Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dase Empty Dase Pią Sty 07, 2011 1:38 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Wszedł >Dase 60730010011398963585 > Wyszedł.
Ja tam czuję się urażony, powinien zostać ukarany.

2Dase Empty Re: Dase Pią Sty 07, 2011 2:46 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Teraz codziennie widzę jakąś skargę. Ogarnijcie się ludzie! Za jakąś głupotę ciągle pisać skargi...

3Dase Empty Re: Dase Pią Sty 07, 2011 6:48 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Dajcie spokój, czujesz sie urażony za takie coś? Byłem nachlany (nieco sie przespałem, bania boli ale już nieco myślę co pisze).
Jeżeli czujesz się urażony to jedyne na co mnie teraz stać to: przepraszam. No sorry ale z kwiatami nie przyjde xD Chcecie dać warna? Jak dacie to padne ze śmiechu... z drugiej strony strace tylko troche KP i nadal bd mieć "0" na liczniku.
Jeżeli ktoś się za to obraził no to przepraszam was, ale bez przesady, skarga od razu? Ykmo, przecież to co napisałem nie było do nikogo bezpośrednie ;/

Ktoś chce coś dodać?

4Dase Empty Re: Dase Pią Sty 07, 2011 7:33 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Sory że się wtrące , ale czy wy nie przesadzacie?
Niby wchodzicie na chat boxa 'Pijani' i odpierdalacie..
Ja wiem że wy coś chcecie udowodnić, że niby pijani ale bez jaj.
Jak jest ktoś 'pijany' (chodź wiem że to tylko wymówka Dasego) to niech nie wchodzi na chatboxa bo potem są skargi..
Mam nadzieje że nie dacie tego jako offtopic... bo jakoś to ma jakieś znaczenie..

5Dase Empty Re: Dase Pią Sty 07, 2011 8:18 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Jak dacie to padne ze śmiechu...
Czyli Ciebie Regulamin nie obowiązuje?

Nie ma co gadać, jest to już ok. 4 Skarga na Ciebie z widocznym wulgaryzmem.
Say more?

6Dase Empty Re: Dase Pią Sty 07, 2011 9:07 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Dase 50688851830012298151
Ależ mnie podkusiło że zrobiłem ss'a. No i proszę, na co te twoje przeprosiny skoro i tak masz to gdzieś ^^.

7Dase Empty Re: Dase Pią Sty 07, 2011 9:11 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
No bo mam. Byłem pijany i taka prawda, chyba, że drogi Daniossie wiesz lepiej w jakim jestem stanie, chociaż dzieli nas połowa kraju (zależy gdzie mieszkasz... ale na pewno nie ze mną, chyba, że o czymś nie wiem).

Czyli Ciebie Regulamin nie obowiązuje?
Zacytuj gdzie tak powiedziałem... bezpośrednio, wyraźnie. Daj warna, ja padne śmiechem jak powiedziałem, odkupie za KP i tyle.

8Dase Empty Re: Dase Sob Sty 08, 2011 10:56 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Ehh... Dase, czasem zachowujesz się jak dziecko. No nie obraź się. Myśl o mnie sobie co chcesz, ale ja mam takie zdanie i tego nie zmienię.
Myślisz, że jak wypijesz sobie browca w drugiej klasie gim., powiesz, że jesteś pijany to jest ok i jest super. Wiem jak jest bo znam bajki moich kumpli jeszcze z pierwszej klasy.
Taka sytuacja już kilka razy się powtarzała.
Masz KP to sobie zaszalej :)

Ale... to też po części jest wasza wina. Do kogo to było dokładniej skierowane, co napisał Dase? "Pierdolę was" to może też i mnie i się tym nie przejmę. Z igieł widły robicie.

Kiedyś był Pikach to skarga za skargą szła, ponieważ skierowane były na niego obrazy. Jak odszedł to przeszło. Teraz chyba wszystko wraca do normy + te odejścia.
Jak pisałem, świat sam się czyści z brudu.

9Dase Empty Re: Dase Sob Sty 08, 2011 1:09 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Warna dostane i to wiem, ale chciałbym coolt, żebyś tak o mnie nie myślał, bo ja właściwie o tobie złego zdania nie mam. W każdym razie nie był to browiec a łyskacz, ale myśl jak chcesz, powiedziałeś że zdania nie zmienisz... trudno.
Zamykamy temat, chyba, że ktoś jeszcze chce coś o mnie powiedzieć?

Dobra, ok, to był łyskasz. Btw. To nie jest moje złe zdanie o tobie tylko jakoś zauważyłem, że tak się zachowujesz ;s/CT

10Dase Empty Re: Dase Nie Sty 09, 2011 8:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
7. Na ChatBox'ie obowiązuje kultura słowa. Każda, nawet mała obraza drugiego Użytkownika, bądź jego sprowokowanie skończy się banem. Słowa wulgarne używane nagminnie i niecenzurowane gwiazdkami bądź innymi znakami, także będą odpowiednio karane.
Bądź co bądź, jest to obraza kierowana do Użytkowników przebywających na C-Boxie. W tym wypadku Ban na C-Boxie na okres kilku godzin by wystarczył, ale biorąc pod uwagę również inne skargi na Ciebie.. Nie miej mi za złe, ale tak już jest w tym regulaminie. Sam dostałem Warna od Sołtysa kiedyś xP

Warn.
Zamykam.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Dase
» Dase
» info dla dase
» Dase
» Dase odchodzi? ^

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.