Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1FPS Empty FPS Wto Sty 04, 2011 9:32 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Witam!
Nie mam w co grać, co ostatnio dość często mi się zdarza. Naszła mnie ochota na gry FPS. Przeszedłem CoD: Black Ops'a, MoHa 2010 już drugi raz, nie mam ochoty grać w CSa, czy Combat Arms'a. Na czym polega moja prośba?
Poszukuje gry FPS, która by się tak szybko nie kończyła. Najlepiej, żeby fabuła i wydarzenia nie wymuszały tak twoich poczynań. Najlepiej, żeby nie była to siećówka. Od razu mówię, nie interesują mnie gry takie jak: Mafia, Ojciec Chrzestny, Counter Strike, Combat Arms, Call of Duty, Medal of Honor, Rainbow Six, Far Cry, Crysis, Borderlands, Turok, S.T.A.L.K.E.R., Matrix, Avatar, Halo, Singularity, Sniper Ghost Warrior, 007, GTA, Mass Effect, czy Kane & Lynch, bo nie takiej szukam, bądź już w nie grałem.
Utrudnienie jest takie: Gra ma dawać ci luzu. Pozwalać kupować, zdobywać, czy nawet ulepszać broń, jednocześnie nie tworząc przy tym efektu nudy. Widok wolałbym z 1 os., ale z 3 też nie pogardzę, jeśli będzie naprawdę fajna.

Jeśli kogoś zainteresowało takie nietypowe zlecenie to, naprawdę życzę mu powodzenia. Biorąc pod uwagę tytuły gier, które wymieniłem, to nie wiem, czy cokolwiek znajdziecie Xd
W każdym razie, dzięki za wszelkie próby i starania :)

2FPS Empty Re: FPS Wto Sty 04, 2011 11:14 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Mówisz że gry Cię nudzą, to nie lepiej kupić Black Opsa i grać przez Multi? Przecież Multi wcale się tak szybko się nie nudzi, jednak skoro masz takie kryteria to się dostosuje.

Dużo luzu i na długo? Assassin's Creed: Brotherhood, jest spory singiel, trzecia osoba, i na dodatek na końcu Singla masz jeszcze niezłego Multi.
FPSów trochę ograniczyłeś, więc może jeszcze opcjonalnie Just Cause2 oraz Prototype i w 2012 Prototype2.

3FPS Empty Re: FPS Sro Sty 05, 2011 7:30 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Assassin's Creed: Brotherhood
AC:BH? Przecież jest tylko na konsolę .-.

Jak juz to Assassin's Creed 2

4FPS Empty Re: FPS Sro Sty 05, 2011 8:47 am

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Jeśli chcesz aby gra byla długa i fajna polecam ci zrobić własną gręi to nie takie trudne ostatnio siedząc na torrentach widziałem taki program jak FPS Creator ........ dalej nazwy nie pamietam ale jak patrzyłenm na to to jest bardzo rozbudowane i wydaje mi się że ci się spodoba

5FPS Empty Re: FPS Sro Sty 05, 2011 1:56 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
A no tak... Zapomniałem o Assassinach i Prototypie :/
Cóż... Assassina 1 i 2 już przeszedłem, choć gra nie jest nudna, bo fakt, że się nie da nią tak łatwo znudzić, to nie mam ochoty tego znowu instalować. Co do Prototypa, to tą grę też mam już za sobą. Co do gier, które wyszły tylko na konsole lub jeszcze w ogóle nie wyszły, to ja dziękuję. Gdybym cierpliwie chciał czekać na gry, to bym czekał choćby na Crysis'a 2.
Co do tego FPS Creatora... Ja raczej szukam czegoś, żeby pograć, a nie żeby tracić czas na tworzenie, więc jednak odpada.
Co do Just Cause 2, to szczerze mówiąc, zainteresowało mnie to. Zastanawiam się nad tą grą, choć nie wiem, czy mi przypasuje.
Jeśli znacie jeszcze jakieś FPSy to podajcie tytuły. Im więcej tym lepiej, a przynajmniej w tym przypadku...

6FPS Empty Re: FPS Sro Sty 05, 2011 8:15 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dase napisał:
Assassin's Creed: Brotherhood
AC:BH? Przecież jest tylko na konsolę .-.

Jak juz to Assassin's Creed 2

CZŁOWIEKU, GDZIE ON NAPISAŁ ŻE NIE MA KONSOLI?


Rayem, jeszcze możesz trochę poczekać na Wiedźmina2 lub właśnie tego Crysisa. Jak coś znajdę to dam znać.

7FPS Empty Re: FPS Sro Sty 05, 2011 10:05 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
CZŁOWIEKU, GDZIE ON NAPISAŁ ŻE NIE MA KONSOLI?
Co do gier, które wyszły tylko na konsole lub jeszcze w ogóle nie wyszły, to ja dziękuję.
Musze coś dodawać?

8FPS Empty Re: FPS Czw Sty 06, 2011 1:38 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dase napisał:
CZŁOWIEKU, GDZIE ON NAPISAŁ ŻE NIE MA KONSOLI?
Co do gier, które wyszły tylko na konsole lub jeszcze w ogóle nie wyszły, to ja dziękuję.
Musze coś dodawać?

Haha, to śmieszne jest przecież. Głupiego udajesz? Zobacz kiedy on to napisał a kiedy Ja.

9FPS Empty Re: FPS Czw Sty 06, 2011 10:10 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Fajnie zbaczacie z tematu, ale pozdro...
Fallout 3 oraz Fallout New Vegas. Może to Cię zaciekawi.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.