Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nasze początki z grafiką. Empty Nasze początki z grafiką. Sob Paź 16, 2010 6:23 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Więc jak mówi tytuł tematu będziemy rozmawiać tu jak zaczynaliśmy przygodę z grafiką.

Ja zacząłem się interesować grafiką jakieś 3 lata temu.Było to na pewnym forum o tematyce Naruto.Na początku nie wiedziałem gdzie się mogę uczyć później zobaczyłem forum graficzne w wymianie z tamtą stroną.Noi tam czytałem tutoriale, ogarnąłem podstawy i zacząłem robić prace bez tutoriali.Z poziomu newbie wszedłem na ... sam nie wiem na jakim poziomie jestem XD

Czekam na wasze początki ;d

2Nasze początki z grafiką. Empty Re: Nasze początki z grafiką. Sob Paź 16, 2010 7:09 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Gdzieś 2,5 roku temu zacząłem się tym interesować. Szukałem jakiś gotowych sygnaturek i trafiłem na pfug (gimpuj.info) i zacząłem robić sygnaturki i nie tylko :)

3Nasze początki z grafiką. Empty Re: Nasze początki z grafiką. Sob Paź 16, 2010 7:18 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Eee..do lsw przybiłem daaaawno ale do grafiki to z jakieś 2miesiące temu gdzie spodobały mi się prace Vladka i on mnie zaczął uczyc ^^ No i teraz chcę się podszkolic ;p

4Nasze początki z grafiką. Empty Re: Nasze początki z grafiką. Sob Paź 16, 2010 9:07 am

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Grając kiedyś na pewnym PBF, uważałem, że dodanie kox napisu jest arcydziełem. Jakoś tak robiłem avki, dodając kox napis i ewentualnie zmniejszając wymiary. Jakoś potem odszedłem z Pbf i nic. Zacząłem potem grać na Byondzie w jakiegoś DBZ. Tam spotkałem Daniossa, który pokazał mi swojego pierwszego gifa LSW. Po wyciągnięciu od niego informacji, jak on to robi, zrobiłem swojego pierwszego gifa. Dalej tam DBSS, S-R, chwila na DBEvS i teraz ARS. Ale za czasu S-R ściągnąłem Photoshopa. Zacząłem w nim robić gify. Jakoś z ciekawości poszło dalej, wypytałem o sygny i zacząłem sam je robić. Jakoś tak, przy okazji.

5Nasze początki z grafiką. Empty Re: Nasze początki z grafiką. Sob Paź 16, 2010 10:40 am

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
Hmm zaczęło się jakoś 2,5-3 lata temu
Zobaczyłem fajną sygne u kolesia w podpisie - no to małolat jakim byłem, pomyślałem sobie - będzie moja!
Otworzyłem ją w paincie dałem odwrócenie kolorów zamazałem napis i napisałem swój nick : D.
Potem ukradłem Puccoliniemu na dblots sprita i zrobiłem gifa - oeasu wstydze sie go - skakal skakal i skakal.
Potem robiłem kolejne gify ale bez fabuly itd. i mi sie odechcialo.
I jakoś tak ściągnąłem GIMP'a i zacząłem robić : d

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.