Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1(O-S-W) By Maxior Empty (O-S-W) By Maxior Czw Lis 25, 2010 4:57 pm

Maxior123

Maxior123
Earthling
Earthling
(O-S-W) By Maxior 27632283734837444860



Ostatnio zmieniony przez Maxior123 dnia Czw Lis 25, 2010 5:12 pm, w całości zmieniany 1 raz

2(O-S-W) By Maxior Empty Re: (O-S-W) By Maxior Czw Lis 25, 2010 5:08 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
włosy kochanego sołtysa I love this! ....dodaj credit..
to tak nie wiem czy ubrania by you ale są fajne i bardzo dobrze cieniowane..lecz nie jestem na 100% pewien czy twoje..więc jak Viego nadejdzie , zobaczy że to nie twoje i nie ma credita to się bój go :evil2: 3/5


edit:
down

Kur..!
Ortografia kur...! :disapp:



Ostatnio zmieniony przez rekinxxxl dnia Czw Lis 25, 2010 8:08 pm, w całości zmieniany 1 raz

3(O-S-W) By Maxior Empty Re: (O-S-W) By Maxior Czw Lis 25, 2010 7:19 pm

Maxior123

Maxior123
Earthling
Earthling
To moj nowy Opar ktury zrobilem prawie caly sam, base i wlosy to nie moje, Nie jestem dobry w rysowaniu wlosow wienc znalazlem najleprzy jakie by pasowaly.

(O-S-W) By Maxior 85859871206773455224

To ma byc Ezio Auditore z Assasins Creed.

Jeszcze Dodam jak ma kaptur itp.

4(O-S-W) By Maxior Empty Re: (O-S-W) By Maxior Nie Lis 28, 2010 12:50 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Na dobrą sprawę trudno tutaj cokolwiek ocenić ,bo nie wiadomo co jest co. Jest tutaj multum elementów ,które na dobra sprawę niczego nie wnoszą ,a tworzą jedynie chaos. Kolorystyka i sposób wykonania ogółem jest słaby. Zacznij robić prace przypominające cokolwiek. Jakąś zwyczajną bluzę ,czy koszulkę ,zwykłe spodnie. Zaczynaj od najprostszych rzeczy ,aby łatwiej Ci potem było wziąć się za te trudniejsze. Jak spróbujesz zroibć odwrotnie ,to oszałamiającego efektu to ,to nie da.


KP: 1
/Feli

5(O-S-W) By Maxior Empty Re: (O-S-W) By Maxior Pon Sty 10, 2011 12:59 pm

pepe1221

avatar
Saiyan
Saiyan
Włosy na pewno nie są twoje ,mi sie wydaje że z trunka future.Troche dziwne cienie na twarzy. Lewa ręka opara jest troche dziwna ,ale nie w kształcie ale jako rękawiczka bo są palce odkryte a w drugiej ręce są zasłonięte Troche to Dziwne!! Strój wyszedł ci nawet spoko, ale nie wyszła ci pelerynka.A nie podoba mi się cieniowanie na włosach.
Ocena 4/10, ćwicz

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.