Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1PSP>>Pilne<< Empty PSP>>Pilne<< Pon Sie 02, 2010 2:23 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Witajcie, zwracam się do was z prośbą o poradę. Ja na tą chwilę kompletnie nie znam się na PSP, a mam zamiar sobie kupić no i tu jest problem ... wybrałem sobie kilka które wydają mi się dobre, no i teraz proszę was o pomoc w wyborze czy któraś jest lepsza od innej, czy też wszystkie są badziewne...

PSP 1
PSP 2
PSP 3

2PSP>>Pilne<< Empty Re: PSP>>Pilne<< Pon Sie 02, 2010 3:34 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Polecam zestaw nr. 1, problem jest jeden: do końca aukcji zostały 3 godziny. Ten zestaw jest najlepszy, oferuje duży zestaw pluginów, bajerków, themów itd. Do zestawu (z tego co czytałem) dostajesz też najlepsze pozycje: DBZ Shin Budokai 2, Tekken 5: Dark Resurrection, Metal Slug... to są same słodycze na tą konsolę :) + dają ci darmowego Remote Joy - obraz na ekranie komputera.

3PSP>>Pilne<< Empty Re: PSP>>Pilne<< Pon Sie 02, 2010 4:01 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
ok dzięki dase jesteś zajeiście pomocny ^^. temat można zamknąć.Chyba, że ktoś jeszcze ma jakieś propozycje.

problem jest jeden: do końca aukcji zostały 3 godziny

hah, to żaden problem dla mnie...

4PSP>>Pilne<< Empty Re: PSP>>Pilne<< Pon Sie 02, 2010 4:16 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Na razie nie zamykam, możesz potem powiedzieć, czy na serio pomogłem (czy jesteś zadowolony z zakupu). Jeżeli będzie finito pewnito, może wtedy zamknę.

P.S. Jestem ciekawy co Viego powie na temat tych "zestawów". On też zna się na PSP.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.