Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Gif Empty Gif Sro Wrz 22, 2010 4:55 pm

Sandi9610

avatar
Zbanowany
Zbanowany
A wiec uwazajcie mniee za kogo chcecie ale mam problem chciallbym opublikowac mojom prace a z pomocom sony wegas mi niewyszlo bo muwionc to co sie stalo to cos zepsulem zainstalowalem wegasa potem wzielem keymena czy jakos tak i tak robilem itp i usunelem bo chcialem go od nowa zrobic(Od nowa bo nieprzeczytalem instrukcji Debil ze mnie)a wiec prosze o pomoc tak zebym mogl wstawic na strone youtube dziekuje i czekam na odpowiedz

2Gif Empty Re: Gif Sro Wrz 22, 2010 6:01 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Nie ważne za jakiego cię uważamy, ważne, że nie rozumiem(y) co mówisz, ciężko jest pomóc gdy nie zna się przyczyny... Co konkretnie się dzieje z Vegasem? Poza tym, jak chcesz od nowa go zainstalować, to najpierw go odinstaluj (-_-), a potem zainstaluj jeszcze raz, polecam na innym dysku (!).

3Gif Empty Re: Gif Czw Wrz 23, 2010 11:53 am

Sandi9610

avatar
Zbanowany
Zbanowany
No i problem jest tu ze ja usunelem ikonki z paska START tez usunelel z dysku C tez usunelem i tera niemam jak odinstalowac

4Gif Empty Re: Gif Czw Wrz 23, 2010 1:50 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
A znasz "dodaj lub usuń programy"? Polecam nauczyć się obsługi komputera -_-

5Gif Empty Re: Gif Czw Wrz 23, 2010 4:06 pm

Sandi9610

avatar
Zbanowany
Zbanowany
jak to znajde??

6Gif Empty Re: Gif Czw Wrz 23, 2010 4:23 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Najpierw naucz się podstaw komputera, potem pisz w sprawie tworzenia gifów... I nie mów "będzie szybciej jak powiesz" - nie mam czasu na tłumaczenie budyw cepa (dodam, że cep się nie składa, btw, jest to przysłowie, wolę uprzedzić).

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.