Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Komentarze do artykułów Empty Komentarze do artykułów on Pią Gru 31, 2010 1:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z racji tego że na portalu nie ma możliwości skomentowania danego artykułu, to założę ten temat po to byście mogli robić to tutaj. Możecie pisać co myślicie o najnowszych artykułach :)

Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Czw Mar 15, 2012 2:03 pm, w całości zmieniany 1 raz

Komentarze do artykułów Swfo1d Komentarze do artykułów Ateam11 Komentarze do artykułów Fteam10

Komentarze do artykułów Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2Komentarze do artykułów Empty Re: Komentarze do artykułów on Pią Gru 31, 2010 3:02 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Czyli największy spór w historii polskiego LSW!
Tak, choć loga mogłeś ukazać całe i tak pomysł na tematykę jak znalazł.
Bardzo dobry wstęp, przykłady również naprawdę trafne. Co do Faviconki(Shortcut Icon), to pamiętam że były naprawdę ostre kłótnie, bo sam akurat w to ingerowałem. Po przeczytaniu, zdziwiłem się że to już koniec mogło być dłuższe choć rozumiem że nagle przypomnieć sobie wszystkie kłótnie nie jest łatwe. Artykuł bardzo dobry, oby było więcej takich i nie tylko twojego autorstwa.

3Komentarze do artykułów Empty Re: Komentarze do artykułów on Pią Gru 31, 2010 6:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak przypomniałbym sobie o co jeszcze były jazdy to jak najbardziej artykuł zostanie z edytowany :d
Tak, z tą Faviconą była jazda xd A pamiętasz
Spoiler:
No XD?

Komentarze do artykułów Swfo1d Komentarze do artykułów Ateam11 Komentarze do artykułów Fteam10

Komentarze do artykułów Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4Komentarze do artykułów Empty Re: Komentarze do artykułów on Sob Sty 01, 2011 4:32 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Czyli największy spór w historii polskiego LSW!

Czytając to dochodzę do prostego wniosku - Pojebało nas xd. Ogólnie mało trochę o tym, spodziewałem się że napiszesz coś więcej i loga mogłeś dać całe. [ Śliczny sprit Rizuka jest na nim dlatego xd ]
Ogólnie to było jeszcze troche tych kłótni ale też jakoś nie moge sobie przypomnieć jakie.

Ahh te stare czasy były jazdy niezłe. :)

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]