Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51[OSW] Niss - Page 3 Empty Re: [OSW] Niss Sob Maj 08, 2010 7:54 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Proporcje i wszystkie kształty, są dobrze zrobione, cienie trochę słabe, musisz popracować nad cieniowaniem.
Strój ładny, popraw cienie, buty ładne, klata dobrze zrobiona, zachowałeś odpowiednie proporcje,
włoski w marę dobrze pocieniowane, dobrze robisz proporcje, lecz nad cieniami musisz troszkę popracować. ręka ci dobrze wyszła , ładne cienie, popracuj nad cieniowaniem spodni, bo to cię gubi, reszta jest spox.
6,3\10

52[OSW] Niss - Page 3 Empty Re: [OSW] Niss Pon Maj 17, 2010 7:53 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
[OSW] Niss - Page 3 85505148997663588332
http://iv.pl/images/85505148997663588332.png

Niu OPAR.

53[OSW] Niss - Page 3 Empty Re: [OSW] Niss Pon Maj 17, 2010 9:33 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Widzę, że cały czas robisz ten pasek. Przestań, bo pomyśle, że jesteś botem...
No co tu dużo mówić.. nic szczególnego. Na koszulce marne cieniowania (ta kreska miała być fajna, ale nie wyszła) Spodnie czarne nic nie widać, ale jakieś tam cienie są... Buty spoko mogą być, choć poprawiłbyś tego prawego, bo wygląda jak trójkąt.
Nie podoba mi się natomiast ta czarna kreska na przełomie ręki z koszulką...
Włosy mają dziwny kształt, jakby chewbacca ze statku na głowe mu nasrał. Dwa poprzednie były o wiele lepsze (włosy ofc.) No nic .. ucz się ucz ;P



/f
KP: 2

54[OSW] Niss - Page 3 Empty Re: [OSW] Niss Pią Sie 27, 2010 6:02 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
[OSW] Niss - Page 3 65565318679264328785
http://iv.pl/images/65565318679264328785.png
S-H, Kinky.

Robię z tego sprite'a ^_^.

55[OSW] Niss - Page 3 Empty Re: [OSW] Niss Pią Sie 27, 2010 7:11 am

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Ok no to jedziem.

1. Głowa - Cieniowanie całkiem dobre. nie podoba mi się ten kosmyk, który wchodzi na opaskę :/
2. Bluza - Cieniowanie troszkę dziwne. Średni ton zlewa się z jasnym, przyciemnij nieco średni i ciemny.
3. Spodnie - Fajnie pocieniowane. Trochę za wysoko podniesione przy jego lewej nogawce.
4. Ręce - ogółem nieźle, ale w trzeciej pozie nie podoba mi się cieniowanie dłoni za dużo ciemnego zwłaszcza przy palcach.
5. Pasek i bransolety - Trochę dziwne kolory tych bransolet. Pierwsza postać ma jedną błękitną i jedną szarą, druga dwie szare a trzecia dwie błękitne. Zrób z tym coś bo dziwnie to wygląda. Pasek... zwyczajny (dodane dwie wstęgi) nie ma zbytnio co oceniać.

Ogółem jest nieźle ;] 7/10

56[OSW] Niss - Page 3 Empty Re: [OSW] Niss Pią Sie 27, 2010 9:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm.. Czyli jednak wracasz do LSW? Robisz Sprita, a to już coś ;) W każdym razie, zanim się za niego zabierzesz tak poważniej, przeczytaj błędy które wymieniłem i popraw je.

Włosy. Ogólnie kształt bardzo mi się podoba. Spiczaste, a na czole opaska.. To OPAR'y w twoim stylu :P Mimo to, cieniowanie włosów mogłoby być lepsze, a wiem że możesz je zmienić bo już jakiś czas siedzisz w LSW. Albo nie tyle siedzisz, co obserwowałeś postępy innych Użytkowników. Użyj też trochę innych odcieni, bo przejście między aktualnymi jest zdecydowanie za słabe. Cienie są ledwo widoczne ze względu na to że kolory są zbyt ciemne.
Cieniowanie twarzy Ci nie wyszło. Bez jaj.. Co to ma być? Pokaż mi że potrafisz i że chcesz, a nie robisz na odwal się! Najciemniejszy odcień jest zbyt ciemny. Ogólnie, kolory są rozstawione byle jak, jedynie na około twarzy.
Cóż.. Koszula jest pocieniowana jako tako.. Cienie są zbyt ciemne bym mógł zobaczyć jak wygląda to z daleka. Popraw trochę podkoszulkę względem kolorystyki, a później powiem Ci czy wygląda dobrze. Po prostu, rozjaśnij trochę kolory, a najciemniejszy odcień zostaw jak był. Najjaśniejszy musi być jaśniejszy o wiele od średniego. Pasek i bandy całkiem, całkiem. Jeżeli chodzi o cienie, to upiekło Ci się. Nie to że nie mam do nich zastrzeżeń, bo takowe są, ale po prostu już nie chce mi się pisać błędów przy każdym elemencie.
Mięśnie na prawej łapce nie istnieją. Tak? To niech zaczną istnieć. Koniecznie popraw prawą rękę, dodając na niej jakieś mięśnie. Proponuję wziąć przykład z jednego z najnowszych OPAR'ów Sołtysa, ponieważ nie oszukujmy się. Mięśnie wychodzą mu bardzo dobrze, jedynie pieprzy proporcje i niektóre cienie oraz włosy :|
Spodnie... WTF? Koniecznie do poprawy, względem cieniowania. Nie będę Ci mówił jak, bo każdy ma inny styl, ale twój nie dość że jest już stary to wymaga dużych poprawek. Napisz mi na PW, podam Ci propozycję tego jak MOGŁOBY wyglądać cieniowanie tych spodni, jeżeli chcesz oczywiście.
Do butów nie mam zastrzeżeń. Wyszły całkiem dobrze i co najważniejsze, są oryginalne. Nie widziałem jeszcze takich butów ^^.

Ogólnie.
Proporcje dobre, cieniowanie do dupy. Napisz mi na PW i daj tą pracę, postaram się Ci pokazać jak mniej więcej wg. mnie powinna wyglądać twoja praca. Oczywiście każdy ma inny styl, każdy inaczej cieniuje etc., więc zmienisz sobie ją dowolnie. Ale to już jak będziesz chciał :)

3kp

57[OSW] Niss - Page 3 Empty Re: [OSW] Niss Sob Sie 28, 2010 6:01 pm

Death

Death
First Child
First Child
Dobra, zaczynam

Włoski są fajne, ale nie powinny zachodzić na opaskę, bo nie wygląda to wtedy zbyt fajnie...,
Cienie twarzy są beznadziejne, chyba chciałeś zrobić coś nowego, nowe cienie twarzy, ale ci za bardzo nie wyszło.Cienie na koszuli są normalne, ani nie zachwycają, ani nie pogrążają, pasek wygląda fajnie, i oryginalnie, bandy są dziwne, bo jeden jest w jednym kolorze, a inny w drugim, zmień to.Reszta jakoś ujdzie.

6-/10

Sorry ,że tak późno oceniłem, ale miałem sprawy osobiste.

1kp

58[OSW] Niss - Page 3 Empty Re: [OSW] Niss Pon Sie 30, 2010 10:50 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
No to jedziem!
Włoski ci chyba najlepiej wyszły ze względu na taki fajny szpiczasty wygląd :P. Cienie na twarzy trochę przypominają cienie z mojego sprita ale twoje są ciemniejsze. Teraz koszulka. Nie widać zbytnio cienie na niej a kształtem nie różni się zbytnio od innych. Teraz ten pasek. Fajnie wyszedł i nadrabia trochę :P. Spodnie mają fajne cienie ale trochę za ciemne. Z resztą cały opar jest raczej ciemny. Ogólnie rzecz biorąc jest dobrze 6/10

1kp

59[OSW] Niss - Page 3 Empty [Nowe]Od Niss'a. Pią Gru 17, 2010 5:03 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
[OSW] Niss - Page 3 27458184569407826951
Nowe gówno od Nissianki Pisanki, oceniojta.

60[OSW] Niss - Page 3 Empty Re: [OSW] Niss Pią Gru 17, 2010 11:10 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Połączyłem stary temat z tym który dopiero wykonałeś.. Zmieniłeś swoje podejście, na serio uważaj jak nie chcesz dostać bana ._. Btw. Daję panu rangę "Notowany" za 9 Warnów na koncie, dziwne że nikt tego jeszcze nie zrobił.

Co do OPAR'a, ciągle trzymasz się tego jednego schematu, swojego Sprita. Zrób w końcu coś nowego.
Włosy wykonane i pocieniowane w miarę przyzwoicie. Nie podobają mi się jedynie kosmyki z tyłu na dole, nie pasują do reszty.
Twarz pocieniowana całkiem, całkiem choć pobawił bym się z nią jeszcze trochę. Ucho zamaluj najciemniejszym odcieniem.
Klata to prawdopodobnie recolor, a szkoda. Mięśni jako takich na rękach brakuje, ale może to być spowodowane tym że jest ogólnie zbyt mało miejsca na ich wykonanie.. Cóż.. Kolejny.. Na lewej łapie nie używaj najjaśniejszego odcienia.
Pasek w miarę przyzwoicie wykonany, przynajmniej się wyróżnia spośród tych "klamrowanych" :d
Spodnie to recolor spodni z Base Smoka, jedynie dół lewej nogawki nieco zmodyfikowałeś. Co za tym idzie, nie postarałeś się za wiele.
Buty ciekawe, ale wykonanie nieco gorsze. No, ale to buty.. Tu raczej trudno się do czegoś "czepnąć" xP

Ogólnie..
Ćwicz, bo jak na razie to nie jest za dobrze. Idziesz na łatwiznę, recolorując Base'y. Później będzie Ci trudniej zrobić jakąś dobrą pracę.

KP: 2
/Feli

61[OSW] Niss - Page 3 Empty Re: [OSW] Niss Sob Gru 18, 2010 7:00 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Przecież wiesz, że nie umiem robić oparów.

62[OSW] Niss - Page 3 Empty Re: [OSW] Niss Sob Gru 18, 2010 11:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Niss napisał:Przecież wiesz, że nie umiem robić oparów.
Z takim podejściem mało prawdopodobne jest to że w ogóle się nauczysz. Do tego potrzeba chęci, a jeżeli Ty tworzysz bo musisz to sobie daruj i weź się za inny typ grafiki.
Kiedyś robiłeś lepsze prace od moich, teraz jak wiele osób, spadłeś niżej, ale nie na samo dno.

63[OSW] Niss - Page 3 Empty Re: [OSW] Niss Sob Gru 18, 2010 5:12 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Kiedyś to ja nie wiedziałem jak z latarki skorzystać, więc yo.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.