Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Tak, teraz to ja potrzebuje pomocy Empty Tak, teraz to ja potrzebuje pomocy Pią Sie 20, 2010 12:30 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Mam problem. Ponieważ obmyśliłem(z małym udziałem wpływów zewnętrznych) fajną scenkę, ale wymagany jest do niej statek kosmiczne ( z zewnątrz). Chodzi o to, że potrzebuje Sprita statku, a (bądź dobrej jakości obrazek, ale w takiej pozycji, żeby postać Lsw mogła po nim chodzić)ale z zewnątrz. A, i uwaga! - musi być albo bardzo duży, albo tak skonstruowany, abym przynajmniej pojedynczy jego segment mógł powtarzać do woli. To będzie długa scena xD
Pomożecie ? Jakoś was wynagrodzę potem w komiksie :]
/Hadziaa !

@Edit
Sorka, źle mnie mogliście zrozumieć. Nie chodziło o wnętrze statku.



Ostatnio zmieniony przez wzol dnia Pią Sie 20, 2010 1:18 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Tak, teraz to ja potrzebuje pomocy Empty Re: Tak, teraz to ja potrzebuje pomocy Pią Sie 20, 2010 1:07 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
oj a rzesz scenkę wymyślił ale tu masz lepszych nie było
POKÓJ W KTÓRYM STERUJE SIE STATKIEM NIE WIEM JAK TO SIE NAZYWA ale musisz sę troche obciąć
KOTŁOWNIA
sorki że tak mało ale nic więcej nie znalazłem

3Tak, teraz to ja potrzebuje pomocy Empty Re: Tak, teraz to ja potrzebuje pomocy Pią Sie 20, 2010 5:52 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nic innego oprócz tego : http://2.bp.blogspot.com/_E0fo34FuSHo/TBP-PQEb2aI/AAAAAAAAAYY/DgppZqE7IIM/s1600/samus+starship+vectored.png nie znalazłem. Mam nadzieję ,żę Ci to pomoże. Jakbym coś jeszcze znalazł ,to zedytuje post.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.