Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[VIDEO GIF] AnOther World Empty [VIDEO GIF] AnOther World Sro Lis 24, 2010 7:54 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Tak więc zrobiłem wreszcie 1 odcinek mojego zapowiadanego gifa :]
Nosi nazwę AnOther World
(pisownia specjalna, Dzięki Viego ;)>
Oto on, proszę o oceny :>
Odcinek 1.
https://www.youtube.com/watch?v=50PaFMjKrkI
Odcinek 2.
https://www.youtube.com/watch?v=TNSOpkepo9o



Ostatnio zmieniony przez Mimie dnia Sob Cze 18, 2011 2:53 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Sro Lis 24, 2010 10:28 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widać ,że się trochę napracowałeś przy robieniu tego V Gifa. Jest Opening ,ale mógłby być jeszcze ending ,ale cóż ... miejmy nadzieję ,że pojawi się w następnej części ( o o ile następna część się pojawi bo z tymi V - Gifami różnie bywa ). Jeżeli chodzi o konwersacje ,to jest w miarę ok. To znaczy nie ma literówek ,co jest bardzo ważne ,a po drugie same zdania są poprawnie ułożone. Akurat w tej kwestii dość często mam powody do zawiedzenia się ,lecz tutaj na szczęście tego nie ma. Mogłeś ustawić niektóre kwestie tak ,aby można było je na spokojnie przeczytać. Z faktu ,że dość wolno czytam ,chwila ledwo się wyrabiałem :P. Brakuje mi także jakiejś muzyczki w tle ,która tworzyłaby odpowiedni klimat i nastrój. A propos fabuły. Jak na razie nie do końca wiadomo w jakim kierunku ona idzie ,mam nadzieję ,że w następnych odcinkach nas zadziwisz. Jeżeli chodzi o samą akcję ,to chwilami poszczególne postacie za długo stoją w jednej i tej samej pozie lub po prostu wolno się poruszają ( dotyczy to także openingu ).
Ogółem jest ładnie ,ale mogłoby być nieco lepiej mimo wszystko ,czekam na kolejne party.

2kp

3[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Sro Lis 24, 2010 1:12 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dokładnie, z tą muzyczką. W pewnym momencie była w tle, ale potem? Taka muzyka w tle naprawdę umila oglądanie. Opening, nie jest jakiś szałowy, ale wygląda w porządku. Fabuła, tutaj nawet fajny pomysł ale trochę za dużo wszystkiego napakowałeś. To znaczy że lepiej by było gdybyśmy fabułę poznawali wiesz z jakimiś tam przygodami, nie mówię że tego nie ma. Ale tam Gdzie Ze Smokiem rozmawiają to można się trochę przy nudzić. Ogólne odgłosy ruchów bardzo ładne.
Podobała mi się scenka z Yohem, rozbawiła mnie i zachwyciła walką tutaj dobra robota. Mówię też w tym wypadku o walce, ciekawie się ją oglądało no i była muza w tle. Dobrze że nie dałeś jakiegoś tam zespołu na przykład Disturbed tylko taki normalny neutralny to daje klimat gifowi.
Jednak początek walki, mogłeś bardziej podkreślić przybliżeniami jakimiś tam cutscenkami ale ogólnie naprawdę dobra robota, ja osobiście czekam na next.

2kp

4[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Sro Lis 24, 2010 5:14 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Zacznę od tego co mi się nie podobało:
Po 1 primo: Nie kiedy jest muzyczka w tle, a nie kiedy jej nie ma = /. Błąd podstawowy...
Po 2 primo: Gdy bercik spadał na ziemie była tak jakby dziura, która nagle zniknęła. Kolejna rzecz przez którą Gify stają się mniej realistyczne.
Po 3 primo: Odgłosy walki... Nie wiem czy mnie tu zrozumiesz, ale postaram Ci się to wytłumaczyc. Chodzi mi o to, że są one za krótkie, za szybko się kończą i są takie "urwane". Nie jest to przyjemne dla ucha. Też radzę takich błędów nie robic.
Po 4 primo: Walki są nawet fajne, ale ataki z pięści itp. są za szybkie. Daj trochę więcej czasu na nie...
Teraz rzeczy które mi się podobają:
Po 1: Opening. Pisałem Ci o nim na gg, ale tu też się odezwę. Jest nawet ładny, ale trwa tylko 40 sek. Ten czas jest zdecydowane za krótki na opening. Powinien on trwac od 1 min do 1 min 30 sek. Tak jak się kończy muzyka openingu jakiego użyłeś.
Po 2: Walki są bardzo dynamiczne, nie same ataki meele przez 30 sek, tylko Bercik atakuję z każdej strony, efekty teleportacji i ataków "Energii Duchownej" też nie są złe.

To chyba tyle co miałem Ci powiedziec. Ocena za gifa 7/10

KP: 2
/Feli

5[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Czw Lis 25, 2010 2:40 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Dziękuję za wytknięcie błędów, w next parcie postaram się je poprawic, ale cóż jestem dopiero nowicjuszem w gifach :]
Ps: Czekam na więcej ocen !

6[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Pią Lis 26, 2010 3:47 pm

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Ogólnie gif nie jest zły, lecz są błędy. Nie będę ich wymieniać, gdyż zostały Ci już wytknięte. Gif jak dla mnie 8/10. Pracuj.

7[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Nie Lis 28, 2010 10:01 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Całkiem dobry gif Mimie ; p najbardziej rozbroił mnie tekst "Jestem Sołtys, pujdziesz ze mną"
Efekty bardzo dobre jak na nowicjusza, ale brakuje muzyki w tle, tylko trochę na początku dałeś i na końcu, najlepiej jak jest ona bez przerwy w gifie.
Napisy są troche za szybkie, głównie te dłuższe.

Ogólnie gif mi się podoba 8,6/10

8[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Pon Lis 29, 2010 6:59 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Oprócz paru małych nieznaczących przeskoków zauważyłem tylko 2 bardzo rażące w oko.. stfu uszy, błędy. Chodzi o udźwiękowanie. Najpierw może o muzyce. Fajnie, że jest wzięta z Bleacha, ale po 1 - większość z nas (a przynajmniej ja, wolę nie mówić za innych) słuchała już tych kawałków z kilkaset razy i już są nudne, ale to nie wszystko. Podczas oglądania raził mnie fakt, że tylko w niektórych scenach dodałeś muzykę! To poważny błąd bo scena 1 i kilka innych staje się przez to nudna jak nauka. Teraz może coś o dźwiękach - wiele odgłosów (uderzeń itp.) są urywane - nie potrafiłeś ich stopniowo ściszyć? Wystarczyło spytać o pomoc... btw jeżeli korzystasz z Vegasa to sprawa powinna być jeszcze prostsza jeżeli chodzi o wyciszenie.

Jak na razie, daję 6+/10 bo jestem człowiekiem, który bardzo dużą uwagę zwraca na oprawę audio, która tu zabrała aż 4 pkt. z oceny, ale reszta (fabuła, animacja itd) była nietuzinkowa ^^ Czekam na następny odcinek z poprawionymi błędami - może doczekamy się dość dobrego gifa od czasów chambera i shadow'a (nie wypada mówić o ddu xd)

Z tym ściszaniem to fakt, w jakimś poradniku Dejsa była nawet o tym mowa.

2 KP
/Feli

9[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Wto Lis 30, 2010 12:16 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Hahahahhaha XD
Jak się cieszę,że w końcu widzę coś nowego w tym dziale xDD
Fajnie,że jestem tu i ja xd
"Jestem Sołtys. A teraz pójdziesz ze mną" XDD
Kopa jaja i tp xD

Co tam dalej?
"Dzięki,że uratowałeś mi dupsko przed zUowieszczym Yohem,który rozpierala wszechświat. Pozwalam Ci dostać od niego wpierdol ale pamiętaj!Jesteś moim dłużniekiem!" XD

Potem przyjacielska rozmowa dwóch wielkich wrogów. To lubię xD

Fajny Gif :D Więcej tego chcę ;>

Więcej muzyczki daj ;d jakiś ciekawy podkład w czasie rozmów itp.

Mozesz też zmienić kolor ki. Te podstawowe ze sprite'a są gupie. Niech każdy ma inny ;d ja chcę fiolet!!!

pozdro ;d

KP: 1
/Feli

10[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Wto Lis 30, 2010 12:44 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No dobra, teraz moja kolej. Miałem ocenić wcześniej, ale szkoła kasuje mi dzienną pojemność mózgu. Dziś nie miałem połowy lekcji, a 1 z nich był w-f, więc tym razem pamiętałem XD

GIF jest fajny. Ma wiele ładnych, chociaż podstawowych efektów. Sołtys tu ma trochę racji, osobiste kolory mogłyby być dobrym pomysłem. BIORĘ BŁĘKITNY! Xd
Długo robiłeś opena, ale faktem jest, że mógłby być nieco dłuższy. Nie będę się jednak na to za bardzo skarżył, bo fajna muzyczka leci XD
Dodałeś efekty dźwiękowe oraz podkład muzyczny. Faktem jest, że czasem go brakowało.
Czas na dialogi był czasem za krótki i nie wyrabiałem z przeczytaniem całości tekstu.

Teraz fabuła...
Fajnie, że akurat mi się to trafiło... Tylko nie rób ze mnie kogoś w rodzaju Uuba! Nie chcę być "zerem" jak to powiedzieli o nim w DBM. Obym walczył z Yohem, jak to przedstawia opening, bo koleś wisi mi 6 złotych :|
Tekst Sołtysa, jak widać rozwala każdego, nie tylko mnie XD
W każdym razie GIF jest bardzo fajny i wygląda na dość dobrze dopracowany, jeśli chodzi o efekty graficzne i dźwiękowe. Naturalnie pomijając te braki tła gdzieniegdzie.

2kp

11[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Sro Gru 01, 2010 5:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sołtys wydaje się zbyt pewnym siebie koksem. Pamiętaj, że to do niego nie podobne. Jego poziom zajebistości wynosi ZERO xDDD!

Dobrze że znalazło się tu miejsce dla mnie. Ale nie rób ze mnie jakiegoś naprawdę złego człowieczka, bo nie lubię być zły :( Chyba że w formie Berserkera xd Wtedy możesz ze mnie zrobić nawet "władcę zUa" XD.

Jak wspomnieli wyżej, udźwiękowienie nieco leży. Powody podali wyżej, nie ma sensu abym się powtarzał ;d
Ogólnie żadnych przeskoków, nic nie zauważyłem. Efekty są bardzo fajne, walki ciekawe.
Fabuła nieco zagmatwana, ale powoli wszystko się zacznie wyjaśniać. Na końcu odcinka postawiłeś dużą niewiadomą i właśnie to jest dobre. Teraz z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek, oby jeszcze lepszy od pierwszego :d

1kp

12[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Sob Gru 04, 2010 8:50 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Kozaaacko, man!
Jak ja się cieszę, że coś w tym dziale zwróciło moją uwagę :D.
Dobra, do rzeczy:
Sołtys dobrze gada - podkład pod rozmowy by się przydał ;). B. fajne, pomysłowe walki, mimo że jest sporo dialogów (wiadomo - 1. odcinek, bla bla bla...) to jest już ciekawy pojedynek - lubię to!
Cieszy mnie to, że nie zapomniałeś o starym, zakurzonym Woogy'm :P. Motyw innego wymiaru trochę mnie nudzi, ale ogólny zarys fabuły nie jest zły - nie jest bardzo oklepany. Przecież wiemy, że nie łatwo jest już wymyślić coś na prawdę oryginalnego, coś czego jeszcze nie było. Więc jest ok.

Mam nadzieję, że nie wymiękniesz ;].
Pozytywnie :D!

KP: 1
/Feli

13[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Nie Gru 05, 2010 1:32 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
witam was teraz bedzie wielki powrót szaczepana xD
no to zaczynam :
bardzo mi się podoba z tego powodu że są bardzo dobre efekty zero przeskoków idealnie zrobione wstęp jest świetny fabula mnie zaciekawiła ponieważ lubie takie opowieści oczywiście mam nadzieje że ta opowieść się nie skończy na 1 odcinku bo byś mi sprawił przykrość. aktóalnie moja ocena wynosi 10/10 :D :^^: pozdro i tak dalej trzymaj . szczepan.

KP: 1
/Feli

14[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Nie Gru 05, 2010 2:00 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Nie no szacun naprawdę dobre bardzo płynna animacja narazie mało walki ale mam nadzieje że poprawisz to w następnych odcinkach zgodzę się z yoh`em sołtys nie powinien grać takiego super fightera użyłeś fajnych efektów mapy też dobrze dobrałeś wstęp był wyczesany odwaliłeś kawał dobrej roboty 9/10

15[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Sob Cze 18, 2011 2:46 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
AnOther World Odcinek 2, już na półkach sklepowych !
https://www.youtube.com/watch?v=TNSOpkepo9o
Zapraszam do oceniania !
PS 1 : Wiem, że są drobne błędy, ale wymieńcie je ^^
PS 2 : Wiem, że walki są krótkie i naprawię to w następnym odcinku.
PS 3 : Wiem, że jest dziwna rzecz, która teoretycznie nie ma sensu, jednak zrobione to jest celowo.
PS 4 : 3 Odcinek w fazie produkcji.
PS 5 : Dzięki Bombi :]

16[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Sob Cze 18, 2011 3:47 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Więc 2 odcinek...

Nudne trochę ._. . Dłuższe walki rozwiązałyby to :P. Płynność gifa dobra, jakość też, napisy dobrze się czyta, ale mogłeś dać na nie jakieś tło. Jak rozmawiają "???", to nie wiadomo która postać mówi. Soundtracki... Są dość nudne, żywsze proszę :). Motyw z posągiem otwierającym oko jest świetny :D, trochę się przestraszyłem xD.
No gif jest spoko, oby tak dalej, albo nie... oby było więcej walk :).

Pozdro.

KP: 1
/Feli

17[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Sob Cze 18, 2011 3:54 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Skoro tak to ma wyglądać to ocenię!

Fabuła się trochę rozkręca. Błędów jako tako w animacji nie widzę. Żadnych większych przeskoków i tym podobnych rzeczy. Nie wiem czemu nie dodałeś openingu, skoro był w 1 odcinku.
Napisy niekiedy są słabo widoczne. Dodaj jakąś ramkę, czy tło.
Trochę nudny odcinek, bo mało akcji. Walki mogłyby być lepsze, ale nie mówię, że jest źle :D
Viego jak zawsze stanowczy xD.
Fajna historia a posągiem. Mi się podoba.
Nic chyba więcej nie mam do powiedzenia, bo większych błędów nie ma.

Train! (Obrazka mi się nie chce wrzucać XD)


KP: 1
/Feli

18[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Sob Cze 18, 2011 4:09 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Oj Mimie, Mimie Mimie... Mimie, Mimie, Mimie, Mimie, Mimie, Mimie, Mimie, Mimie, Mimie, Mimie, Mimie... Ale co ja to miałem? A tak!
Ogółem jest całkiem fajnie. Fabuła się rozkręca, gif płynny, fajnie dobrane efekty, sztuczka z okiem no i te poszczególne kolory energii danych postaci... ALE! Jest tam pełno błędów, które wręcz mam obowiązek wytknąć i cię za nie skarcić! Xd
Po pierwszo - muzyka. Tylko 3 soundtracki na cały odcinek? I to na dodatek ten sam co w pierwszym odcinku. Nieładnie... BRZYDKO! NIE WOLNO! XD Następnym razem chcę widzieć, a raczej usłyszeć coś nowego.
Po drugo - walki. Wychodzą ci fajnie, bo nie powiem "nie". Wadą jest ich długość. Już myślisz: "Yeah! Teraz czas na nawalankę! Jedziesz go! Urwij mu kaloryfer! Tnij mu w py..." i tutaj się kończy walka :/

Tak, to wszystko. Napisałem wcześniej, że mnóstwo błędów, żeby cię przestraszyć XD Pracuj dalej, tylko wymyśl jakieś oryginalniejsze podkłady muzyczne pod dane sytuacje i nie rób takich krótkich walk. Chociażby miały zajmować 80% gifa, rób je dłuższe XD


KP: 2
/Feli

19[VIDEO GIF] AnOther World Empty Re: [VIDEO GIF] AnOther World Sob Cze 18, 2011 8:28 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zatem tak, gif prezentuje się dobrze, płynna animacja, efekty dźwiękowe jakoś mnie nie podpadły, nieco ubogo soundtracków w tej części, ale chyba lepiej jeśli jest ubogo niż nadmiernie nasrane.
Gdy ja mówię o tych nowych trzech energiach, to pewnie chodzi o Ykmo, Maximusa i tego trzeciego, a Smok mówił, że walczył z jednym z nich, a to był Coolt którego tam nie było, więc ???
No i jeszcze jedyne co by mi mogło nie pasować to ten cały posąg, jakoś taki mało posągowaty xd.

Czekam na new parta.


KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.