Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Podczas pracy.. Empty Podczas pracy.. Pią Wrz 17, 2010 11:25 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
A więc, coś na rozruszanie (znowu?) tego działu.

A więc topic dotyczy, co was inspiruję podczas tworzenia oparków, gifów, spritów i czegokolwiek co z forum związane.
Może muzyka? Inne prace? Tematyka Konkursu? A może macie własne inspiracje i jakieś sposoby na zmotywowanie siebie do pracy.

Mam nadzieje na jakieś obszerne posty :;.;:

2Podczas pracy.. Empty Re: Podczas pracy.. Pią Wrz 17, 2010 11:31 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
W czasie pracy inspiruje mnie muzyka z anime, najczęściej openingi Bleacha a dokładniej: 1,2,3,5,6. Myślę, że także Bercik z którym prawie ciągle gadam na skype. Często też jak włączę paint to odechciewa mi się robić sprita/oparka, w tedy to się zmuszam aby go zrobić albo go nie robię. 🐱

3Podczas pracy.. Empty Re: Podczas pracy.. Sob Wrz 18, 2010 2:15 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Właściwie, często słucham muzyki, ale czy zaraz inspiruje mnie do pracy i bawienia się w LSW? Raczej nie. Jeżeli mam jakiś pomysł lub się nudzę, po prostu otwieram Paint'a i robię pracę.

Czasem do roboty natchnie mnie muzyka, czasem Anime które obejrzę czy film, czasem książka lub gra, a czasem realni ludzie których w wersji LSW odpicowuje. Jeżeli chodzi o Sprity to pomysł bierze się z niczego. Wpadnie do głowy, fajnie wygląda jako OPAR to robię więcej póz i biorę się za Sprita ;)

4Podczas pracy.. Empty Re: Podczas pracy.. Sob Wrz 18, 2010 9:55 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Pomysł ? Hm? Nie mam żadnych pomysłów ani inspiracji, chcę mi się robic oparka - włączam painta i po prostu go robię ; >

5Podczas pracy.. Empty Re: Podczas pracy.. Nie Wrz 19, 2010 6:39 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Aa, ja też chce tu napisać ;3.
Ja zazwyczaj jak coś robię to na Konkurs, albo jak wpadnie mi do głowy pomysł.
Nigdy z nudów, zawsze konkursowa motywacja ;X.

6Podczas pracy.. Empty Re: Podczas pracy.. Nie Wrz 19, 2010 7:33 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Mnie do robienia Opar'ów motywuje to samo co do oglądania anime... fajne laski xD W tworzeniu żeńskich Opar'ków jest coś takiego co sprawia mi ogromną przyjemność, no i oczywiście muszę mieć ochotę bo bez tego wyjdzie totalny shit. Jeśli chodzi o gify to potrzebne są trzy rzeczy: czas, pomysł i dużo samozaparcia. Prac konkursowych nie robię, bo znając moje umiejętności mam raczej marne szanse xD

7Podczas pracy.. Empty Re: Podczas pracy.. Nie Wrz 19, 2010 8:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No niestety jeżeli chodzi o mnie ,to mam duże problemy z robieniem OPAR'ków. Na dobrą sprawę nic mnie nie inspiruje ,może jedynie jak trafi się konkurs ,to nawinie się 1 ,może 2 pomysły. Jeżeli już coś mi się utworzy w tej łepetynie .to jest coś ( jak na moje możliwości ) niewykonalnego ,więc odpuszczam sobie ten szalony pomysł. Gdybym miał więcej weny ,to robiłbym znacznie więcej prac ...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.