Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Empty [O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Wto Sie 03, 2010 8:09 pm

Shun

Shun
Zbanowany
Zbanowany
Witam jakże po długiej przerwie, z powodu iż mój stary temat jest gdzieś na drugiej czy tam na trzeciej pozwoliłem sobie założyć nowy temat w którym będę umieszczał swoje prace...

O.P.A.R'y

Imię/Pseudonim- Bezimienny
Opis-Opar a raczej revamp starego oparka który wylądował na DBEvS około dwóch tygodni przed fuzją
-O.P.A.R:
http://yfrog.com/nebezimiennyp
[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Nebezimiennyp
Credit- Na obrazku

Imię/Pseudonim- Toro[Z Hiszpańskiego na polski Byk:
Opis-Opar który powstał z nudów a raczej dlatego że chciałem spróbować zrobić coś nowego tzn. chciałem zrobić grubego tak! GRUBEGO umięśnionego gościa z którego zrobię Sprita lub Spara...
-O.P.A.R
http://yfrog.com/i3toroap
[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun I3toroap
Credit- Na obrazku


Imię/Pseudonim- Shun
Opis- Tak... Stary poczciwy Shun zrevampowany i przeniesiony na base Shadow Huntera
-O.P.A.R
http://yfrog.com/2dnewshundokoczyp
[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun 2dnewshundokoczyp
Credit- Shadow Hunter

Imię/Pseudonim- Orc Base
Opis- Base przedstawiające zwyczajnego Orca czyli rasę stworzeń znaną między innymi z gier seri BLIZZARD'a o nazwie Warcraft.
-O.P.A.R
http://yfrog.com/5sorcbasep
[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun 5sorcbasep
Credit- Shadow Hunter


P.S - Proszę o wskazówki co poprawić w poszczególnym O.P.A.R'ku

Z góry dziękuję wszystkim którzy ocenią moja O.P.A.R'ki :D

Wiesz, co to jest tag, więc długo czekać nie będziemy.



Ostatnio zmieniony przez Shun dnia Sro Paź 06, 2010 1:11 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Empty Re: [O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Wto Sie 03, 2010 9:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm.. Muszę nabić trochę KP, żeby nie było więc że się zaniedbuję w ocenach na forum, ocenię Ci prace.
Btw. Wracasz do LSW?

Noname:
Nie kojarzę tego OPAR'a, ale skoro mówisz że był przed fuzją jeszcze na DBEvS to niech Ci będzie. Jednak do rzeczy..
Ogólnie, OPAR prezentuje się całkiem dobrze. Ale tylko z daleka i tylko gdy popatrzysz na niego chwilę. Po dłuższej chwili patrzenia na niego, można zauważyć dość istotne i niekiedy głupie błędy.
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to oczywiście włosy. Są podobne do włosów OldYoh'a z DBEvS. Ale tylko podobne, bo widzę że nie jest to żaden plagiat. Za dużo ciemnych px, złe cieniowanie. Włosy wyglądają nienaturalnie, a mimo wszystko powinny. Postaraj się zmienić styl cieniowania włosów.
Nie pasuje mi tutaj cieniowanie dwutonowe. Zdecydowanie lepiej postać wyglądała by z użyciem trzech odcieni. Cieniowanie spodni słabe. Zbyt pospolite. Tak samo jak nad włosami, tak i nad spodniami musisz popracować. Myślę że jeszcze się wyrobisz.
Kolejnym błędem jest klatka piersiowa. Zdecydowanie wygląda zbyt kwadratowo. Mówię serio, musisz ją całkowicie przerobić stosując trzy odcienie, nie dwa. Dwoma trzeba umieć stworzyć dobre mięśnie. Na rękach nie wygląda to tragicznie, ale klata.. Oh, shit!
Ogółem. Postaraj się zmienić styl cieniowania, i zamiast stosować cieniowanie dwutonowe, zacznij stosować trzytonowe w tego typu pracach.

Toro:
Zdecydowanie Ci nie wyszedł. OPAR jest po prostu do dupy. Nie obrażaj się na mnie, ale patrząc na niego nic więcej nie przychodzi mi do głowy.
Cieniowanie dwutonowe nie pasuje do tej postaci, ani trochę. Lewa ręka jest zbyt mocno podniesiona, prawa za to jest zbyt nisko i wygląda jak przyklejona. Nie przypomina masywnej łapy jaką powinien mieć tego typu OPAR, a kawałek plasteliny. Mięśnie.. Zaraz, a są tu jakieś? Niema mięśni. Łapy koniecznie do poprawy, najlepiej narysuj nowe. Prawa ręka to totalna porażka. Zresztą.. Czemu on ma jedną łapę niżej, drugą wyżej, co?
Armor wyszedł jako tako, ale tylko pod względem proporcji. Cieniowanie znowu leży i błaga o pomstę do nieba. Po kiego zastosowałeś tu PillowShading? Ten styl nie wygląda dobrze, jest zdecydowanie do dupy.
Spodnie słabe. Cieniowanie jeszcze gorsze. Cały OPAR wygląda zbyt sztywno. Jeżeli jednak odkryjesz jaki popełniłeś tutaj przy nogach błąd, będę z Ciebie niezmiernie dumny.
Ogólnie. Wszystko do poprawy. No.. Prawie.

Shuna i Orc Base nie oceniam.
Shun jak Shun, powstał z niego Sprit. Ogólnie jest dobrze i całkiem ciekawie wykonany, aczkolwiek kilka błędów bym znalazł. Mimo to, nie oceniam OPAR'ów z których już powstały Sprity..
Orc Base nie ocenię, bo nie mam czasu na wymienianie tylu błędów. A jest ich zdecydowanie zbyt dużo, żeby to opisać.

Ogólnie. Witaj znowu w LSW i pracuj! Doskonal się znowu w tej dziedzinie i jej nie porzucaj :P

3kp

3[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Empty Re: [O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Sro Sie 04, 2010 6:34 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc .... Pracka 1: Włosy mają dobry kształt, cienie nie są zadawalające ale złe też nie są, jedyne co mi się najbadzej nie podoba to klata.Ta ivull forma ładnie ci wyszła.Popraw klatę i umienśnienie, poza tym nie widzę takich większych błędów.
7,5\10
Pracka 2: Jak dla mnie jest on trochę przekokszony, popraw mięśnie rąk, popraw trochę kontury włosów i cienie ssj.Pozatym reszta jest git.6\10
Pracka 3:Shun jak zawsze xD Kamizelka ma w miarę dobre kształty, włosy są git, spodnie standard, popraw trochę umienśnienie.
8\10
Pracka 4: Orc base, no muszę przyznać , że ta pracka ci nieźle wyszła, pocieniuj go jeszcze ładnie i będzie dobrze ;) . Popraw dłoń bo ma dziwny kształt.8,2\10

4[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Empty Re: [O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Pon Wrz 27, 2010 9:40 pm

Shun

Shun
Zbanowany
Zbanowany
Oto kilka moich revamp'ów Shun'ka :> Proszę o ocenki :P
[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Nf46295391p

Dla ślepych
http://yfrog.com/nf46295391p

5[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Empty Re: [O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Wto Wrz 28, 2010 6:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wracasz do LSW?!
[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Xoooo

Zaskoczyłeś mnie, serio xd Dobra, ale zobaczmy co żeś tam zrobił.

Przeważnie tylko zmienione ubranie i styl cieniowania. Najlepiej wygląda shun w białej zbroi Saiyańskiej, pod pierwszym bez podkoszulki.
Cienie nie zachwycają, mógłbyś zmienić styl. No, ale nie będę mówił co masz robić, zrobisz jak będziesz chciał.
Kolor biały nie zbyt pasuje do Shun'a, może to dlatego że przyzwyczaiłem się do czarno-pomarańczowego. Mięśnie na rękach dobrze widoczne, trochę za dobrze, ale to dobrze (XD?). Włosy bardziej sterczą, fajnie ;s
Ale cholera, nie podoba mi się klatka piersiowa. Tyle napchałeś tego brązowego odcienia, że ta klatka piersiowa wygląda po prostu tragicznie.
Które OPAR'y najlepiej się prezentują?
1, 2 i 3 na górze oraz 1 i 2 na dole.
To na tyle, ogólnie prace słabsze. Spodziewałem się po Tobie jeden, ale lepszej pracy. No cóż, przerwa widać zrobiła swoje xd

KP: 2 (600 kape)
/Feli

6[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Empty Re: [O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Sro Wrz 29, 2010 9:14 pm

Shun

Shun
Zbanowany
Zbanowany
Taki Revamp mojego starego sprita Starkera

Oto i on!
http://yfrog.com/0t59291709p

7[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Empty Re: [O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Czw Wrz 30, 2010 12:47 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Ja Ci ocenię :P.

Zacznę od włosów. Kształt jest nawet ładny, lecz moim zdaniem można jeszcze to poprawić/ulepszyć. Jak już jest kosmyk w lewą stronę to chyba ładniej by wyglądało jakbyś dodał prawy kosmyk :>. Cieniowanie nie jest złe, ale może być lepsze. Osobiście nie lubię tego typu cieniowania włosów. Dalej jest koszulka, cieniowania prawie nie widzę bo zasłania liczba "10", które nie jest aż tak zła. Lepiej chyba opar wygląda z krótkim rękawkiem, chyba żebyś poprawić cienie długiego rękawka. Pasek jest taki zwyczajny... nie ma żadnego urozmaicenia. Spodnie są chyba najlepiej pocieniowane z całego opara, fajnie dobrane kolorki i wgl. Podobają mi się też buty... Ogólnie opar nie jest zły, ale może być lepszy :P

Ocena: 6/10 :;.;:

KP: 2
/Feli

8[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Empty Re: [O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Wto Paź 05, 2010 8:45 pm

Shun

Shun
Zbanowany
Zbanowany
Oto moje dwie najnowsze pracki gadajcie co mam poprawić bo za nie długo będę się brał za poprawę tych dwóch oparków. (Wiem Masło maślane :D)

[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Img81

Dla ślepych
http://img814.imageshack.us/img81

@Edit
Poprawiłem link i przepraszam za to białe tło mam nadzieje że mnie nie zabijecie :/

[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Naforumj

https://2img.net/r/ihimizer/img405/7237/naforumj.png



Ostatnio zmieniony przez Shun dnia Sro Paź 06, 2010 11:17 am, w całości zmieniany 1 raz

9[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Empty Re: [O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Sro Paź 06, 2010 6:00 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tu nic nie ma. Ucięło Ci chyba kawałek linka albo coś, bo wyświetla mi się białe tło. Chyba że to mam ocenić XD

Jakby to ująć, ta biel dostarcza tej bieli tego czegoś.

Dobra, koniec żartów. Popraw linka.

10[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Empty Re: [O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Sro Paź 06, 2010 12:29 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Nadal nie ma taga w temacie, trzeciego upomnienia nie będzie.

11[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Empty Re: [O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Sro Gru 29, 2010 10:10 pm

Shun

Shun
Zbanowany
Zbanowany
Tutaj taki nowy oparek robiony z nudów tematyką miało być anime Naruto... No ale wyszło jak wyszło... XD

[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun 2vl89dt

Dla ślepych:

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2vl89dt.png

Credit for Sasuke Ish...

12[O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Empty Re: [O.P.A.R's][S.P.A.R.'s] - By Shun Czw Gru 30, 2010 6:12 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Zacznijmy od włosów. Sam kształt jest dość prosty, ale chociaż przyzwoicie wykonany, i dość dobrze pocieniowany. Ale mógłbyś trochę się pobawić z tym cieniowaniem, bo ogólnie dziwnie wygląda xd Opaska jest fajna i wogle, reszta opara też dosć ładna.
7/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.