Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Internet Empty Internet Czw Lis 18, 2010 1:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Yoh nie ma internetu, możecie się już śmiać X<

Dobra, mniejsza o to. Nie mam neta, aktualnie nie będę przebywał na forum tak często jak bym chciał. Czasem wejdę z biblioteki albo kafejki, ale aktualnie odwiedzanie i spamo..pisanie postów jak dotychczas, będzie trudne.

Pod koniec miesiąca powinienem odzyskać neta. Albo gdzieś w grudniu xDDD Do świąt w każdym razie wrócę xDDD

Ocenianie prac/wrzucanie OPAR'ów.
Będzie mi trudno oceniać teraz jakiekolwiek prace. Może czasem mi się to uda, ale do czasu odzyskania neta nie mam takich możliwości jak miałem. To samo z OPAR'ami. Nudzę się w domu i codziennie robię kilka(naście xDD) OPAR'ów lub zabieram się za komiks. Póki nie mam neta, nie ujrzycie ani OPAR'ów ani komiksu :(
Jak go odzyskam, spodziewajcie się w temacie z OPAR'ami niezłego spamu xd Revampuje stare prace, sprity innych osób, tworzę OPAR'y na potrzeby PBF'a i tworzę postacie z Anime XD Trochę tego jest, więc będę to wrzucał po kolei, żeby się Wam chciało oceniać xP

Jeżeli zaś chodzi o Portal i ogólnie obowiązki jako Admina to nic na to nie poradzę.
Portal o A&M nie ruszy z miejsca póki nie wrócę. To tylko opóźnia jego otwarcie :/ Trudno, przeżyjecie.

Feli, prośba wielka do Ciebie. I błagam, tym razem to zrób X<!!
Przejmij na jakieś 2-3 tygodnie akcję "OPAR Tygodnia". A jakby zapomniał, Wy Użytkownicy spamujcie mu na PW żeby sobie przypomniał że został wybrany do tego szczytnego celu XD

No i to na tyle :( Postaram się szybko wrócić, w miarę często zaglądać i teraz błagam, nie spamujcie mi na PW bo trudno będzie mi odpisać :(

Pozdro xd Idę do domu i biorę się za komiks ;s

2Internet Empty Re: Internet Czw Lis 18, 2010 1:32 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Mogę się już śmiać?
Muszhuszhuszhuszhuszhuszhusz... emm... żałosne.

Cóż.. znowu się stało, że nie masz neta. I tak szybko czas ci zleci. To tylko dwa tygodnie.
Tylko oby Feli ogarniał z terminami tego Opara Tygodnia, ponieważ tworzę już kolejną pracę i to nie kolejną L'a. Może sam się domyślisz.
Co do komiksu to nie mam żadnego zdania.

Wracaj szybko.
Jo.
:;o:

3Internet Empty Re: Internet Czw Lis 18, 2010 2:22 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Nie masz internetu? Yes! Wiedziałem! Już od miesiąca albo dłużej gadam, że nie będziesz miał neta. Widać potrafię coś więcej od bycia ciemnowidzem XD

No nic. Nie będę się śmiał, bo sam mam teraz problemy z netem :/
Oby ten koszmar szybko przeminął. Trzym się tam.

4Internet Empty Re: Internet Czw Lis 18, 2010 2:31 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No, odzyskuj neta, byle szybko.

Co to by były za obchody roku istnienia ARS bez 20% GTW?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Internet

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.