Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Umi prowkuje mnie na CB Empty Umi prowkuje mnie na CB Pon Gru 27, 2010 4:58 pm

Neek

Neek
Saiyan
Saiyan
Umi wyzywa/prowkuje mnie na CB proszę o jakieś działania w związku z tym.

Umi prowkuje mnie na CB Prowokacja

2Umi prowkuje mnie na CB Empty Re: Umi prowkuje mnie na CB Pon Gru 27, 2010 5:27 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
A szkoda, że nie umieściłeś tego co było wyżej ; ).
Jak mnie wyzywałeś od per kurw i pierwszy się zacząłeś, ja jedynie jechałam dalej, przestałabym, jeśli Ty byś przestał. Diwanes, Bercik, Maximus i pare innych potwierdzą ; ).
Coś jeszcze? :)

3Umi prowkuje mnie na CB Empty Re: Umi prowkuje mnie na CB Pon Gru 27, 2010 5:27 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Masz szczęście dziecko, że nie robiłem ss'ów jak to ty wyzywałeś umi i reszte CB. Byłem świadkiem i to Neek zaczął. Nie twierdze, ze Umi jest bez winy ale nie dziwie się, ze ją poniosło bo mnie też i wdałem się w tą kłótnie.

Bana im! Bana! Buuuu! Bana! Nie no joke. Neek zasługuje na Warna a Umi najwyżej na upomnienie słowne.

4Umi prowkuje mnie na CB Empty Re: Umi prowkuje mnie na CB Pon Gru 27, 2010 5:34 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Sprzeczne opinie. Niby fragment rozmowy przed tym faktem widziałem, ale nie ten, o którym mówicie (z kurwami etc.).

Jakieś screeny by były od strony broniącej? Zeznania Diwana i Maximusa też się przydadzą, najlepiej dodatkowo kogoś spoza tej piątki (trzech wymienionych, oskarżyciel i oskarżona). Ale screen byłby najlepszy.
Feli. Nie żeby co, ale na systemowym c-boxie nie trzeba by było screenów, wszystko takie by było do dyspozycji.

But, Michass i Mimie, ponadto Diwan i Maximus. Widać na tym screenie, że byli obecni, więc jestem ciekaw, co powiedzą w tej sprawie, o ile w ogóle cokolwiek widzieli. I szukajcie screenów.

5Umi prowkuje mnie na CB Empty Re: Umi prowkuje mnie na CB Pon Gru 27, 2010 6:12 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Ja powiem tyle, że ten człowiek ma naj**ane w głowie.
Sam cały czas gada jakieś bzdury i potem się dziwi, że ludzie mają z nim problemy.
Najpierw niech ogarnie sam siebie, a potem ma pretensje do innych.
Tyle ode mnie.

6Umi prowkuje mnie na CB Empty Re: Umi prowkuje mnie na CB Pon Gru 27, 2010 6:32 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Ja tylko czasami patrzałem na cb i akurat trafiłem na tą kłótnie. Widziałem jak Neek wyzywał Umi od kurw itp. a później dopiero tego screena. A poza tym jego pisownia dobijała mnie i Umi chyba też więc doradziła mu by sięgnął po słownik ortograficzny i wtedy to się zaczęło.

7Umi prowkuje mnie na CB Empty Re: Umi prowkuje mnie na CB Pon Gru 27, 2010 6:46 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
No więc, Neek najpierw zaczął wyzywac Umi od kurw, dziwek itp, potem oskarżona się zdenerwowała...:< Później Neek wkurwiał wszystkich po kolei i druga połowa cb wdała się w kłótnie ! Zdecydowanie warn dla Neek'a i upomnienie[?] dla Umi i dla mnie ! ;D

8Umi prowkuje mnie na CB Empty Re: Umi prowkuje mnie na CB Pon Gru 27, 2010 6:48 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
To Neek zaczął, ale nie mam screenów żeby to potwierdzić, bo zaspamowali cały początek gdy chciałem zrobić, zresztą końca rozmowy już też nie było. Byłem przy całej rozmowie i mówię Wam, że to Neek jest winny!

9Umi prowkuje mnie na CB Empty Re: Umi prowkuje mnie na CB Pon Gru 27, 2010 6:51 pm

Neek

Neek
Saiyan
Saiyan
Przyznaje się też mnie trochę poniosło ale to ona zaczeła. Viego jeśli chcesz daj warana obu stronom mi to obojętne

Ps było tyle błędów ponieważ
- pisałem w pośpiechu
- mam dysortografię
-przy okazji jadłem płatki

10Umi prowkuje mnie na CB Empty Re: Umi prowkuje mnie na CB Pon Gru 27, 2010 7:12 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Umi prowkuje mnie na CB Phoenix-wright-objection

Zaczynasz się rozjeżdżać. Teraz nie masz nic przeciwko warnowi dla siebie, więc coś próbujesz ukryć w tej sprawie. I brakuje ci jasnych dowodów potwierdzających, że ona zaczęła.

A tłumaczenia tych błędów są po prostu żałosne.

Werdykt:
Umi prowkuje mnie na CB Notguilty
A Neek otrzymuje słowne ostrzeżenie. Przy skargach ma być pełny materiał dowodowy.

Hell Yeah. Phoenix Wright: Ace Attorney.

Sprawa zamknięta.

/HAHA XDD
Dobre XDD
/Y

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.