Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Sob Lip 31, 2010 7:27 pm

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Prosze bardzo smoku :)



Ostatnio zmieniony przez domin1522 dnia Nie Sie 01, 2010 8:32 am, w całości zmieniany 1 raz

27[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Sob Lip 31, 2010 8:08 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
A więc...Gohan z brązowymi włosami?Oryginalne xD
A więc cienie włosów z daleka wyglądają nieżle ale z bliska juz mi sie tak nie podobały.Za mało 3 tonu dałeś.Na twarzy cienie są lepsze niż na włosach ale z bliska nie podoba mi sie oko.Tu szare tu białe.Pelerynka kox ale niewiem czy jest twoja czy nie.Ale i tak ocenie bo mi sie nudzi.Fajny kształt ale cienie troche są zrypane a tutaj mówie wyłącznie o górze.Na dole też nie sa najlepsze ale lepsze.Jedyne co mnie niepokoi to to że po lewo na pelerynce jest czarny kontur a przed nim jeszcze biały i niewiem oco biega :wtf?!: .Strój przypomina mi gohana i chyba jest to strój gohana.Na spodniach cienie mi sie podobają ale na koszulce juz nie.Trzeba by je poprawic.Na spodniach już pisałem podobaą mi sie cienie.To wszystko.Butki jak butki normalne z 2 tonowym cieniowaniem.Pasek jak pasek ale mi nie pasuje niebieski.Na ręce są zjebane cienie.Pomyśl może o tym że on ma peleryne i ona rzuca jakiś cien na reke xD.I wiem że jak człowiek stoi bokiem to jednej ręki prawie nie widac ale tutaj po prawo te ręki niema!Może bys ją zrobił.Spodobało by to sie mi,tobie i oparkowi xD.
To na tyle.
Ocena to 4/10

/Y
+2KP

28[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Sob Lip 31, 2010 9:38 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Chłopcze, nie potrafisz sam zrobić włosków, już raz warna dostałeś od admina... poczekam do jutra jak nie zniknie ta praca (nie zastąpisz jej inną pracą, bo nie możesz już usunąć tamtego posta "Today at 21:27". Zedytuj go.)Wtedy poleci skarga.

29[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Nie Sie 01, 2010 6:07 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zaraz, zaraz.. Czy Ja zezwoliłem na używanie mojego Base? Widzę że ono tam jest. Cóż.. Warn. Nie będę tolerował używania własnego base przez innych bez mojej zgody.

30[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Nie Sie 01, 2010 10:21 am

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Tego Warna niesłusznie dostałem,ponieważ Opar'ka robiłem na Base S-H a nie na twoim!

31[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Nie Sie 01, 2010 10:41 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Porównaj je sobie i nie uważaj mnie za idiotę. Dobra?
[O-S-W] by domin1522 - Page 2 99927092
Jedynie prawa noga się przesuwa, reszta jest identyczna. Nie licząc cieniowania.
[O-S-W] by domin1522 - Page 2 60640717

32[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Nie Sie 01, 2010 11:27 am

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
JA modyfikuje BASE jezeli mi sie cos nie podoba! i nie będę kłamał,że sie troche wzorowałem na twoim base ale takze na base kilku autorow!


Na początku brzmiało to całkiem inaczej, a teraz coś "odkrywasz"?
To o czymś świadczy.
/Feli

33[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Pią Sie 06, 2010 10:15 am

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Tutaj tez usuwam bo jeszcze warna dostane za nic.



Ostatnio zmieniony przez domin1522 dnia Pon Sie 09, 2010 8:13 am, w całości zmieniany 2 razy

34[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Pią Sie 06, 2010 10:44 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
ekhym masz mnie za idiotę ? Znów użyłeś moich włosów. Ciężko zrobić własne ? Albo skopiuj sobie od kogoś innego...
Któryś z Adminie, jeżeli te włosy nie znikną do jutra proszę , by dostał warna (nie będzie mnie od dziś do następnej niedzieli ) https://anrevosprites.forumpl.net/sprity-f34/sprites-smokuxd-t1572.htm <- dowód .

35[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Pią Sie 06, 2010 10:57 am

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Ja się tylko wzorowałem! Daj sobie spokój z tymi włosami!Są tylko TROSZKĘ podobne.Ty jak zaczynales to tez pewnie sie wzorowales

36[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Pią Sie 06, 2010 11:39 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Stfu bez obrazy ale opary czy tam wipy są do du.... poprawy.
Włosy mają jakie takie cienie i kształty ale strasznie przypominają Smoczka xD Plus dotego kosmyk na czole ten po naszej lewej jest zbyt koślawy, Ta bluzo/zbroja na rękawie zabardzo odstaje wygląda na zbyt puszystą. Zbroja zdaje mi się że zerżnięta od opara Krychy sądze tak ponieważ wygląda ona prawie identycznie. Spodnie to konkretna masakra, tam gdzie powinien być rozkrok dałeś za dużo czarnego i te wystające kreski wyglądają jak by miał kolana krzywe. Buty kształtami ujdą.

Cienie !
No i tu to także konkretna porażka oprócz zbroi, Na rękach kompletnie nie widać mięśni. Gdyby nie te kreski odstające spodnie byłyby jeszcze jako takie, ale teraz to jest zwalony efekt.


Włosy na ssj są zbyt położone do tyłu, a cienie nawet ujdą.
Demon form jedynka jest kiczowata te krwawe plamy jak mniemam wyglądają jak jakieś plamy na stroju akatsuki. Te przedłużenie włosów ci kompletnie nie wyszło.
W dwójce jest to co w jedynce tylko że tak samo włosy są zwalenie przedłużone.

/Y
+3KP

37[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Pią Sie 06, 2010 11:42 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dżizas nawet jak się wzorowałem to trzymałem się "przepisów", jeżeli autor nie chce by kopiować czy też wzorować się na jego pracy to NIE !

38[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Pią Sie 06, 2010 7:44 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Wiesz co to znaczy do not use without permision?! Bo mi się wydaje , że nie!Ostrzegam cię! Masz usunąć mój armor z twojego opara, jagby na oparze nie było napisane "do not use without permision" to rozumiem , że możesz użyć bo nic nie napisałem na temat używania, ale jednak napisałem więc radzę ci usuń mój armor z twojego opara.Bo Kurw* nie życzę sobie , żeby moje prace były używanie lub podpiepszane przez innych unszerów, rozumiem jagbyś się zapytał to może bym ci pozwolił ale to już kuw* jest nie wybaczalne.Ządam warna!Bo ten "użytkownik" nie wie co to znaczy"do not use without permision"

39[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Pią Sie 06, 2010 9:39 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
W zwykłej formie na twarzy gnębi mnie te kilka pikseli podobnych do włosów, a jednak to są piksele twarzy. Dziko to wygląda :P. Ogólnie cienie są dobre, ale chyba wzorowałeś się na czyimś cieniowanie albo nie jesteś początkujący. Dobra rozjaśnienie przy Super Saiyan'jin. Wersja demon dziwnie wygląda. Nie pasuje to dej postaci, albo SSJ albo Demon. To według mnie do siebie nie pasuje. Demon nie potrzebnie rozjaśniony :P. Ogólnie to średnio ci wyszły te Oparki :P.

Ocena: 6/10

KP: 1
/Feli

40[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Pon Sie 09, 2010 11:33 am

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
[O-S-W] by domin1522 - Page 2 6d6a845d6627ff55m


Credits: Base S-H
Yoh92(Wziąłem od ciebie kolory do uniformu)


Które włosy lepsze,
Te większe czy te mniejsze?

41[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Pon Sie 09, 2010 3:23 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jak patrzę na te co się wzorowałeś niby, a na te twoje, to myślę, że gdybyś nawet się wzorował na Smoka włoskach to by ci nie wyszły. Te co zrobiłeś to tragedia! Co to k.urwa jest!? Moje pierwsze były lepsze :P Złe cieniowanie tych włosów dałeś. Które włosy lepsze? Żadne! I pierwsze i drugie są złe. Uniform jest dobry, ale jak patrzę na te włosy to wątpię czy ty to cieniowałeś, a może po prostu rip.
Nawet jeśli chciałbym ci dać 2 to nie moge.
Ocena 1/10 Nie chce mi się wierzyć, że uniform ty cieniowałeś. Mówię szczególnie o spodniach, bo góra to po prawej stronie opara jest dziwnie pocieniowana.

KP: 1
/Feli

42[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Wto Sie 10, 2010 11:15 am

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Powiem ci ze twoje wlosy lepsze nie byly ale dzieki za ocene.I tak cieniowanie bylo do poprawy 👅

43[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Wto Sie 10, 2010 11:42 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Omg. Chłopie, od razu zmień włosy. Nad cieniowaniem też popracuj. Nie wiem czy ukradłeś ten strój czy coś ale jest w porządku. Podobają mi się cienie i jego wykonanie. Chociaż rękawice totalnie skopałeś. Niektóre elementy nie są wgl. pocieniowane ! A przynajmniej tak wyglądają. Buty wyglądają jakby miał kalesony. Chodzi mi o to, że zlewają się ze spodniami. Popraw opara a szczególnie tą szope. Nie chce mi się wierzyć tak jak maximusowi, że ty cieniowałeś strój, ale bądźmy dobrej wiary. Ode mnei też dostajesz 1/10 bo wygląda to podejrzanie, a włosy są.. ARGH


KP: 1
/Feli

44[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Wto Sie 10, 2010 12:00 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc bierzmy się do roboty ^^.
Włosy są strasznie kwadratowe i krzywe. Dobrze by było jakbyś zrobiłeś zupełnie nowe. Poza tym strasznie się w nich udziela pillow shading. Twarz , bluza , spodnie ,ręce są do poprawy. Wygląda ,ze lubisz losowo umieszczać cienie ,a to wcale dobrze nie wygląda. Buty także źle pocieniowane,poza tym one jak i nogi wyglądają na strasznie krzywe ,coś tutaj kombinowałeś i nie wyszło to na dobre. Są także jakieś takie dziwnie duże w porównaniu do reszty ( nawet jak na LSW :P ).
Podsumowując na dobrą sprawę możesz zacząć robić nowy OPAR ,bo tego nie ma nawet co poprawiać.
2/10


KP: 1
/Feli

45[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Sro Sie 11, 2010 9:03 am

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
ok robie nowego OPARA :) (tamtego jak robilem to bylem troche "chory" :)

46[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Pią Sie 20, 2010 11:25 am

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Po dużej hańbie ze wzorowaniem się powracam z nowym OPAREM(Sory za tamte zajścia :) )


[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Bb3afe5c53ef8264m


Credity: yoh(kolory uniformu)
Base S-H
Domin1522(za uniform :) )


moglibyście ocenić?

47[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Nie Sie 22, 2010 11:12 am

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
[O-S-W] by domin1522 - Page 2 683052a642ee5942m


Sory za Double:)
Credits: Nieznany twórca włosów goku ssj
Yoh92
Base S-H

48[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Pon Paź 04, 2010 1:28 pm

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
[O-S-W] by domin1522 - Page 2 50a9fe8bf2cb1972m

Nowy shit :)


Credit jeszcze dla yoha za kolory uniformu domina

49[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Wto Paź 05, 2010 8:31 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Krótko, zwięźle i na temat.

Włosy mają całkiem ciekawy kształt, ale wydaje mi się że przesadziłeś z lewym kosmykiem. Jest zdecydowanie za duży i za daleko odstaje biorąc pod uwagę całość.
Sama postać z daleka nie prezentuje się jednak źle, pomijając ten cholerny kosmyk i spodnie w drugim OPAR'ku. Aczkolwiek.. Zbliżmy sobie ją w Paint'cie.. OH SHIT!
Cienie na włosach mogą być, ale dopiero teraz zorientowałem się że lewy kosmyk jest dłuższy od prawego, a nie powinien.
Cieniowanie skóry głowy dość.. amatorskie. Nie podoba mi się, głównie z powodu dwóch ciemnych px między oczami.
Cieniowanie zbroi Saiyańskiej jest dość słabe i wymaga poprawek. Żłote elementy na zbroi cieniowane dwu-tonowo, rękawiczki również złote, tym razem cieniowane trzy-tonowo.. Eh.. Zdecyduj się, okey?
Spodnie to za przeproszeniem "shit". Po prostu całe cieniowanie do poprawy, obowiązkowo.
Favor uniform w miarę, ale cieniowanie spodni jest żałosne. Koniecznie musisz je poprawić. Zbyt łagodne przejścia między czerwonymi odcieniami. Mięśnie nie powalają.
W ostatniej pracy natomiast.. Czemu postać jest bardziej umięśniona niż w drugiej? Pierwsza natomiast jest wyższa niż dwie następne. Nie. Pierwsza najwyższa, druga niższa, trzecia najniższa. WTF? On się kurczy w ubraniu? Przyjacielu, zrób coś z tym bo jeszcze trochę i przy kolejnym ubraniu w ogóle Ci zniknie. W ostatniej pracy cieniowanie jest najlepsze ale to wciąż nie oznacza, iż jest wspaniałe. Przed Tobą wiele pracy, a ostra krytyka jedynie sprawi że albo się poddasz, albo będziesz dążył do tego by być lepszym. Jak zrobisz? Czas pokaże.

KP: 3
/Feli

50[O-S-W] by domin1522 - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by domin1522 Wto Paź 05, 2010 9:50 am

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
W końcu ktoś skomentował moją pracę ;D .Dzięki Yoh za opinię.Zmotywowałeś mnie do pracy: :D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» domin1522
» [Rysunki] By Domin1522

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.