class
101-200 pt F class
201-300 pt E Class
301-400 pt D Class
401-500 pt C Class
501-600 pt B Class
601-... pt A Class

Za co zdobywali byśmy punkty?
Pojedynki, Battle Royale, Turnamenty, CADS,GADS itp.

Jeżeli pojedynkują się np. Użytkownik klasy G wyzwał użytkownika klasy E i np. z klasy G by wygrał dostaje więcej pt za wygraną, a jeżeli użytkownik klasy E przegrał traci ileś tam pt.Za CADS'y itp. w nagrodę za miejsca by się dostawało poszczególne ilości class point

G vs. G -2 pt za wygraną dla g
G vs. F- 4 pt za wygraną dla g
G vs. E- 6 pt za wygrana dla g
i tak dalej...

Można by też dodać licznik tych punktów jak z kp, i była by specjalna ranga np. na forum kto by się tym zajmował by nie obciążać Adminów.

Również można by dać coś takiego że np. w walce ktoś stawia 3 class pt , przeciwnik też 3 i wygrany zgarnia te 6 pt + normalna nagroda za wygraną.

Myślę że ten pomysł może jakoś by urozmaicił to forum, dodatkowo w zależności od klasy można dać kolor nicku na forum oraz jeżeli ktoś by nie chciał w takie coś się bawić to można zrobić jak z kreatywnymi punktami by wklejać jakieś coś do podpisu by widać kto się w to bawi. A i no jeżeli już był taki pomysł no to możecie ten temat zignorować i zamknąć ^^.

P.S.
Mój post może być haotycznie napisany więc prosze byście postarali się to jakoś odczytać.

2Klasy Empty Re: Klasy Nie Lip 18, 2010 1:16 am

szczepan8866

avatar
Namekian
Namekian
mi sie nie podoba ale to ja tego nie bede wybieral lepiej moim zdaniem bedzie bez klas dziekuje ;]

3Klasy Empty Re: Klasy Nie Lip 18, 2010 8:13 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmm.. Pomysł nawet nie jest zły, ale moim zdaniem to zbędne. Mamy kp oraz Smocze Kule, i jak na razie więcej nie ma co dodawać, aby też nie było przesadzone. Jednak, dzięki za starania ^.-.

4Klasy Empty Re: Klasy Nie Lip 18, 2010 8:19 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Popieram Feliego, zbędne. Czemu to miałoby właściwie służyć?
I jeśli "tylko na pokaz", to czym to się niby różni od rankingu, który już istnieje (nie licząc obejmowanego zakresu)?
dodatkowo w zależności od klasy można dać kolor nicku na forum
Chyba coś ostatnio nie zaglądałeś na sam dół forum. Kolorów mamy już od cholery i są tylko dla rang specjalnych - dla GTW, "obywateli specjalnych" (zasłużeni, VIP) i dla oznaczenia tych, których lepiej od razu unikać.

Jeśli nic do dodania nie masz, temat zostanie zamknięty.

I btw, ściągnij dodatek do Firefoxa/Opery podkreślający błędy, bo to "haotycznie" mnie dobiło.

5Klasy Empty Re: Klasy Nie Lip 18, 2010 9:37 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dobra, skoro pomysł zbędny to proszę o zamknięcie tematu, oraz dziękuje za wasze wypowiedzi.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.