Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Empty Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Pią Lip 30, 2010 6:06 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
witam szukam kodów do Dragon Ball Z - Buu's Fury szukałem i nie znalazłem może wy znajdziecie. Pomocy.

2Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Empty Re: Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Pią Lip 30, 2010 6:29 pm

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Dobra więc po cholere ci czity do tej gry jak ona jest cholernie latwa!? TO jest SMIECHU WARTE! Ta gra jest prosciutka ze o cholera. Ja ją przeszłem w 1.5 H? Bez giniecia oraz poradnikow. Jesli w takiej grze masz problemy,że bez czitów nie przejdziesz to... szkoda gadać. W dodatku na to nie ma czitów. A jakby były polecałbym nie używać ich bo nie polepszają lecz psują gre.

3Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Empty Re: Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Pią Lip 30, 2010 6:33 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
nie chodzi mi o to żę jest zatrudna ciemnoto -.- ja ją przeszedłem ale chodzi mi o to że chce kody do tej gry po to żeby wyprubować postacie którymi nie można normalnie grać i potwierdzam ta gra jest łatwa przechodziłeś tą gre w 1,5h hahaha ja to przeszedłem w 48 min

4Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Empty Re: Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Pią Lip 30, 2010 6:37 pm

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Wszystkimi postaciami sie da grać. A gre przeszedłem w 1.5H bo mi sie nie spieszyło. Tak by było 40min? Ale cos mi sie nie chce wierzyć, że ty to przeszedłeś bo sie każdą postaciąda grać (no chyba że bossem chcesz ale to sie nie da za cholere).

5Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Empty Re: Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Pią Lip 30, 2010 6:43 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
koleś chodzi mi o kody do postaci że można grać wszystkimi np. Vegito,Gogeta,Picollo,C18,Goku GT,itp

6Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Empty Re: Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Pią Lip 30, 2010 7:45 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Nie ma kodów na takie postaci... Potrzebny by był hacking ROMu... Ale wątpię, żeby taki był...
Gogetą da się grać jak zdobędziesz wszystkie Hercule i Z Boxy... Wtedy przy postaci Goku i Vegety pojawi się umiejętność scalenia...
Poza tym nic...

7Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Empty Re: Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Pią Lip 30, 2010 8:01 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Jest tylko jeden kod na postać, którą normalnie się nie da grać: Hercules. Pozostałe (Goku GT itd) nie da się nimi grać, poza Vegito i Gogetą, którymi możesz grać po zebraniu boxów, o których powyżej wspomniał Woogy.

8Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Empty Re: Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Pią Lip 30, 2010 8:06 pm

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
@up
Da sie grać jedynie Gogettą bo Vegetto już sie nie może scalić ;s
@Woogy
Fakt zapomniałem o Herkulesie... no i jest jeszcze Videl. Ale te postacie to można sobie wsadzić głeboko w d#pe.
@topic
Można zhakować 3 postacie. Vegetto, Herkules i Videl. Reszty nie da rady (bo niektorymi mozesz odrazu grac a inne po prostu nie). AMEN

szczepan

szczepan
Don
Don
wy tu sobie nabijacie posty czy co a tak wg to mam już kody pzdurąjest że ich nie ma bo ja ich uzywam umc :D proszę o zamknięcie tematu


Ty se spamisz, pisząc temat a potem pisząc: "a już znalazłem". Najpierw nie można szukać? btw. wątpię że znalazłeś.
/f

10Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Empty Re: Dragon Ball Z - Buu's Fury Hacked kode Sob Lip 31, 2010 5:05 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Do każdej gry, a przynajmniej do większości są kody lub jakieś cheaty.
Zamykam, na twoją prośbę. Nikt nie spamował, bo starał się Ci pomóc. Tak na przyszłość, zanim z czymś strzelisz ;)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.