Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Ciao Empty Ciao Wto Sty 04, 2011 4:07 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Odchodzę, because moim zdaniem i tak za długo w tym siedzę. Nie mam zamiaru marnować na was,a raczej na to forum czasu, wole poświęcić się nauce. Szczerze powiem, że niczego nie żałuje, to co zrobiłem lub czego nie to moja sprawa. Nie będę wypisywał tak jak Umi to co z kim zrobiłem aby potem wrócić. Tak więc proszę o bana, bo już raz odchodziłem. Pierdoli mnie to czy mi odpiszecie.
Chciałem podziękować takim osobom jak:
Miałem nie pisać za co ale jednak to zrobię.
Shun - Za wszystko, co dobre i co złe - ale wiedz, że i tak pierdole cię. I tak będziemy gadać na Skype.
Max1996 - Za to, ze jest Niemcem, którego b.lubię. Będziemy gadać na Skype.
Cineg - Za wszystko, byłeś jednym z moich pierwszych kumpli w LSW.
Butarata - Hah, ostatnio coś jest nie tak ale i tak ci dziękuje.
Smoku - Za wszelką pomoc i za to, ze jesteś jaki jesteś, zdzwonimy się.
Krycha95 - Hah, DBUL. Za to co up.
Dase - Nie chcę cie urazić ale moim zdaniem jesteś najbardziej podobny do mnie(takie moje zdanie). Hentaie, poczucie humoru itp. Dobrze, że starasz się wszystkim pomóc. Czekam na jakiś nowy poradnik, głos masz fajny.
Diwan - go się nie da zapomnieć i nie lubić. Zgadamy się.
Ykmo - Zwyczajnie cię lubię, nasze wspólne granie w Sampa, DBKO itp.
Niss - Ogólnie za wszystko, nie chce mi się wymieniać. Ostatnio jakoś jest inaczej.
Forte - byłeś jednym z lepszych ziomów, póki nie strzeliłeś focha.
Sezu - Nasze rozmowy. za to, ze prawie na wszystko pozwalasz.
Rizuke, Makym, Pucek, Sołtys, T/Ray - Kiedyś było super ale tak już nie jest.


To chyba wszyscy. Jeżeli cie tu nie ma to cie jebie.
Na razie proszę, o bana. Pamiętajcie, PROSZĘ.

Aha, teama zostawiam MAxowi i saske, jeżeli wy nie chcecie to przekażcie albo zamknijcie.

2Ciao Empty Re: Ciao Wto Sty 04, 2011 4:17 pm

Shun

Shun
Zbanowany
Zbanowany
No spier*alaj na skyjpa!

3Ciao Empty Re: Ciao Wto Sty 04, 2011 4:22 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Jebiesz mnie? Ehh :/
Nq jak mnie jebiesz to *******.

@Offtopic
sry za slowa.

4Ciao Empty Re: Ciao Wto Sty 04, 2011 6:08 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Yoh, mam nadzieje, ze spełnisz swoją groźbę.

Mam rangę banned
<-----------------

5Ciao Empty Re: Ciao Wto Sty 04, 2011 6:52 pm

Leo Sierro

avatar
Earthling
Earthling
Patrząc na listę znajomych jaką pożegnałeś widzę że musiałeś być, tzn jesteś xD naprawdę sympatycznym facetem trzymaj się i dobrze robisz.
Nie ma czego żałować na tym forum nie ma ludzi praktycznie z którymi można normalnie pogadać, chwali Ci się że masz wyjebane w adminów bardzo dobrze ;] Wyjebane jak i cała nasza Firma i o to chodzi ;].

Trzymaj się ciepło, hejson..

P.s. Też was prawie wszystkich pierdole ;]

6Ciao Empty Re: Ciao Wto Sty 04, 2011 7:02 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Elo Bercikowaty. Masz racje kiedyś było lepiej ale nie wróci się do tego.

7Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 9:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Elo Bercikowaty. Masz racje kiedyś było lepiej ale nie wróci się do tego.
W jakim znaczeniu? Jeżeli ARS jest takie złe to po kiego tu siedzieć ._.?

Wkur****ą mnie już te odejścia Wasze. Nie mam zielonego pojęcia co zrobiłem Shunowi że zaczął mnie obrażać. A Ty zapewne odchodzisz dlatego że zbanowało się tego idiotę i zrobił Ci coś jeden z Adminów. Aha.. Okey, znowu padło prawdopodobnie na mnie.

Nie ma czego żałować na tym forum nie ma ludzi praktycznie z którymi można normalnie pogadać, chwali Ci się że masz wyjebane w adminów bardzo dobrze ;] Wyjebane jak i cała nasza Firma i o to chodzi ;].
A Ty widzę chcesz otrzymać już pierwszego pieprzonego Warna -.- Co myśmy Wam zrobili jako Admini? Regulamin? Na forum dyskusyjnym muszą panować pewne zasady, wkujcie to sobie w końcu. Grono GTW? Co Wam nie pasuje w tym jakie jest? Co myśmy Wam do ku**y nędzy zrobili? Ehh... Mniejsza, nieważne. I tak się zapewne dowiem jedynie tego samego co napisał o mnie Shun, nie wiedząc jednak dlaczego.

P.s. Też was prawie wszystkich pierdole ;]
To po kiego tu siedzisz? Żałosne to się robi powoli..

Kiedyś było super..? Czyli że to wina aktualnego składu GTW że już tak nie jest? A zresztą, pieprzyć to.

Do zobaczenia.

8Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 11:53 am

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Yoh92 napisał:
Elo Bercikowaty. Masz racje kiedyś było lepiej ale nie wróci się do tego.
W jakim znaczeniu? Jeżeli ARS jest takie złe to po kiego tu siedzieć ._.?

W

Yoh powiedz mi czy LSW jest takie same jak kiedyś? Nie chodzi mi o żadne ARS, SR, DBEVS tylko ogólnie LSW. ,-, Powinieneś zrozumieć o co mi mniej więcej chodzi a jak nie to się może kiedyś domyślisz... Taa - lepiej zamknijcie temat.

9Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 12:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh powiedz mi czy LSW jest takie same jak kiedyś? Nie chodzi mi o żadne ARS, SR, DBEVS tylko ogólnie LSW. ,-,
Wszystko się zmienia i nie zatrzymasz tego procesu.
Tak jak ludzie się starzeją, tak wiele innych rzeczy zmienia się na lepsze lub gorsze. Dużo dobrych Użytkowników zwyczajnie odeszło z LSW, zastąpiła ich masa newbie w tej dziedzinie. Mimo to - Carpe diem".

Nie zamierzam odchodzić nawet z powodu zachodzących zmian. Były momenty w których miałem ochotę rzucić całe LSW. Mimo wszystko nie zrobiłem tego. Nie obchodzi mnie w jakim otoczeniu się znajduję, ważne jest to bym robił to co lubię. Odchodząc okazujemy słabość, poddajemy się zachodzącym zmianom i stwierdzamy że to już nie dla Nas, nic więcej nie dokonamy w danej dziedzinie. Zawsze można czegoś dokonać, trzeba jedynie tego chcieć.

Nie, nie zamknę tematu. Nie ma takiej potrzeby.

10Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 1:13 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
[quote="Yoh92"]

Nie zamierzam odchodzić nawet z powodu zachodzących zmian. Były momenty w których miałem ochotę rzucić całe LSW. Mimo wszystko nie zrobiłem tego. Nie obchodzi mnie w jakim otoczeniu się znajduję, ważne jest to bym robił to co lubię. Odchodząc okazujemy słabość, poddajemy się zachodzącym zmianom i stwierdzamy że to już nie dla Nas, nic więcej nie dokonamy w danej dziedzinie. Zawsze można czegoś dokonać, trzeba jedynie tego chcieć.


Czytając to sądziłem że piszesz to w moim kierunku. :oczy: Jakbyś pisał że to ja się poddałem. ._.

11Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 1:50 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Kod:
dlatego że zbanowało się tego idiotę i zrobił Ci coś
Hmm, rozumiem, że Cię wyzwał, ale nie musisz też go obrażać ;|. Bądź mądrzejszy i nie odpowiadaj.

Kod:
Czytając to sądziłem że piszesz to w moim kierunku. 48 Jakbyś pisał że to ja się poddałem.
Rizuke, a nie poddałeś się? Odszedłeś jak Sołtys, ale bynajmniej zostałeś. W sumie to.. nie wiem po co odchodzicie skoro to przez to się all psuje. Każdemu będzie brakowało każdej osoby, aż w końcu przez to forum sie rozpadnie ;s.

12Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 2:24 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Umi Ty też miałaś zamiar odejśc X>
Ja tam jestem tego samego zdania co Yoh, nie rozumiem dlaczego żywicie do adminów aż taką nienawiśc.
Umi, a co ma byc dla niego teraz "bardzo miły" ? Oko za oko, ząb za ząb. Tyle, jeśli chce odejśc niech odchodzi to jest jego decyzja.

See'ya Bercik :> Pogadamy czasem na skajpie.

13Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 2:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Rizuke S. na Emeryturze. napisał:
Czytając to sądziłem że piszesz to w moim kierunku. :oczy: Jakbyś pisał że to ja się poddałem. ._.
Nie pisałem tego akurat do Ciebie, ale dla ogółu. W każdym razie, poddałeś się tak czy siak. Przestałeś robić prace, zrezygnowałeś w swoim czasie z funkcji Administratora wiedząc jak wpłynie to na forum. Mam napisać że dobrze zrobiłeś i Cię pochwalić?

Odszedłeś jak Sołtys, ale bynajmniej zostałeś. W sumie to.. nie wiem po co odchodzicie skoro to przez to się all psuje. Każdemu będzie brakowało każdej osoby, aż w końcu przez to forum sie rozpadnie ;s.
Polskie LSW i tak się powoli rozpada. Odchodzą co lepsi, na ich miejsce pojawiają się Newbie których to szybko nudzi. ARS wytrzyma prawdopodobnie jeszcze rok, góra dwa lata jeżeli będzie tak dobrze jak było do tej pory i w całości się rozpadnie. Nie daję polskiemu LSW zbytniej przyszłości, bynajmniej ze względu na zaangażowanie Użytkowników. Widzę kto odszedł, kto wrócił, kto doszedł.. I nie wróży to niestety dobrze.

ARS jako forum prawdopodobnie dalej będzie funkcjonowało, bowiem będziemy jeszcze zajmować się Anime&Mangą. Mimo to, to już nie będzie to samo.

Ja tam jestem tego samego zdania co Yoh, nie rozumiem dlaczego żywicie do adminów aż taką nienawiśc.
Zastanawiałem się nad tym rano i do tej pory nie mogę znaleźć dobrej odpowiedzi na to pytanie. Po głowie przewija mi się jednak kilka ciekawych i prawdopodobnych odpowiedzi. Dość duża część Użytkowników sądzi że może odejść, gdyż:
A. Do niczego więcej niż rangi Użytkownika tu nie dojdzie.
B. LSW nie jest dla niego i wypalił się co jest niemożliwe.. "Czym skorupka za młodu nasiąknie..".
C. Wkurza ich GTW i sądzą że sami robiliby wszystko lepiej.

I jak mówię, to jedynie to co przewija mi się w głowie ;)

Umi, a co ma byc dla niego teraz "bardzo miły" ? Oko za oko, ząb za ząb. Tyle, jeśli chce odejśc niech odchodzi to jest jego decyzja.
W sumie powinienem przeprosić, bo mnie również poniosło. Przemyślałem kilka spraw od wczoraj i myślę że zmienię nieco swoje zachowanie jak i nastawienie w stosunku do Użytkowników. Ale prawdą jest to co powiedziałeś.
Jeżeli chce to niech odchodzi, to jest tylko i wyłącznie jego decyzja. Człowiek ma wolną wolę, niech z niej więc korzysta.

14Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 3:16 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Taa - podałem się ale nie ze względu na to co się działo na forum a to że prawie w ogóle się nie zajmowałem sie nim. Było minęło może i bym chciał to naprawić ale się nie da, raczej.

15Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 4:03 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Będę z tobą szczery Bercik, skoro mnie jeb**sz. Wreszcie sam świat czyści się z brudu. Jeżeli chcesz być fajny, ponieważ napisałeś, że masz wszystko w dupie to ci nie wyszło, emm... jak to było...? Ziąąą... Nikt cię tu na siłę nie trzyma.
Najlepiej nie wracaj tak samo jak Niss, czy Shun.
Umi mogłaby zostać ;s
Nic do niej nie miałem.

Od razu coś do ciebie Leo Sierro. Jeżeli masz komentować to co napisałem, to lepiej po prostu się powstrzymaj.

Nie ma czego żałować na tym forum nie ma ludzi praktycznie z którymi można normalnie pogadać, chwali Ci się że masz wyjebane w adminów bardzo dobrze ;]

Ale że co? Można pogadać normalnie z ludźmi tak dla twojej informacji. Może po prostu tego nie umiesz zrobić.
Tak... tyle, że co zrobili jemu admini, zbanowali Shuna, który odszedł, ponieważ nie ma Nissa? Smutne ;s To wszystko wasza wina. Może po prostu lepiej zmienić nastawienie, zachowanie, ale jak nie to nie.

Kto się smuci ten jest smutas, kto się kłóci ten jest...
Jo. I jeszcze raz, poszedł wun! (Leo, lepiej się odwal, mam szacunek do ludzi, którzy wg mnie są spoko i tak ich nie żegnam).

16Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 6:14 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Powiem szczerze. Przeczytałem tylko post Rizuka ^^ i trochę Yoha.
Yoh - Nie obchodzi mnie co zrobiliście temu pojebowi Shunowi, admin też mi nic nie zrobił, a co do ciebie nic nie mam. Yoh, nie, nie zrobiłbym tego lepiej. Forum jest wypasione. tyle tych "dodatków", wszystko rozwinęło się od czasów DBSS i DBEVS. Ogólnie wielu ziomków już odeszło, to nie jest to samo. Pamiętam te stare czasy:
Kojarzycie to?
http://iv.pl/images/55158649981219471750.png
http://iv.pl/images/10007502595885458042.png
http://iv.pl/images/94851115008227160520.png
http://iv.pl/images/88106354994069935500.png
To były prawdziwe sprity. Szkoda mi tych czasów, tak samo jak tych gdy sprity robiło się bez mapki i ze spritami dB. Ogolnie mam ten sam problem co Shido, tj. Rizuke.

Coolt, nie, nie chciałem być fajny.
Najlepiej nie wracaj tak samo jak Niss, czy Shun.
Umi mogłaby zostać ;s
Teraz pokazałeś jak bardzo ograniczony jesteś. Napalasz się na laskę przez neta.

Baka Fail.? Wiesz? Chyba ty naprawdę jesteś głupi. Ja się nie napalam na żadne dziewczyny przez internet, idioto... To jest żałosne. Może ty tak robisz, co? Sam napisałeś, więc pewnie coś o tym wiesz. Ty się ograniczasz pisząc niestworzone bajki, wiesz?
Wyraźnie zapisałem, że mogłaby zostać, ponieważ nie mam nic przeciwko, chociaż czasami mnie irytowała.
Btw. Co ty wiesz o moim życiu osobistym, może jeszcze wymyśl coś nowego? Jak masz tworzyć takie historie to lepiej sobie daruj i wypij soczek pomarańczowy ;s
/CT.


Nie chcę kontynuować tego tematu, dajcie mi bana i go zamknijcie. Nie chcę się zniżyć co do poziomu niektórych aby otrzymać bana.

17Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 6:21 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Te sklejki to dla ciebie prawdziwe sprity? Fail.

Szkoda mi tych czasów, tak samo jak tych gdy sprity robiło się bez mapki i ze spritami dB.
Zgaduję, że miałeś na myśli gify, nie sprity.

Jak naprawdę odchodzisz, to nara. Nic więcej nie mam do powiedzenia w temacie ociekającym jebaniem, pierdoleniem i 'maniem' (wiem, że takiego słowa nie ma) wyjebane. A twoje prośby o bana i zabawy licznikiem nawet nie są zabawne.

18Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 6:29 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Tak miało być Gify. Nie są bo nie mają być zabawne.
Daj mi bana i to skończmy.

19Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 6:50 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
A kto przejmie władzę w Deatroyers Team? Nie odchodź !!!
Może mnie nie było na DBSS, lub Sr czy tam DBvES. Ale wiem co czujesz. Zmiany są co rok, na początku jest wszystko ok, a potem wszystko się zmienia..

20Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 8:00 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Haha saske ale pech żegnam cię bercik znam twój ból też tak miałem nie mówie że na tym forum rozumiem twoje powowdy i wogole powodzenia i wiesz wszystkiego naj na nowej drodze życia

21Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 8:06 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Super, Emo jesteście czy jak? Normalne, że na początku każdy się jarał jakimiś tam sklejkami/gifami. Co, zmienia się i wy chcecie powrócić? To ja chcę mieć 10 Lat i Milion, jak jest wam źle to niestety wasz problem. Fora idą razem z czasem, jak wam przychodzi na sentymenty to na Youtube przecież są stare gify, ja tam wolę oglądać współczesne, pełne dynamiki, świetnej walki i tak dalej.
Powinniście być dumni, że ze starych sklejek teraz każdy trzska Customy i tak dalej..

Leo Sierro, zobacz swoje pierwsze posty takie sympatyczne i w porządku, ale po rozmowie Viegiem która skończyła się flejmem z twojej strony piszesz takie Wulgaryzmy na Forum? Nie powiem jak się zachowujesz, ale naprawdę przystopuj a nie wyżywasz się Bo bana na Chatboxie dostałeś. Dziecinne.

22Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 9:33 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Jestem nowy ale wypowiem się.
Większość z was marudzi i gada o starych czasach.
Ale czas mija a technologia idzie dalej (w tym znaczeniu grafika)
zgodzę się z Felim

i taki cytat "trzeba iść z duchem czasu a nie zachowywać się jak stary dziadek"
:)

23Ciao Empty Re: Ciao Sro Sty 05, 2011 11:42 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
No więc tak, nie przeszkadza mi ten bieg wydarzeni. Wszystko się rozwija i to dobrze. Mi zwyczajnie to nie odpowiada, nie za bardzo lubię zmiany. To co stare i sprawdzone jest najlepsze. Wydaje mi się że Rizuke zgodzi się z tym co teraz napisze. Czy kiedyś nie było tak, ze robienie sprita sprawiało przyjemność? Stopniowo ta przyjemność malała wraz z zmuszaniem się do kończenia lub ulepszania sprita. Gify niby Pr0 El0 K0x, walki ekstra wszystkie efekty zajebiste a gdzie tu fabuła? Gówno się zazwyczaj dowiemy.

Do Opaków i komiksów nie będę się czepiał...
Kiedyś powstawało o wiele więcej prac. Praktycznie codziennie, powstawały nowe odcinki gifów czy komiksów. A teraz? Raz na jakiś czas powstanie gif bo nie każdy ma PS'a czy Gimpa i nie zrobi pr0 efektów to go zjadą.

Nie zostaje mi nic innego jak czekac na odpowiedź i tego PROSZONEGO BANA.

24Ciao Empty Re: Ciao Czw Sty 06, 2011 6:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Czy kiedyś nie było tak, ze robienie sprita sprawiało przyjemność?
Robienie Spritów dalej sprawia przyjemność osobom które tego chcą. Rozumiem że chodzi Ci o to, że teraz takie sprity jak Rizuke, Real Bardock, Raziel czy Puc zostałyby nieźle "pojechane" przez oceniającego? To prawda, ale co z tego? Tu nie chodzi o to by być uzależnionym po stworzeniu swojej pracy przez oceniającego, ale by być usatysfakcjonowanym tym co stworzyliśmy.

Polskie LSW upada.
Ale upada właśnie przez to że odchodzą użytkownicy którzy coś kiedyś dla niego znaczyli.

Stopniowo ta przyjemność malała wraz z zmuszaniem się do kończenia lub ulepszania sprita.
Pierwotna wersja zawsze jest najlepsza. Chodzi tu o to że mimo że nie chcemy czegoś zmieniać, to poddajemy się biegowi czasu i zmianom jakie zachodzą. To sprawia że chcemy by coś co wykonaliśmy stało się lepsze, dorównywało wymogom jakie aktualnie stawiają czasy.
Wiele osób poddało się na tym etapie twierdząc jak Ty. To już ich znudziło i do niczego więcej nie dojdą. Po OldYoshu też nie myślałem że do czegoś dojdę, wiedziałem że jestem słaby przy aktualnym poziomie wielu osób. Ale do tej pory w tym siedzę i mam się całkiem nieźle, a w polskim LSW wiele osób uznaje mnie za naprawdę dobrego użytkownika.

Gify niby Pr0 El0 K0x, walki ekstra wszystkie efekty zajebiste a gdzie tu fabuła? Gówno się zazwyczaj dowiemy.
W gifach rzadko kiedy występowała i występuje fabuła. To że nowe prace nie pojawiają się codziennie jest uzależnione od tego że nikt już nie chce wystawiać byle czego, za co zostanie zjechany równo. Kolejny błąd. Nikt nikogo nie zjedzie za gifa bez mapki, a przynajmniej nie będę to ja.
A jeżeli masz na myśli gify w których przeskoki były na porządku dziennym i były oceniane one dobrze to niestety.. Czasy i nastawienie ludzi się zmienia. Ci którzy chcą czegoś dokonać, nie poddadzą się.

Kiedyś powstawało o wiele więcej prac. Praktycznie codziennie, powstawały nowe odcinki gifów czy komiksów. A teraz? Raz na jakiś czas powstanie gif bo nie każdy ma PS'a czy Gimpa i nie zrobi pr0 efektów to go zjadą.
Nie lubię tworzyć animacji w GIMP'ie czy PS'ie, ale również nie cierpię przeskoków które niszczą prace. Co mi po tym co było kiedyś, skoro co druga praca nawet bez tego tła miała przeskoki? Wolę obejrzeć naprawdę dobrą animację, niekoniecznie z użyciem takich programów jak GIMP czy PS raz na jakiś czas, niż oglądać codziennie animacje przepełnione od góry do dołu przeskokami.

Te sklejki to dla ciebie prawdziwe sprity?
Nie oszukujmy się, że kiedyś nimi były. Mimo że to sklejki, to pokazują Nam jak samo polskie LSW poszło do przodu w ciągu tych lat.
Mimo to, dalsza taka frekwencja odejść poskutkuje tym że w ciągu dwóch lat polskie LSW całkowicie upadnie. Odchodzą lepsi, na ich miejsce pojawiają się Newbie których to szybko nudzi. A osoby które zostaną choć będą chciały coś z tym zrobić to ostatecznie nic im się nie uda.

Yoh - Nie obchodzi mnie co zrobiliście temu pojebowi Shunowi, admin też mi nic nie zrobił, a co do ciebie nic nie mam. Yoh, nie, nie zrobiłbym tego lepiej. Forum jest wypasione. tyle tych "dodatków", wszystko rozwinęło się od czasów DBSS i DBEVS. Ogólnie wielu ziomków już odeszło, to nie jest to samo.
Dobrze wiedzieć. "Ziomkowie" odchodzą, a Ty robisz to samo co oni. Tak, to prawda. Może to już nie jest to samo, ale zamiast odchodzić Ci którzy zostali powinni postarać się coś zmienić.
Pucolini i Sołtys darowali sobie wszystko po stracie rang. Obaj odwiedzają forum i mimo że kiedyś coś robili, tak teraz Puc już nic nie robi. Nieco inaczej jest z Sołtysem, który co jakiś czas wrzuci jakieś prace, ale czymże one są wobec czasu w jakim nic nie robi?
Rizuke wpada na forum co widać, ale nic nie robi. W samej grafice LSW się poddał, wiedząc że nic więcej nie dokona. Ale gdyby chciał, mógłby..
Cineg, to samo co Rizuke. A może jeszcze gorzej bo wpada o wiele rzadziej.
Niss i Shun kiedyś zachowywali się inaczej i robili dobre prace. Darowali sobie i spadli właściwie na samo dno.

My staramy się żeby nikt z LSW nie odchodził, a mimo to jest więcej odejść dobrych userów niż można było przypuszczać. Daruję sobie odchodzenie, bo chcę żeby polskie LSW miało jakąś przyszłość. Ale przy takiej frekwencji, jak powiedziałem wcześniej, kwestią czasu będzie jego upadek.

25Ciao Empty Re: Ciao Czw Sty 06, 2011 8:31 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Te sklejki to dla ciebie prawdziwe sprity?
Nie oszukujmy się, że kiedyś nimi były.
Ekhm. Jeździsz drewnianą dorożką po Warszawie?
Nawet w czasach, gdy te sprity były tworzone, było naprawdę wystarczająco porządnych spritów (nie liczę już prac Seza), więc nawet wtedy było im daleko od tej prawdziwości.
No, chyba że prawdziwy to sklejka, a robione w jak największym stopniu od zera to jakaś herezja i wynaturzenie. Chociaż i na DBZAF wyżej były cenione sprity, w które było włożone więcej pracy.

Skrajna postać nostalgii?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» CIAO!

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.