Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1#5 GADS Empty #5 GADS Pon Lis 15, 2010 11:01 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#5 Gif Awards!

Temat prac: Vegetto vs. Brolly
Termin zgłaszania Prac: 10 Grudzień, Piątek, 2010.
Do kogo zgłaszać pracę: Yoh92
Uwagi: Tym razem Waszym zadaniem jest stworzenie animacji rodem z DBM. Stworzyć walkę Brolly'ego i Vegetto! Wy ustalicie kto wygra, walka jednak ma być na dość wysokim poziomie. Możecie wykorzystać Sprity LSW i będzie to mile widziane, aczkolwiek nie musicie.

Temat wiadomości (nazwa tematu, przy wysyłaniu): #5 GADS(zły tytuł = praca odrzucona).



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sro Gru 01, 2010 4:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

2#5 GADS Empty Re: #5 GADS Czw Lis 18, 2010 12:58 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przesuwam konkurs do 5.12.2010.
Nie mam internetu, będę miał prawdopodobnie pod koniec miesiąca. A im więcej czasu macie na prace, tym lepiej dla Was :)

3#5 GADS Empty Re: #5 GADS Wto Lis 30, 2010 9:25 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Prosiłbym o przedłużenie do 10. Wiem że to sporo czasu, ale coś mi się zepsuł program i staram się to naprawić (jakieś błędy wyskakują, gdy robię następnego fram'a) Próbowałem reinstalowac program ale jakoś nic nie pomaga, to chyba wystarczający powód,prawda ?

4#5 GADS Empty Re: #5 GADS Sro Gru 01, 2010 4:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Spoko.. Przedłużam do 10.12.2010.

5#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 05, 2010 3:28 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Niestety, muszę zacząć od nowa, a przynjmniej wykorzystam wszystko (co się da) ze starego gifa. Proszę o jeszcze dwa dni więcej. Jeszcze raz przepraszam (nie moja wina, program nawalił :/ )

6#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 05, 2010 6:33 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Żeby nie było na samego Smoka to ja przyłączam się do prośby :]

7#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 05, 2010 7:49 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Aj, a ja was motywuję abyście jak najszybciej się z tym uporali.
Oczywiście wam nie zabraniam w żadnym wypadku przenoszenia konkursu, tylko że tak powiem chciałbym zmotywować was do szybszej pracy, sam nie skończyłem jeszcze no ale czekać do Następnej niedzieli trochę demotywuję xd.

8#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 05, 2010 10:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Macie ogólnie czas do piątku, mam nadzieję że z problemami się do tego czasu uporacie i ogólnie coś dostanę :x

9#5 GADS Empty Re: #5 GADS Sob Gru 11, 2010 11:36 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przedłużę jeszcze o jeden dzień, do niedzieli. Mam naprawdę mało prac, a było tyle czasu..

10#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 2:53 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Yoszku weź daj jak najwięcej czasu, naprawdę chce oddać tą prace, a jeszcze do tego dochodzi szkoła. (w szczególności matematyka.)

11#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 3:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Bez przesady.. Konkurs rozpoczął się 15 listopada, samo zbieranie prac trwa prawie miesiąc. Mieliście w CHOLERĘ czasu na zrobienie prac. Po miesiącu oczekiwania dostałem tylko 3 prace, teraz je więc wystawię.
Przepraszam Cię, Smoku ale nie będę przedłużał w nieskończoność. Użytkownicy też się już niecierpliwią.
____________

Praca #1


Praca #2


Praca #3

____________

1. [0]
2. [0]
3. [0]

Głosujcie!

12#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 3:36 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
1. [0]Ortografia ...+ mało efektywna ta walka no i oczywiście była puszczona tylko muzyka bez dźwięków ciosów itp.
2. [1] Gif ma fajny początek, walka całkiem fajna, ale koniec... że brollyego zabił pociąg? xD prędzej pociąg powinien odnieść obrażenia niż Brolly(wielka kupa mięsa) W pracy numer 3 mi się bardziej podobały sprity, ale jednak ta praca dostaje mój głos.
3. [0]Gif fajny, miałem dylemat czy oddać głos na tą czy na numer dwa, ale jadnak tamta :/.

P.S.
Yoh, sugerował bym by następnym razem aż tak nie przedłużać tych konkursów bo widzisz jak się to kończy ...

13#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 3:45 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
1. [0]
2. [2] - Najbardziej podobało mi się jak Brolly przyjął go na "klatę", tak w stylu Mariusza kiedy to przyjął na klatę tira ;s
3. [0]

14#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 3:46 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. [0] - praca na bardzo słabym poziomie ( niestety pod każdym względem ).Zdecydowanie nie dorównuje dwóm pozostałym propozycjom. Tak poza następnym razem radzę nie zamieszczać swojego nicku w tytule filmu.
2. [3] - Praca wykonana najlepiej. Jest tutaj kilka ciekawych efektów ,kilka map ,odpowiednia muzyka. Jedynie nie podobają mi się 2 rzeczy. 1 - niektóre odgłosy się ucinały w połowie , 2 - chwilami postacie leciały zbyt wolno ... ,a szczególnie Brolly
3. [0] - Praca fajna ,lepsza od 1 ,nie ma przeskoków ,całkiem fajna muzyka ,wykonanie ok ,ale mimo wszystko jest gorsza od dwójeczki. Jest zbyt ,hmmm nudna i monotonna ?

15#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 3:56 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Głos najtora usunięty z powodu złamania Regulaminu Konkursów.

16#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 4:33 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
1. [0]- O losie. Wstrzymywałem się przed obejrzeniem tego gifa dość długo. Przeczucie mnie nie myliło. Po pierwszej setce błędów ortograficznych [około 8 sekundy] straciłem czucie w lewej stronie ciała. Rachunek za rehabilitację wyślę pocztą. Gdybyś miał resztki godności czy honoru[znaczenie pojęć możesz sprawdzić w zwykłej encyklopedii]kupił byś sobie słownik ortograficzny.
Ciekawi mnie tylko dlaczego dałeś tak mało transformacji?:< Przez to praca straciła swój urok. Jeszcze ze 4 i miałbyś mój głos...
2. [4] - Wymiotłszy. Szkoda tylko,że to nie sprite'y lsw :<
3. [0] -Stare,niepocieniowanie sprite'y :o szkoda... Gdybym miał 2 głosy dałbym ci drugi zeby nikt nie pomyślał,że twoja praca i nr 1 oceniam tak samo ;s

Ogólnie smieszne jest to,że niby konkurs anonimowy a i tak każdy widzi kto jest autorem. No chyba,że jest kompletnym idiotą[nie przyznawajcie sie. Zostawcie mi odrobinę wiary w ludzi...]

17#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 4:42 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
1. [0] - Ciekawe kto zrobił tą prace !?
2. [4] - wahałem się ale jednak tamta praca
3. [1] - ta praca ma mój głos.

18#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 4:44 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
1. [0]
2. [4]
3. [2]- Bardzo mi się podobała ta praca, wykonana dynamicznie i bez przeskoków. Mogła by być trochę dłuższa ta walka, ale i tak ta praca jest dla mnie najlepsza :P

19#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 4:54 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
1. [0]
2. [4]
3. [3]- Oczywistość, że głosuję na tą pracę. Pierwsza była bardzo słaba, w dodatku koleś robiący tą pracę - podpisał się (-_-). Druga miała dużo przeskoków i słabe sprity, a trzecia, nie zawiera błędów popełnionych w poprzednich 3 produkcjach... więc 3 praca ma mój głos.

Cenzura...
/Feli

20#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 5:45 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
1. [0] <-- ---, nawet nie odtwarzałem
2. [5] <-- praca bardzo ładna, najbardziej podoba mi się wstęp, trochę za cicha muzyka, ale co tam, największy wkład pracy
3. [3] <-- wg mnie powinna zająć drugie miejsce, nie jest tak zachwycająca jak druga, ale też widać wkład, muzyka mi się nie podoba, koniec bardzo ładny

21#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 6:39 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
1. [0]
2. [5]
3. [4] <-- spodobała mi się po prostu

22#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 7:23 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
1. [0]- ----
2. [5]-taka sobie, kilka przeskokow
3. [5]- To na co czekałem, bardzo fajna praca, i ogoline kozackie efekty/

23#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 8:31 pm

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
1. [0] - Po 20 sekundach powiedziałem NIE to jest po prostu tak słabe.
2. [6] - Najlepsza praca jak dla mnie , może inne sprity bo to są te większe albo autor dobrze je zaprezentował. Pod koniec nawet mały humor jak pociąg rozjechał brolliego.
3. [5] - Nie była zbyt dobrze zrobiona ale przynajmniej pokazała klasę nie to co praca jeden.

24#5 GADS Empty Re: #5 GADS Nie Gru 12, 2010 9:16 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
1. [0] - n/c
2. [7] - Praca może i ma przeskoki, ale jakoś bardziej mi się spodobała.
3. [5] - Praca ta jest bardzo ładna,a ja już autorowi wymieniłem co mi się nie podoba.

25#5 GADS Empty Re: #5 GADS Pon Gru 13, 2010 2:12 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
1. [0] - wtf. Porażka
2. [8] - Ta praca bardziej mi się spodobała. :D I fajnie ze spirty nie LSW
3. [5] -

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» #8 GADS
» #7 GADS
» #7 GADS
» GADS
» #3 GADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.