Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Destroyer Team vs Freedom fighters Empty Destroyer Team vs Freedom fighters Sob Gru 25, 2010 5:28 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Kto Wyzywa:Freedom fighters
Kogo: Destroyer Team
Na jaką pracę:Rysunek
Ilość userów: 1 vs 1
Temat Prac:History strongers Disciple
Termin:30.12.10
Uwagi:Przyjmijcie
Do Kogo Wysyłać Pracę:Coolt

2Destroyer Team vs Freedom fighters Empty Re: Destroyer Team vs Freedom fighters Sob Gru 25, 2010 6:02 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Rysunek powiadasz? 1vs1? To nie mogłeś normalnie w zwykłych walkach jeden na jeden? No dobra zgadzamy się. Pod jednym warunkiem, takim jak przy poprzedniej walce. Członkowie teamów nie biorą udziału w głosowaniu. I nie wiem jak tam w moim teamie ze skanerami.

3Destroyer Team vs Freedom fighters Empty Re: Destroyer Team vs Freedom fighters Sob Gru 25, 2010 6:14 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Ok mi to pasi a skoro nie jeden na jeden to 2 na 1 2 z waszej i jeden odemnie Lol (jestem jedyny) jeśli tak wolisz oczywiście

4Destroyer Team vs Freedom fighters Empty Re: Destroyer Team vs Freedom fighters Sob Gru 25, 2010 6:24 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
nie no niech będzie 1 na 1 bo musi byc po równo. przymujemy.

5Destroyer Team vs Freedom fighters Empty Re: Destroyer Team vs Freedom fighters Nie Gru 26, 2010 8:16 am

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Chciałbym [size=30] Anulować Wyzwanie[/size]

6Destroyer Team vs Freedom fighters Empty Re: Destroyer Team vs Freedom fighters Nie Gru 26, 2010 2:29 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Ja także, nasze drużyny stanowią teraz jedność.

7Destroyer Team vs Freedom fighters Empty Re: Destroyer Team vs Freedom fighters Nie Gru 26, 2010 4:43 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Ehh... powinniście dostać po ostrzeżeniu, ale skoro są święta to wam daruję.

/Zamykam.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.