Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Komiks] History of Kapsuls Empty Re: [Komiks] History of Kapsuls Sro Sty 13, 2010 6:25 am

Sneaki

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Powiem Tak :
Zajefajne!!!
Kiedy zobaczyłem tych dzieciaków to :affraid: ze śmiechu padłem :D
Walki trochę nie wyraźne 9/10

2[Komiks] History of Kapsuls Empty Re: [Komiks] History of Kapsuls Czw Sty 14, 2010 4:50 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
1.Ta czcionka nie obłsuguje poslikch liter, błąd :<
Zaczepiste małe gnojki xD
2.Znowu lion? nie masz czegoś bardziej orginalnego x/?
Mogłeś rozmowe zrobić lepszą to znaczy klatka z sensyaiem , klatka z nimi , tak na przemian :d
3.Niezbyt rozwiniety trening , mogłeś to bardziej rozwinąć.
4.Strasznie pogmatwane, troszke nie wiadomo o co chodzi.Za dużo wsyzstkiego w jednym odcinku.Próbujesz z tego zrobić Barwy Szczęścia?
5.Całkiem fajne, ale fabuła się coraz bardziej gmatwa i wkurza mnie ilość bohaterów, nie rozróżniam ich >.6. Btw. Na leniucha? Po paru godzinach wyczerpującej walki ...
Za duzo gimpo/psowych efektów myślę, fajna ogólnei walka , może przdałoby się troche więcej melee.

Oglnei fajnz komiks :P
Dopiero zaczyna rozwijać się akcja, rób dłuższe party.Czekam na więcej! :D


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

3[Komiks] History of Kapsuls Empty Re: [Komiks] History of Kapsuls Pon Lut 15, 2010 8:18 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
8 Odc:
https://2img.net/r/ihimizer/img687/238/13963279.png

4[Komiks] History of Kapsuls Empty Re: [Komiks] History of Kapsuls Pon Lut 15, 2010 10:22 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc tak naprawdę bardzo dobra praca ta fabuła jest troche pokręcona ale naprawdę pasuje do dragon ball dialogi są bardzo ładnie wykonane,i ja tam jestem 10/10 bardzo dobry komiks.

5[Komiks] History of Kapsuls Empty Re: [Komiks] History of Kapsuls Pon Lut 22, 2010 6:01 pm

Rairakku

Rairakku
Earthling
Earthling
Wow Super komiks.
Więc fabuła naprawdę dobra i rozwinięta. Dialogi ciekawe.
Fabuła:
Z dobrym pomysłem i chęcią rozwinięcia możesz zrobić co tylko chcesz z tą fabułą. Walki są efektowne i wciągające. 1 chapter ze spotkaniem tych dzieciaków był najlepszy. Historia jest pełna akcji jak i humoru(mam nadzieję ze potem pojawi się trochę więcej dramatu :p).
Dialogi:
Dialogi mi się podobają gdyż nie są oklepane i monotonne. Bardzo dobrze się je czyta.
Ogólnie moja ocena:
:sparta1010:

/V
+1 KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.