Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] Mój pierwszy Opar Empty [O-S-W] Mój pierwszy Opar Sob Lis 13, 2010 6:10 pm

Freshey

avatar
Earthling
Earthling
Witam.
Chciałbym zaprezentować wam mojego pierwszego opara.
Proszę o delikatną krytykę i pouczenia gdyż jest on moim pierwszym :D

[O-S-W] Mój pierwszy Opar 1c89tr

lub macie link

http://vlep.pl/1c89tr.jpg

Credited by SmokuxD

2[O-S-W] Mój pierwszy Opar Empty Re: [O-S-W] Mój pierwszy Opar Sob Lis 13, 2010 6:19 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Chyba jaja sobie robisz że w jpg...dodaj jeszcze taga do tematu..
Proszę o delikatną krytykę i pouczenia gdyż jest on moim pierwszym
Oooo tego ci nie dam..wróciłem do ARS i chce teraz jechać pełną mocą AH, EVIL. albo już dam ci ten spokój
Po pierwsze..włosy mi przypominają pióra co mieli centurioni w rzymie...
Koszula wygląda mi jakby napakował sobie kilo papieru toaletowego pod koszulkę o.O cienie takie jak na base
Cóż bo raz pierwszy nie zapisuj do jasnej nędzy w jpg tylko w bmp lub png po drugie popracuj nad ubraniem i włosami...i po ostatnie dodaj taga I CREDITalbo dostaniej ''honorową rangę i 2 warny ;D
1/5 btw nie martw się początki zawsze (no prawie) są trudne :awesomeface:

3[O-S-W] Mój pierwszy Opar Empty Re: [O-S-W] Mój pierwszy Opar Sob Lis 13, 2010 6:23 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Niezabardzo mi się chce rozpisywać na takiej pracy więc ocenie ci krótko...
Włosy...o ile to włosy to(mówiłeś żeby postawić delikatną krytykę co uniemożliwia mi wyrażenie mego prawdziwego zdania, więc mą wypowiedź postaram się złagodzić)wygląda jakby wszedł mu na głowę włochaty wąż i zdechł.
Zdeformowana klata, cienie słabe.

Zalecane:
-Nie kompinuj z klatą zamalowywuj kontury base na którym ma być bluzka czy sweter i pocieniuj jakoś.
-Pomyśl nad lepszą wryzurą chociarz taką saiyańską.
-Popraw cieniowanie Spodni.
-Wymyśl jakieś fajniejsze buciki.
-Przyłóż się.

no, ale czego się można spodziewać po 1 oparze ;d, długa droga przed tobą więc ćwicz.

A i jeszcze coś, zauważyłem że nie przeczytałeś regulaminu tego działu i zapewne forumowego także, ale ja ci polecam przeczytać bo wielu tych co chcą coś tu porobić wykładają się na takich rzeczach jak tagi itp. powinieneś napisać nazwę tamatu tak:
"[O-S-W] By Freshey"(bez cudzysłowiów)bo inaczej dostaniesz warna :/.

A i jeszcze jedno jak dajesz credity to wystarczy jak napiszesz:
"Credits:
-SmokuXD
..."(albo kogoś innego zależy od kogo beirzesz base, bo jak dla mnie lepiej wygląda xD)A nie "Credited by SmokuXD"

/Połowa posta to gadanie o creditach xD
2kp


Do Yoha piszącego w moim poście:
I co z tego ;P.



Ostatnio zmieniony przez Sameyaro dnia Sob Lis 13, 2010 8:25 pm, w całości zmieniany 1 raz

4[O-S-W] Mój pierwszy Opar Empty Re: [O-S-W] Mój pierwszy Opar Sob Lis 13, 2010 7:51 pm

Dante456

Dante456
Namekian
Namekian
Hehe a miał byc lepszy xD
Włosy no to jest nie porozumienie (ok dam lekka opnie :P)
Koszulka wygląda tak jakby była nieprasowana xD
ogółem spodnie buty i twarz nawet ale te włosy mnie dobijają :P
jak opwiedział Sameyaro no normalnie włochaty wąż który zdechł
ale ocena 4,5/10
Nie tek źle xD
mam nadzieje że będzie lepiej :D

5[O-S-W] Mój pierwszy Opar Empty Re: [O-S-W] Mój pierwszy Opar Sob Lis 13, 2010 8:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tag.. Masz czas do jutra. Kiedy odwiedzę forum, a tu nic nie będzie, dostajesz Warna. Nie wiesz o co chodzi? Popatrz na forum, poczytaj. Na pewno znajdziesz w regulaminie wzmiankę o tym o czym mówię.

Co do pracy, nie ocenię jej. Zapis w .jpg całkowicie ją zniszczył. Zapisuj w .png. Nie można ocenić czy cieniowanie jest dobre czy nie, praca jest rozmazana.

6[O-S-W] Mój pierwszy Opar Empty Re: [O-S-W] Mój pierwszy Opar Sob Lis 13, 2010 8:10 pm

AirFresh229

avatar
Earthling
Earthling
Zgodze się z Dante456 xD
Włosy no to jest nie porozumienie xD
Koszulka wygląda tak jakby była nieprasowana xD

7[O-S-W] Mój pierwszy Opar Empty Re: [O-S-W] Mój pierwszy Opar Nie Lis 14, 2010 11:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tag nie dodany do tej pory, dodaję jedno ostrzeżenie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.