Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Reklama Empty Reklama Nie Lip 25, 2010 3:13 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Jak wiadomo istnieją takie Serwisy jak Youtube na których można zareklamować forum. Chodzi o to, że niby wszyscy robią gify i dają an Yt, co za problem dać w opisie filmiku link do forum? Albo poradniki dawać na YT, przynajmniej nie musiałoby się znowu ich hostowac gdy link wygaśnie. Ale nie o YT mi chodzi, to tylko taki dodatek. Zbliżam się bardziej do tych poradników i serwisu Spryciarze.pl Tam też możemy dawać poradniki jak zrobić opara czy cos z linkiem do forum. zachęciłoby to na pewno nie jednego Spryciarza. Trzeba wykorzystywać takie serwisy ile wlezie.

2Reklama Empty Re: Reklama Nie Lip 25, 2010 6:24 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Według mnie pomysł bardzo dobry. Ja sam reklamuję forum na YT ale wiem że to nie wszystko. Jestem na TAK!!!

3Reklama Empty Re: Reklama Nie Lip 25, 2010 7:38 pm

Death

Death
First Child
First Child
Zdecydowanie na tak, można by było zrobić ekipę robiącą promotkę forum na YT.

4Reklama Empty Re: Reklama Pon Lip 26, 2010 5:42 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
To róbcie ? Ktoś wam zabrania ? Ja w tym co daje (robię sam) umieszczam linki do forum związanych z tą pracą.
Pomysł nie jest ściśle związany z forum (na celu ma reklame forum, jak mniemam ?). Może to robić pojedyncza osoba ( O, już się zgłosiły trzy!), oczywiście za zgodą adminów. Jedyne co potrzebujecie to trochę wolnego czasu... I zgoda adminów.
Chyba, że temat nie miał na celu zaprezentowanie twojego jakże genialnego pomysłu, lecz zebranie takowej ekipy ("robiącą promotkę forum na YT"). Wtedy to rozumiem... i nie mam pretensji. Ja niestety się nie zgłoszę, bo mam inną robotę.

5Reklama Empty Re: Reklama Pon Lip 26, 2010 9:33 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No tak, dobrze by było gdy podczas tworzenia Video gifów na konkurs, lub dla siebie userzy w Opisie filmiku dawali by Link do Forum. Co do prezentacji na YT, no to było na SR da się zrobić.
Na spryciarzach, to najlepiej aby ktoś dodawał gdy będzie robił vid. tutorial.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.