Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[INNE]Tutoriale na Live Empty [INNE]Tutoriale na Live Pią Wrz 17, 2010 3:47 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Witam. Będę prowadził także Tutoriale live, dotyczące obróbki Video oraz tworzenia Gifów, jeżeli ktoś jest na tyle leniwy by nie obejrzeć moich tutków "Gifs Training" :) Livy prowadzę zazwyczaj w Weekendy, godziny 17-20, jeżeli tylko jestem dostępny. Możecie mnie znaleźć na forum (CBox) oraz GG (5057384). Jak będą prowadzone Tutoriale Live? Wystarczy mieć Skype, jeżeli znacie jego nowe możliwości to wiecie co mam na myśli, jeżeli nie, tym, którzy takiego tutka na żywo chcą obejrzeć, to się dowiedzą.

Pozdr, Dase.

2[INNE]Tutoriale na Live Empty Re: [INNE]Tutoriale na Live Pią Wrz 17, 2010 4:06 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Łał, dobry pomysł. Dość oryginalne nawet powiem. Najlepiej jakbyś zaznaczył dokładną datę i godzinę ;D.

3[INNE]Tutoriale na Live Empty Re: [INNE]Tutoriale na Live Pią Wrz 17, 2010 4:50 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Świetny pomysł, mógłbyś także nagrywać te filmiki dla tych którzy na przykład nie mogą w ten dzień bo coś muszą zrobić :). Pomysł na prawdę świetny, na pewno będę oglądał twoje tutki :).

4[INNE]Tutoriale na Live Empty Re: [INNE]Tutoriale na Live Pią Wrz 17, 2010 4:56 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Cóż, nagrywanie nie za bardzo podchodzi mi pod to, bo jeżeli robię o czymś tutorial dla wszystkich to go robię normalnie (video tut), te Live Tutki to coś jakby "korki" z danej dziedziny LSW ;P Dodam, że niestety można robić to tylko z jedną osobą wiesz grupy odpadają, ale zawsze coś ;)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.