Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Wpisowe? Empty Wpisowe? Wto Wrz 07, 2010 5:32 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Taak, już dawno nie pytaliśmy "was" o zdanie, ponieważ w naszym gronie mamy pewne "wahania" dotyczące tego pomysłu.

A więc, co powiecie drodzy Użytkownicy na pewne wpisowe kp, aby móc wziąć udział w Konkursie? Wpisowe przykładowo wynosiło by 5kp.
Nie jest to nic trudnego, każdy kto chce wziąć udział w Konkursie po prostu wysyła pracę jak zazwyczaj i wtedy, już wiem że dokładasz się do puli.
Załóżmy dostałem 3 prace na konkurs czyli w puli jest 15kp, i teraz ta liczba podzieli się na 3 miejsca podczas wyników.

A więc, piszcie co sądzicie o wprowadzeniu tego pomysłu. Jesteśmy otwarte na wszystkie sugestie i opinie.

2Wpisowe? Empty Re: Wpisowe? Wto Wrz 07, 2010 7:22 am

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Ja jestem za. Zachęciło by to uczestników konkursu do tworzenia coraz leprzych prac oraz zmotywowało ich do oceniania prac w galeriach innych userów.

3Wpisowe? Empty Re: Wpisowe? Wto Wrz 07, 2010 1:21 pm

Death

Death
First Child
First Child
niezły pomysł, trochę nawiązuje do hazardu ale jest w porządku, jestem na tak!

4Wpisowe? Empty Re: Wpisowe? Wto Wrz 07, 2010 1:28 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Kreatywne punkty są za kreatywność, a nie za ilość ludzi biorących udział w konkursie. Żeby to miało sens trzeba by było wprowadzić nowy system punktów... co mija się z celem. Tak więc - jestem na nie, niech zostanie tak jak jest.

5Wpisowe? Empty Re: Wpisowe? Wto Wrz 07, 2010 1:36 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Moje zdanie jest takie jak Wzola.Jestem na nie a w dodatku userzy którzy nie mają KP nie będą mogli brac udziału w konkursie ? Nie ;]

6Wpisowe? Empty Re: Wpisowe? Wto Wrz 07, 2010 2:59 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
@UP
Coś za coś. Poza tym jest bardzo mało osób ,które nie biorą udziału w akcji Oceniam Kreatywnie. Oprócz tego jakoś nikomu wcześniej nie przeszkadzało to ,że osoby wygrywające konkursy dostawały KP ,więc zmiana ilości wygranej puli nie powinna robić nikomu większej różnicy.

Moim zdaniem to jedynie urozmaici konkursy ,a nie zniechęci do brania w nich udziału. Poza tym te całe 5 KP ,można zarobić po napisaniu 2 komentarzy w "Wasze prace" ,więc ta druzgocąca ilość 5 KP nie powinna być problemem.

@Down
Może i pomysł wymuszony ,ale właśnie takie wymuszone pomysłu dodają "klimatu" forum. Trochę zmian nie zaszkodzi ,a na pewno nikomu w żaden sposób nie zaszkodzą.



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Wto Wrz 07, 2010 3:14 pm, w całości zmieniany 2 razy

7Wpisowe? Empty Re: Wpisowe? Wto Wrz 07, 2010 3:10 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
@UP
🤦
Jedyna zmiana w tym momencie polega na uzależnieniu ilości otrzymywanych punktów od ilości userów uczestniczących w konkursie. Kreatywne punkty za wygraną w konkursie - no niech będzie... ale ten (mówię tu o pomyśle z tego tematu) pomysł jest taki wymuszony :/

8Wpisowe? Empty Re: Wpisowe? Wto Wrz 07, 2010 4:07 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No więc na "próbę" zrobiłem konkurs, zapraszam do udziału zobaczymy jak to wypali.
https://anrevosprites.forumpl.net/konkursy-f8/11-oads-t2300.htm#28208

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.