Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 13]

1Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 8:52 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Prosta zabawa, chyba każdy zna. No to zaczynamy *o*, piszemy co 5 postów.

Ostatnio zmieniony przez Shine dnia Pon Sty 11, 2010 2:46 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 9:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Siniak

Nie wiem czemu, ale jakoś tak xD..

Z czym kojarzy ci się mój nick? Swfo1d Z czym kojarzy ci się mój nick? Ateam11 Z czym kojarzy ci się mój nick? Fteam10

Z czym kojarzy ci się mój nick? Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 9:30 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Ze śmiechem pewnego dziadka :D Yoh Yoh Yoh Yoh !! :D :D

ps.
Tylko zmień lekko nazwę tematu, boś napisał to jak nie wiem kto ;>

@Down
No bo tak powstał mój nick :D od sklepu SamSezam :D

Ostatnio zmieniony przez Sezu dnia Pon Sty 11, 2010 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz

4Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 9:47 am

Death

Death
First Child
First Child
z sezamem 0_0.

5Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 10:49 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
You are dead.

6Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 2:14 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Z bambusem...

@
nie pisać że mój nick kojarzy się z dupą bo to nie prawda x/ dupa to tylko tłumaczenie nicku x/

/Viego
A kto powiedział, że nie może się kojarzyć poprzez tłumaczenie?

7Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 2:47 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Dupa suhadsuahds

8Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 2:50 pm

Dubrix

Second Child
Second Child
Z szyną od torów

/V
Gratuluję tysięcznego posta.

9Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 3:24 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Z dabura :D

10Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 3:33 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Z piłkarzem ;s niestety :pale: oblewamy to 0,5 l : >

11Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 3:35 pm

Dubrix

Second Child
Second Child
Z kataną

12Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 3:53 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Matrix, dunno why, just Matrix.

13Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 4:08 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Z Wojownikiem.

14Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 6:33 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Z chlebkiem xD

15Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 6:39 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
z Mlekiem. >.>

16Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 6:56 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Z Epic Fail ;s

17Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 7:02 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
z Senzu , tą fasolką xP

18Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 7:39 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
With a Pokemon, duuh.

19Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 8:16 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Z profesorem Oakiem XD(w japońskiej wersji nazywa się właśnie tak :D)

20Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 8:18 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
z Blaskiem :shock:

21Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 8:43 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Z Kajakiem xD

22Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Pon Sty 11, 2010 8:44 pm

Dubrix

Second Child
Second Child
Z deskami

23Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Wto Sty 12, 2010 12:32 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Durex

24Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Wto Sty 12, 2010 1:54 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Z wybuchem

/Viego
Nabijasz-przegrywasz.

25Z czym kojarzy ci się mój nick? Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? on Wto Sty 12, 2010 2:01 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Z dywanem :>

Nie przestrzegasz regulaminu gry:/, szykuj się na warna

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 13]

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next