Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Czy ARS owni?

365 dni = 8 760 h = 525 600 min = 31 536 000 s 123a1088%365 dni = 8 760 h = 525 600 min = 31 536 000 s 123c10 88% [ 21 ]
365 dni = 8 760 h = 525 600 min = 31 536 000 s 123a1012%365 dni = 8 760 h = 525 600 min = 31 536 000 s 123c10 12% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 24


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Minęła właśnie!
12:26
Na ARS!

Dokładnie rok temu założone zostało ARS. Otwarcie nastąpiło 9 stycznia, więc możecie się domyślać, ile pracy szło przez ten czas i to w takim okresie, gdy na pewien czas trzeba przestać no-lifować.

Z okazji Dnia ARS życzę wam, userzy, przyjemnej atmosfery, nowych update, mniejszego stężenia idiotów i żebym napisał podobnego newsa za kolejne 365 dni.

Co, a, dzisiaj Wigilia? O, nie zauważyłem.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia
(jakkolwiek byście ich nie obchodzili. Ci, do których to kieruję, wiedzą, że o nich chodzi) życzę wam szczęścia, zdrowia, pomyślności, braku problemów gastrycznych po dzisiejszym wieczorze (choć i tak pewnie niektórzy się nażrą, żeby ponarzekać), by zima przestała nas zaskakiwać (w tym roku jej się udało - była masakra i 22 grudnia zaczęła się odwilż), by świat przestał być taki poj**any.
A jeśli chodzi o Sylwestra...

Szalejcie i pijcie,
(chyba że nie chcecie)
Strzelajcie do nieba,
Do Pierwszego przeżyjcie,
Bo tak właśnie trzeba!

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
No serdecznie dziękuje za życzenia no i pewnie nie tylko ja :p
Życzę "nam" kolejnego roku tak udanej współpracy admin<---->user :P
No i jeszcze minimum 5 lat istnienia.

Oraz wszystkim z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim zdrowia oaz wymarzonych prezentów pod choinką.

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ah, ta punktualność! Myślę że to sukces że tyle przetrwaliśmy i ja tam daję ARS OVER 9000 lat. Oby tak dalej!

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Póki co to pierwszy rok za nami. Miejmy nadzieję że jak Vortex, ARS też utrzyma się ze wszystkich polskich for o LSW, najdłużej :d

No, a jeżeli chodzi o święta.
Życzę Wam wszystkim wesołych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia ^^ Mam nadzieję że kolejny rok będzie równie wspaniały co 2010, który dobiega już końca.
Szalonego i pijanego Sylwestra, tego przede wszystkim :D

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Sto lat, ARS ;].
Powodzenia w dalszej pracy nad forum i LSW :).

No i z okazji Świąt przede wszystkim dużo miłości ;), samych sukcesów - na każdej płaszczyźnie i standardowego zdrowia i szczęścia :P.

A i żeby rok 2011 był jeszcze lepszy od tego, kończącego się i przyniósł jeszcze więcej doświadczeń i przeżyć - tych pozytywnych :).

Bless Ya dla wszystkich ^^!

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Szczęśliwego Nowego Roku! Xd

Co prawda chodzi mi o rok ARS, chociaż nie wiem czy będzie news na Nowy Rok, więc...
Spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Szczęścia w życiu i lvl upa w grafikach. Aha i pamiętajcie... Macie się ochlać równo na Sylwestra, bo jak nie to będzie źle XD

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Co prawda chodzi mi o rok ARS, chociaż nie wiem czy będzie news na Nowy Rok, więc...

Jak jeden z Adminów porządnie się nawali to po pijaku coś skleci, jak było w zeszłym roku na DBEvS.




WIOSKOWE SPECJAŁY ROX!!! /,,/!

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Uff... to już cały rok. Cieszę się, że mogę być Grand Battle Moderatorem tutaj, ponieważ mimo że mamy mały skład GTW panuje miła atmosfera, lubię swoje obowiązki i staram się łączyć je z życiem codziennym tzn. poświęcić nawet chwilę, aby wejść na forum. No czasem byliśmy na krawędzi kryzysu, ale jakoś udawało nam się wybrnąć.

Z 13 osób z GTW, pozostało tylko 5 razem ze mną. Może i dobrze.

Tak więc:
Merīkurisumasu! jap. Wesołych Świąt!
i
Akemashite omedetōgozaimasu! jap. Szczęśliwego Nowego Roku!

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Ten czas szybko zasuwa [zdaje mi się jakby to było wczoraj.] jeszcze pamiętam te rozmowy z Yohem a później z całą resztą <3 Było warto poświęcić ten czas i po moim odejściu chce Podziękować wszystkim z obecnego GTW że trzymają ARS w pełni sił.


Był pomarańcz Rizuk. ;d

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
https://www.youtube.com/watch?v=OnHlqZRk4Ow

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.