Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Siema i odrazu sprawa na starcie :P Empty Siema i odrazu sprawa na starcie :P Pią Lis 12, 2010 1:02 am

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
Siemanko :P Mozecie pisac do mnie Stefan :P Interesuje sie gifami od jakiegos czasu. I znudzilo mi sie juz robienie ciagle DB lub Naruto... I tu dochodzi moje pytanie, jak mam zrobic wlasna postac?? Prosze o odpisanie :D

2Siema i odrazu sprawa na starcie :P Empty Re: Siema i odrazu sprawa na starcie :P Pią Lis 12, 2010 10:52 am

filozof4

avatar
Saiyan
Saiyan
cześć stefan jeśli chcesz zrobić własną postac powinieneś wejść w portal i znaleść coś takiego O-S-W krok po kroku to powinno ci pomóc tam jest wszystko wyjaśnione życze ci też małej ilości warnów najlepiej zerowej :) powodzenia :D

3Siema i odrazu sprawa na starcie :P Empty Re: Siema i odrazu sprawa na starcie :P Pią Lis 12, 2010 11:12 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Cześć Stefan, to prawda to co powiedział kolega wyżej, na początek powinieneś nauczyć się robić opary, a potem sprita. Pooglądaj dział OSW, bądź dział z tutorialami jest tam sporo poradników jak zacząć. Mam nadzieję że zostaniesz na dłużej na forum.

4Siema i odrazu sprawa na starcie :P Empty Re: Siema i odrazu sprawa na starcie :P Pią Lis 12, 2010 12:29 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
hmm... A co to sa te "opary"?? Jezeli to chodzi o filmiki to moge pokazac co potrafie ;P

5Siema i odrazu sprawa na starcie :P Empty Re: Siema i odrazu sprawa na starcie :P Pią Lis 12, 2010 12:30 pm

Death

Death
First Child
First Child
No to siema Stefan, jeśli chcesz robić opary(własne postacie) to wejdz na portal, poczytaj poradniki i spenetruj dział O-S-W.

6Siema i odrazu sprawa na starcie :P Empty Re: Siema i odrazu sprawa na starcie :P Pią Lis 12, 2010 12:43 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Hej, witam.
Przeczytaj reg. i zapoznaj się z poradnikami :D.
Życzę miłej zabawy! ;)

7Siema i odrazu sprawa na starcie :P Empty Re: Siema i odrazu sprawa na starcie :P Pią Lis 12, 2010 12:49 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
A ten... Sa moze jakies kontury? Czy trzeba wlasno recznie rysowac wszystko... Albo prosze podac jakis temat do tutoriala ;p

8Siema i odrazu sprawa na starcie :P Empty Re: Siema i odrazu sprawa na starcie :P Pią Lis 12, 2010 1:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
https://anrevosprites.forumpl.net/Czym-jest-O-S-W-h18.htm

Strzałkami na samym dole strony przechodzisz na kolejną stronę.
Kontury to inaczej mówiąc, Base. Na forum jest ich spis, musisz poszukać. Można oczywiście tworzyć postacie od zera, ale wydaje mi się że dla Ciebie to zdecydowanie za wcześnie :)

No i ogólnie, witaj na forum, mam nadzieję że z Regulaminem się już zapoznałeś. Nie opuszczaj Nas zbyt szybko i baw się dobrze w LSW.

9Siema i odrazu sprawa na starcie :P Empty Re: Siema i odrazu sprawa na starcie :P Pią Lis 12, 2010 2:20 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
Dzieki. ;P Wlasnie koncze gifa do pokazania wam co potrafie... Gdzie musze go wrzucic zeby nie bylo ze zle? :p

10Siema i odrazu sprawa na starcie :P Empty Re: Siema i odrazu sprawa na starcie :P Pią Lis 12, 2010 2:28 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ekhm. Każdy dział jest podpisany. Nie rób z siebie głupka, to ci nie wyjdzie na dobre.

11Siema i odrazu sprawa na starcie :P Empty Re: Siema i odrazu sprawa na starcie :P Pią Lis 12, 2010 3:10 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Rixcon, fajnie że jesteś otwarty (stwierdzam to po postach :)) lecz radzę najpierw szukać a potem pytać, ale cieszę się że dbasz o swój licznik ostrzeżeń.

12Siema i odrazu sprawa na starcie :P Empty Re: Siema i odrazu sprawa na starcie :P Pią Lis 12, 2010 3:29 pm

Rixcon

Rixcon
Notowany
Notowany
Temat do zamkniecia :D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Siema
» Siema
» Siema
» SIEMA ALL
» Siema Wam

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.