Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Co myślisz o Radiu ARS?

Radio ARS - Rekatywacja pomysłu 123a1076%Radio ARS - Rekatywacja pomysłu 123c10 76% [ 25 ]
Radio ARS - Rekatywacja pomysłu 123a1012%Radio ARS - Rekatywacja pomysłu 123c10 12% [ 4 ]
Radio ARS - Rekatywacja pomysłu 123a1012%Radio ARS - Rekatywacja pomysłu 123c10 12% [ 4 ]
Radio ARS - Rekatywacja pomysłu 123a100%Radio ARS - Rekatywacja pomysłu 123c10 0% [ 0 ]
Radio ARS - Rekatywacja pomysłu 123a100%Radio ARS - Rekatywacja pomysłu 123c10 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 33

Poll closed

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:11 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Witajcie. Pamiętacie jeszcze... nie pamiętam czyj, ale wiem iż była na forum pewna propozycja założenia radia ARS, pamiętam także iż takie radio było (dostępne na CBoxie) lecz miało krótki żywot - nie działa do dziś. Wiem jak takowe radio założyć, kosztowałoby to pieniądze ale to już kwestia do ustalenia w między adminami i moh(d)ami (tak tak, bd płacił) ale teraz ważne (o ile nie najważniejsze) pytanie: czy opłaca się płacić. Na to pytanie musicie odpowiedzieć WY. Jako, że na ARS nie mamy ponad 100 aktywnych użytkowników, tak więc radio miałoby 50 wolnych slotów, ale czy chcielibyście go słuchać. Żebym was nie zostawiał z niczym, oto co proponuję: 3 rodzaje ramówek:

- Anime (muzyka z anime, openingów, endingów)
- Hardcore (muzyka tupu alternate, metal, rock)
- Piosenka na życzenie (utwory wybrane przez użytkowników, obojętnie jaki rodzaj, ale bez wulgaryzmów, ew. z cenzurą. Dlaczego? Trzymajmy poziom...)

Jak podoba wam się pomysł? Rozmawiałem o tym z Viegiem, ale on chciałby znać opinie użytkowników, tak więc pytam was - słuchalibyście radia? Jak podoba wam się pomysł? Głosujcie w ankiecie i ODPOWIADAJCIE W TEMACIE!

Pomysł rozpatrzony przez Administrację.
Większość reaktywacji to porażki. Na czas nieokreślony - "Odrzucono".
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Dase dnia Czw Sie 19, 2010 8:46 am, w całości zmieniany 1 raz

2Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:29 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Bardzo dobry pomysł wręcz świetny ja jestem napewno na tak ale może by robic coś w stylu wywiadów naprzykład z adminami raz na jkiś czas ale wtedy jak byś my uruchomili radio można było by ważne informacje i inne żeczy dawać w radiu

3Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:32 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Pomysł niezły, ale jak sam powiedziałeś - trzeba by zebrać na to trochę kasy... Więc wiąże się z tym też ryzyko...
Proponowałbym puszczać nutki z anime, za co jakiś czas (np. raz w tygodniu) jakieś piosenki na życzenie - robiłoby się ankietę, czy coś.
Osobiście i ja bym sobie od czasu do czasu posłuchał takiego radyjka :P.

4Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:33 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
ale jak sam powiedziałeś - trzeba by zebrać na to trochę kasy.
Na tyle mało, że będę za to płacić. A i naprawdę - piszcie posty, bo widzę 2 odpowiedzi a 6 głosów w ankiecie.

5Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:36 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
A tak z czystej ciekawości ile takie cos kosztuje o żebym nie zapomniał na jakiej fali

6Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:37 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Według mnie miło było by posłuchac takiego radyjka.Na c-b ten dźwiek co sie pisze posta już mnie wnerwia ^^.Dla mnie pomysł bardzo fajny.Jestem za.

Jak Cię wnerwia to go wyłącz >.<
/Feli

7Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:43 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Bardzo dobry pomysł i oczywiście popieram go, miło by było posłuchać jakieś dobrej muzyki na cb.

8Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:44 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
Ehh no to tak :
Na jednym z serwerór (radyjko 24 net czy coś takiego) radio kosztuje sms 7.32~~
Sam go używałem i byłem zadowolony(oczywiście nie ma tu opcji autopilota itd.) - no ale to już sprawy czysto techniczne.
Tak samo jak to, że mógłbym grać na radyjku ; D

Uważam, że radio to dobry pomysł, szczególnie jeśli chodzi o takie hmm rozbudowane forum.
Co do Daniel'a Af - niestety nie można podłączyć 2 gości do radia, jedynym wyjściem było by zaproszenie "gościa" do domu - co chyba jest niemożliwe o_O.
Piosenka na życzenie - na forum pojawił by się dział "Radio" w tym temacie moda mieli by tylko prezenterzy. W tym dziale powstawał by temat "Granie tygodnia" w którym ludzie przedstawiali swoje piosenki - duuużo. Potem było by głosowanie i 10 piosenek puszczano z największą ilością głosów puszczano by w jeden dzień - np. niedziele.

Oczywiście słuchałbym/grałbym

9Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:47 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Vladek - mam inny hosting shoutcasta, tańszy, ale nie o tym mowa. Podłączenie gościa jest nie możliwe, owszem, ale mam pewien patent co do rozmów między powiedzmy Viegiem a mną, o to się nie martw, i dobry pomysł by rozwinąć radio, ale najpierw może zadecydujmy na 100% czy ma ono powstać ;)

PS.
miło by było posłuchać jakieś dobrej muzyki na cb.
Radio będzie przez winampa/Aimpa 2, oparte na technologii Shoutcast.

10Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:51 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
Ehh co do serwera ShoutCast - jak narazie nie polecam .
Na pewnym ots'ie o Dragon Ball'u było takie radio - serwer sie rozdupcył - do tej pory gra AutoPilot ciągle powtarzając piosenki bo nie można wrzucić nowej.

11Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:53 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Akurat z tym problemów mieć nie będę, stawiałem już takie radia i nie mam problemów, można rozmawiać podczas puszczania piosenek, teraz kwestia czy dodać radio, o rodzaj technologii na jakiej opierać się będzie ustalimy później.

12Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:54 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
Wiem, że można rozmawiać - grałem na takim ; )
Wystarczy zainstalować plugin'a do Winampa : D
I właśnie na takim serwer padł =3
Ale nie kracze : )
Jak narazie - stawiamy!

13Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 7:59 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Pomysł świetny. Ale hip hop też byś mógł dać, znam kilka kawałków bez przekleństw i mógłbym ci je podesłać :). Pomysł według mnie powinien wejść s powrotem. Podam kilka fajnych kawałków :). Jak najbardziej jestem na TAK!

14Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 8:05 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No więc ja osobiście jestem na tak. Ale co do piosenek... To każda opcja jest dobra. Niektóre openingi i endingi z anime są naprawdę świetne. Metalu lubię słuchać. Każdy mógłby dać coś od siebie, czy to 1 piosenka, czy nieco większa lista ;)

15Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 8:17 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ale hip hop też byś mógł dać
Hip-Hopy, Rapy, Popy, Elektro, Trance, Techno, House... + Reggae wszystko byłoby zawarte w "Piosenka na życzenie".

16Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 8:26 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Dobra to kiedy startujemy z naszym radiem

17Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 8:37 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Czekam na odpowiedź Adminów, jeżeli się zgodzą to radio będzie jeszcze dziś Xd

18Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 9:02 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Wg mnie pomysł bardzo fajny i ja z chęcią słuchałbym tego radia.

19Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 9:35 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Bardzo dobry pomysł. Oczywiście słuchałbym tego radia, dobry jest pomysł na wywiady z adminami na jakieś tematy. Jak najbardziej popieram ten pomysł z wznowieniem radia :D
Metalu jeszcze nigdy nie słuchałem i wątpię czy by mi się spodobał, ale zawsze mogę wyłączyć radio i poczekać aż piosenka zleci. Radio na forum!

20Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 9:41 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Bardzo dobry pomysł, nawet bardzo, bardzo dobry. Jestem zupełnie na Tak! Jestem za wszystkimi propozycjami Dase'a. Tzn. Openingi, Endingi z Anime, Muzyka (Hip Hop, Rock, Metal itp.) i piosenka na życzenie. Czekam, aż Radio powstanie.

21Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 9:45 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
A gdzie opcja "pomysł nie jest dobry, nie będę słuchał a wszystkim innym znudzi się po trzech dniach i będa woleli słuchac muzy w winampie" ? Mi sie pomysł nie podoba...

22Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Sro Sie 18, 2010 11:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o słowo od Admina, to oczywiście jestem jak najbardziej na tak. Gdybyś do mnie z tym napisał, także wolałbym poznać opinie Użytkowników ;)

Oczywiście, jeżeli zobowiązujesz się za to płacić to niema żadnego problemu. Bądź co bądź, możliwe, ale tylko MOŻLIWE że raz na jakiś czas się do tego interesu dorzucę. W każdym razie..

*Anime
Pomysł dobry. Mimo to, wolałbym jeszcze do tego dodawać różne inne japońskie piosenki, niekoniecznie Openingi czy Endingi. Wolałbym posłuchać jeszcze czegoś innego, nie związanego z Anime, a jednak po japońsku.

*Hardcore
Pomysł jak najbardziej mi się podoba. Tu nie mam nic przeciwko, ani nic do dodania.

* Piosenka na życzenie
Jak w każdym radiu, także tutaj nie mam nic przeciw.

Wprawdzie trochę bym do tego dodał, ale skoro mamy piosenkę na życzenie to myślę że niema to zbytnio sensu.

Oczywiście, mogę się zgłosić na prezentera. Nie mam nic do roboty poza graniem w Pokemony i siedzeniem na forum. A z tym pierwszym jakoś ostatnio mi się odechciewa, także przynajmniej miałbym co robić. Mam mikrofon, a Sołtys o ile dobrze pamiętam, jest wielbicielem mojego głosu (XD).

Jeżeli chodzi twoją wypowiedź o Bercik, to myślę że się mylisz. Wprawdzie, można tak zrobić, ale myślę że niektóre osoby wolałyby posłuchać czegoś nowego, jak np. Ja. Mogę odpalić sobie Winampa czy Windows Media Playera i słuchać. Ale w końcu także mi się to znudzi. I co wtedy? Nie potrzebuję tych piosenek? Nie. Tak samo z radiem, jeżeli komuś się znudzi, nie musi słuchać. Ale dla mnie to będzie bardzo fajna odskocznia od tego czego słucham aktualnie.

Ja zagłosowałem na - "To już było, ale czemu nie?". Dlaczego? A dlatego że rzeczywiście, pomysł już był i nie wszedł w życie. Może tym razem się uda, a może nie. Ale nie mam nic przeciwko.

23Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Czw Sie 19, 2010 5:26 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Zapomniałeś dodać - Pomysł zły, nie będę słuchał radia. Bo tak to ograniczasz nas do zaznaczania odpowiedzi z "dobry pomysł" a według niektórych wcale tak nie musi być.
Jak chcecie, mnie to obojętne. Słuchać nie będę.

24Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Czw Sie 19, 2010 8:44 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
@Yoh
Z prezenterami można wszystko ustalić, ja płacę za to grosze więc niema problemu, radio już istnieje, testowałem, działa, teraz tylko wypuścić pierwszą audycję, zgłoś się do mnie na gg (które mam w profilu), mam do ciebie parę sprawę związaną z radiem.

@Wzol & Bercik
Rzeczywiście, wybiła mi się ta opcja, mogliście dać "nie mam zdania", ale już poprawiam ankietę, jeszcze raz przepraszam.

25Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Czw Sie 19, 2010 11:31 am

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Zaznaczyłem opcje : To już było , ale czemu nie? .

Ponieważ ja już dwa razy dawałem ten pomysł , za pierwszym razem nie wypalił , a za drugim życie radia 2-3 dni .
Dobre posunięcie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.